اگر میخواهید در این روزها که هوا رو به گرمی می‌رود برای شنا و آبتنی به یکی از بهترین استخرهای تهران، نزدیک به حمل کار یا منزلتان بروید با ما همراه باشید تا مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید و یک روز خوب به دور از مشغله را سپری کنید.

۱. مجموعه ورزشی حس خوب زندگی

اگر به دنبال حس خوب زندگی هستید سری هم به استخر حس خوب زندگی بزنید .

در استخر حس خوب زندگی با کیفیت آب بسیار بالا و رعایت کلیه پارامترهای شیمیایی هیچ وقت احساس بوی نامطبوع یا بوی کلر را نمی کنید.

در مجموعه ورزشی حس خوب زندگی واقع در خیابان آرژانتین از امکانات بسیاری از جمله حمام سنتی، آبشار، سالن بدنسازی و… بهره مند خواهید شد.

۲. استخر هتل بزرگ ارم

استخرهایی که در تهران، سالن مجزا برای آقایان و بانوان داشته باشند به ندرت پیدا می شوند. مجموعه ورزشی هتل ارم با استفاده از تکنولوژی روز با دو سالن مجزا برای آقایان و بانوان به همراه امکانات کم نظیر خود از جمله استخر هیدروتراپی، سونا خشک و بخار، حمام سنتی، حوضچه آب سرد و … یک انتخاب خوب برای مشکل‌پسندان است.

استخر هتل ارم در تقاطع اتوبان همت و حقانی واقع شده است.

۳. استخر مجموعه ورزشی صبا

اگر تصمیم به شنا و رفتن به استخر بانوان را دارید ولی دنبال یک استخری هستید که با ساعت کاری شما تداخل نداشته باشد استخر صبا در غرب تهران پیشنهاد ما به شماست.

استخر مجموعه ورزشی صبا از بهترین استخرهای تهران است که در سعادت آباد واقع شده.

امکانات کامل این استخر همراه با دو سالن مجزا برای استفاده همزمان آقایان و بانوان از ساعت ۶ صبح الی ۲۳ مورد استقبال بسیاری از مخاطبین قرار گرفته است.

۴. استخر چهارفصل هودین و هورام

استخر هودین و هورام در تهرانسر جزء استخرهای چهارفصل تهران است که با امکانات کامل یک روز سراسر شاد را در آن سپری خواهید کرد.

 مجموعه هودین و هورام با ساحل ماسه‌ای میتواند از بهترین انتخاب‌ها برای حمام آفتاب باشد در کنار آن استفاده از غار سنگی آب درمانی، حمام نمک و رستوران سنتی و… خالی از لطف نیست.

۵. استخر آفتاب قدس در  ایران زمین

اگر در غرب تهران دنبال یک استخر روباز میگردید ما به شما استخر آفتاب قدس را معرفی میکنیم.

 استخر آفتاب قدس که به تازگی با محیطی لوکس در شهرک غرب افتتاح شده از ساعت۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر از بانوان پذیرایی میکند و از ساعت ۷ بعد از ظهر الی ۱۲ شب برای استفاده آقایان است.