روش های ست زنی در کنکور

رپورتاژ آگهی؛
ایران توشه

ایران توشه

روش های تست زنی در کنکور

اگر دانش آموز هستید و به دنبال سایتی هستید که بتواند به تمام خواسته های شما در زمینه درس و تحصیل پاسخ دهد، وب سایت ایران توشه می تواند در این زمینه مرجعی مناسب برای شما باشد. در این بخش قصد داریم به معرفی این پرتال جامع دانش آموزی بپردازیم. همراه ما تا انتهای این پست باشید.

جزوه درسی

گاهی اوقات است که دانش آموز بنا به دلایلی مطالب تدریس شده در کلاس را متوجه نمی شود و زمان کلاس هم به میزانی نیست که دانش آموز بتواند سوالات خود را مطرح نماید. استفاده از جزوات درسی می تواند کمک شایانی به این گروه از دانش آموزان نماید. وب سایت ایران توشه با ارائه انبوهی از جزوات تمامی دروس و در تمامی مقاطع و رشته ها می تواند راهگشای این دسته از دانش آموزان باشد.

ارائه انواع نمونه سوالات امتحانی

یکی از بهترین راه هایی که می تواند دانش آموزان را مهیای آزمون های درسی کند، دسترسی داشتن به نمونه سوالات و دیدن روش طرح سوالات درسی است. استفاده از نمونه سوالات درسی می تواند میزان یادگیری و درک مطالب را به بوته آزمایش بگذارد و از جهت دیگر ترس کاذب دانش آموز را از امتحان از بین ببرد. ایران توشه با داشتن انواع مختلفی از نمونه سوالات بسیاری از دروس که حتی در برخی از موارد سوالات براساس درس به درس نیز بر روی سایت قرار دارند.

کنکور 99 ایران توشه

کنکور ۹۹ ایران توشه

دانلود گام به گام و پاسخ سوالات کتاب

اگر به دنبال جایی هستید که بتواند پاسخ سوالات کتب درسی را پیدا کنید، ایران توشه می تواند در این زمینه به شما کمک شایانی نماید. در دروسی مانند ریاضی داشتن پاسخ های کتاب می تواند در یادگیری بهتر درس به دانش آموزان کمک زیادی نماید به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتماً از این وب سایت دیدن فرمایید.

ارائه سوالات آزمون های آزمایشی

موسسات آموزشی معتبر در طی دوره هایی مشخص اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی می نمایند که دسترسی به سوالات آن می تواند داوطلبان کنکور را برای شرایط آزمون سراسری آماده کند. اما از آنجا که ممکن است هرکسی نتواند در این آزمون ها ثبت نام نماید، وب سایت ایران توشه تا آنجایی که امکان انتشار آن وجود داشته باشد آنها را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

شما میتوانید از این پس در بخش دانلود سوالات آزمون قلم چی، گاج و سنجش ؛ این آزمون هارا به صورت رایگان دریافت نمایید.

روش تست زدن ایران توشه

روش تست زدن ایران توشه

از کنکور چه خبر؟

همان طور که می دانید این چند سال اخیر تغییرات شگرفی در نحوه آزمون سراسری و پذیرش دانشگاه ها صورت گرفت. به همین دلیل اطلاع از آخرین اخبار در این باره می تواند کمک زیادی را به شما در قبولی دانشگاه نماید. شما می توانید در ایران توشه به تمامی اخبار مرتبط در این زمینه دسترسی داشته باشید.

روش تست زنی

پاسخ دهی به سوالات کنکور تنها درک و فهمیدن دروس نیست. شما باید بتوانید با روش تست زنی در کنکور نیز آشنا شوید و بتوانید در کمترین زمان ممکن بیشترین پاسخ صحیح را به سوالات دهید. در ایران توشه می توانید به روش های تست زنی در کنکور آشنا شوید.

همچنین پس از آشنایی با روش های نوین تست زنی، میتوانید تعداد زیادی تست که در سایت برای شما عزیزان تهیه شده است را دانلود نمایید و شروع کنید به تست زدن، تایم گرفتن و مقایسه کردن و تشریح تست ها تا بتوانید در کنکور سراسری بهترین رتبه را کسب نمایید.

ایران توشه در شبکه های اجتماعی

ایران توشه را دنبال کنید.

برای دنبال کردن ایران توشه در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین کافیست که نام ایران توشه را یعنی [IranTooshe] را در بخش سرچ این شبکه های اجتماعی سرچ نمایید و سپس در تلگرام جوین شوید یا در اینستاگرام پیج ما را فالو نمایید.

چطور از ایران توشه حمایت کنیم؟

اگر دبیر هستید و تصمیم گرفته اید که با وب سایت ایران توشه همکاری کنید میتوانید از بخش تماس باما وب سایت ایران توشه ، فایل های درسی خود را برای ما ارسال نمایید تا ما پس از بازبینی این فایل ها را در سایت قرار دهیم.

چنانچه دانش آموز و داوطلب کنکوری هستید و میخواید به وب سایت ایران توشه کمک نمایید می توانید با انتشار مطالب سایت برای دوستان و همچنین دعوت دوستان دانش آموز خود به شبکه های اجتماعی ایران توشه در تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و لینکدین از ایران توشه حمایت نمایید.

پیشاپیش از حمایت و کمک شما عزیزان ممنونیم.

برای مشاهده وب سایت ایران توشه کافیست کلمه ” ایران توشه ” را در گوگل سرچ کنید و روی اولین نتیجه ی گوگل کلیک نمایید.