راهنمای خرید آنلاین مبل

مبل یکی از مهمترین المان هایی است که در زمان تغییر دکوراسیون منزل از آن استفاده می شود. از همین رو تنوع این محصول بسیار گسترده است. تا شما به راحتی بتوانید متناسب با فضایی که در اختیار دارید دست به انتخاب بزنید. خرید مبل راحتی را برای دیزاین کردن اتاق نشیمن شما و یا حتی بخش های خالی اتاق خواب توصیه می کنیم. همچنین با استفاده از مبل های کلاسیک می توانید یک ایده پردازی منحصر به ‌فرد را برای اتاق پذیرایی یا حتی اتاق کار خود به نظاره بنشینید. اگر می خواهید شکوه بیشتر را با پردازی های خود به نمایش بگذارید. ما به شما خرید مبل های سلطنتی را توصیه می کنیم. این قبل مبلمان با آنکه بسیار به مبل های کلاسیک نزدیک هستند. با تفاوت تم های رنگی طلایی و پارچه های طرح دار لاکچری تر به نمایش گذاشته می شوند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون خرید مبل نکاتی را با شما عزیزان در میان بگذاریم. اینکه قرار است مبل طراحی شده شما به چه سبک و با چه ساختاری راه به خانه شما بگذارد قدری نیاز به تجربه دارد تا شما بتوانید به این محصول ایده‌آل دست پیدا کنید. از همین رو به شما توصیه می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا از این پس ایده آل ترین و متناسب ترین محصول را به خانه تا مهمان کنید.

مبل راحتی و نکاتی که در زمان خرید باید بدانیم

آیتم های بسیاری را در زمان خرید مبل راحتی باید مورد توجه قرار داده شود. اول می‌توانیم به کلاف به کار گرفته شده در مبل اشاره داشته باشیم. هر چقدر کلاف از چوب مرغوب تری بهره گرفته باشد. سالیان طولانی تری می توانید از مبل راحتی خود بهره بگیرید؛ زیرا به هیچ عنوان مبل شما دچار شکستگی، پوسیدگی و یا موریانه زدگی نخواهد شد. در قدم بعد می‌توانیم به اسفنج به کار گرفته شده و یا فومی که برای مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد گوشه چشم بیندازیم. همانطور که می‌دانید فوم ها به دو دسته سرد و گرم دسته بندی می شوند. فوم های سرد قابلیت ارتجاعی دارند و بعد از هر بار استفاده به شکل اولیه خود برمی گردند. در صورتی که برای فوم های گرم چنین مولفه ای به کار گرفته نشده است. از همین رو فوم گرم در طی گذر زمان زیبای خود را از دست می‌دهد. از همین رو به شما توصیه می کنیم در زمان خرید به این مهم توجه کنید؛ و این مهم را با فروشنده در میان بگذارید که تمایل دارید از فوم سرد برای قسمت نشیمنگاه و پشتی مبل و در صورتی که دسته ها نیز از این مولفه بهره برده اند استفاده شود. امر دیگر تم رنگی است که برای مبل های راحتی در نظر گرفته شده است. اگر چوبی به منظور دیزاین کردن مبل های راحتی مورد استفاده قرار گرفته است با پارچه همخوانی لازم را داشته باشد. در نهایت می توانیم به راحتی مبل های راحتی اشاره داشته باشیم که خود به بحث جداگانه ای را نیازمند است که عموما با هنر لمسه دوزی این مولفه به نمایش گذاشته می شود.

راهنمای خرید آنلاین مبل

 هنر لمسه دوزی مبل راحتی

 همانطور که می دانید لمسه دوزی یکی از سبک هایی است که در زمان طراحی قسمت نشیمنگاه و پشتی مبل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این امر نه تنها جلوی بصری بهتری را برای کار فراهم می‌کند که سبب راحتی مضاعف مصرف کننده نیز می‌شود. شما به راحتی می توانید از هنر لمسه دوزی برای روی دسته های مبل و قسمت پشتی مبل که نمای کار را فراهم می‌کند نیز بهره بگیرید. اگر می خواهید در کنار راحتی جلوه بصری خاصی را برای کار خود به نمایش بگذارید ما به شما مبل های راحتی لمسه دوزی شده را توصیه می کنیم. هنر لمسه دوزی با بیش از ۱۳ نوع دوخت به نمایش گذاشته می شود. در برخی مواقع از دکمه برای فضاهای خالی استفاده می شود و در برخی مواقع کار به صورت ساده برای راحتی بیشتر مخاطب در نظر گرفته می شود. شما می‌توانید لمسه دوزی چرخی را مد نظر قرار دهید تا قیمت تمام شده مبل شما مقرون به صرفه تر باشد؛ اما اگر می‌خواهید جلوه های بصری بیشتری را شاهد باشید ما به شما مبل های راحتی لمسه دست را توصیه می کنیم؛ زیرا کیفیت این قبیل کارها بسیار بیشتر از لمسه چرخ است.

راهنمای خرید آنلاین مبل

مبل کلاسیک

برای خرید مبل کلاسیک باید پارامترهای بسیاری را نسبت به مبل های راحتی مدنظر قرار دهیم. همان طور که می دانید مبل کلاسیک جنبه رسمی تری را در فضای کار و اتاق پذیرایی شما فراهم می کند. از همین رو نیاز است قابلیت های متمایز تری را برای تر جلوه دادن این مبل ها مورد استفاده قرار داد. استفاده از پارچه‌های ساتن، به کارگیری چوب های مرغوب و استفاده از رنگ‌های بسیار منحصر به فرد از مولفه‌های اصلی است که در زمان ایده پردازی مبل کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. همان‌طور که می‌دانید رنگ های گردویی و فندقی رنگ های برگزیده ای هستند که در دکوراسیون های سنتی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از همین رو برای ایده پردازی دسته، تاج و پایه های مبل کلاسیک از این دو ایتم رنگی استفاده می شود. شما می توانید رنگ های ایرانی و خارجی یا حتی ترک را برای تم های رنگی فضای بیرونی کار که جلوه بصری مبل کلاسیک را فراهم می کند استفاده کنید. همچنین آستر رویه مبل که مرغوبیت بسیار بالاتری را نسبت به مبل های راحتی از آن خود کرده است را می توانید به صورت ساده یا طرح داد در نظر بگیری. د این امر به سلیقه و هزینه‌ای که شما قرار است برای خرید مبل کلاسیک خود در نظر داشته باشید بر می‌گردد؛ اما این را از یاد نبرید که هنر منبت کاری یکی از مولفه‌های اصلی است که برای طراحی مبل های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد؛ که خود نیاز به بحث بیشتری برای توضیح دارد.

راهنمای خرید آنلاین مبل

 هنر منبت کاری مبل های کلاسیک

همانطور که می‌دانید منبت کاری هنری است که سبب جلوه دادن بیشتر به چوب به کار گرفته می شود. استفاده از گل ها، طرح ها و حاشیه هایی که مخصوص برای مبل های کلاسیک به کار گرفته می‌شود. طلب می کند که چوب به کار گرفته شده در زمان طراحی مبل کلاسیک مرغوبیت ویژه تری را داشته باشد. تا در حین ایده پردازی کار دچار شکستگی نشود. از سوی دیگر هرچقدر کیفیت چوب به کار گرفته شده بیشتر باشد تصویر سازی بهتری را برای شما به نمایش می‌گذارد؛ اما این مهم نیاز به قدری هزینه بیشتری دارد. همانطور که می دانید هنر منبت کاری روی چوب به دو صورت دستی و ماشینی دنبال می‌شود. درست شبیه مبل های چرمی مصنوعی و طبیعی است که قیمت‌های متفاوت تری را به خود اختصاص دادند. با استفاده از چوب های با کیفیت که هنر منبت کاری به صورت دستی را به نمایش می گذارد بدون تردید قیمت بیشتری را مبل های کلاسیک شما در نظر گرفته است شما می توانید با خرید مبل های کلاسیک قیمت مقرون به صرفه‌تری را که از هنر منبت کاری ماشینی بهره گرفته است تجربه کنید. از مبل کلاسیک برای ایده‌پردازی فضاهای رسمی و لاکچری منزل خود می توانید بهره بگیرید.

راهنمای خرید آنلاین مبل

نکات مهم در مورد خرید مبل راحتی و کلاسیک

 می توانیم بگوییم برای خرید مبل راحتی و مبل های کلاسیک باید آیتم های بسیار مهمی را مدنظر قرار دهیم. در قدم اول می توانید به کیفیت چوب و آستر رویه مبل اشاره داشته باشیم. در قدم دوم تم رنگی که قرار است برای ایده پردازی فضای منزل ما از آن استفاده می شود باید مورد توجه قرار گیرد. اگر شما می خواهید از یک مبل کرمی استفاده کنید تا تضاد رنگی در فضا سبب شلوغی و بهم ریختگی محیط نشود به همین منظور توصیه می‌شود رنگ آستر رویه مبل و چوب استفاده شده در مبل کلاسیک کرمی، شیری و شکلاتی باشد. تا تفاوتی در دکوراسیون داخلی منزل شما و هارمونی رنگ حاصل نشود. این امر درست در نقطه مقابل مبل های راحتی قرار دارد زیرا مبل های راحتی بسیار مدرن ساده و شیک طراحی می‌شود. تنها آیتم های رنگی آن است که سبب متفاوت جلوه دادن آن می‌شود. شما با خیال راحت می توانید با هر طیف رنگی مبل راحتی مدرن خود را به خانه مهمان کنید. در قدم بعد می‌توانیم به مرغوبیت کلاف اسفنج و پارامترهای داخلی مبل اشاره داشته باشیم که کیفیت کار را در طی گذر زمان برای شما تضمین می کند. شما می توانید از دست به جیب شدن برای خرید مبل های جدید خود را در امان نگاه دارید.

کلام آخر پیرامون خرید مبل

 برای خرید مبل انتخاب های متمایزی در پیش روی شما قرار دارد. شما می توانید به صورت حضوری از پایتخت و پشت درب کارخانه های چهاردانگه خرید مقرون به صرفه را تجربه کنید. یا اینکه به صورت غیر حضوری از منزل خود تنها با حضور در وب سایت های برگزیده و بی واسطه خرید مقرون به صرفه را تجربه کنید. برای این منظور وب سایت مبل و میز را به شما توصیه می‌کنیم. این سایت برگزیده بعد از سال ها تجربه توانسته است مبل های بسیار متمایزی را برای شما طراحی و تولید کند. مبل راحتی، مبل کلاسیک، مبل سلطنتی، مبل تخت خواب شو و ده ها محصول متفاوت و متنوع دیگر در پیش روی شما برای انتخاب وجود دارد. اینکه قرار است از چه مبلی در چه فضایی استفاده شود پارامتر مهمی است که نیاز به توجه و دقت نظر دارد؛ اما شما می توانید از بخش تماس با ما با متخصصین بخش دکوراتیو ارتباط برقرار کرده و پیرامون دیزاین کردن محیط منزل خود مشاوره های لازم را کسب کنید. امید از مطالب پیش رو در راستای معرفی و آشنایی بیشتر شما در مورد مبل های راحتی و مبل کلاسیک مورد توجه قرار گرفته باشد و از این پس ایده آل ترین محصول مهمان خانه های شما شود.