کاشت ابرو طبیعی چیست؟

رپورتاژ آگهی؛

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی است که به دلیل ایجاد نتیجه ی مطلوب این سال ها به وفور مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که دوست دارند از هر نظر زیبا باشند. افرادی که دچار ریزش ابرو می شوند به خصوص خانم ها که به علت استفاده از مواد آرایشی ابرو بیشتر این عارضه را تجربه می کنند، روش های متعددی را برای ترمیم آن به کار می گیرند. امروزه روش هایی مانند هاشور ابرو، تاتو ابرو و مواردی از این قبیل ممکن است رواج داشته باشد ولی هیچ کدام نمی تواند از نظر زیبایی و مدت زمان ماندگاری جایگزین کاشت ابرو طبیعی باشد. حال می خواهیم ببینیم کاشت ابرو به روش طبیعی چیست؟

کاشت ابرو طبیعی و روش های آن

به طور کلی به روش های مختلفی که برای ترمیم ابرو به کار می رود و از موی فرد استفاده می شود، کاشت ابرو طبیعی می گویند. البته روش های متعددی وجود دارد که روز به روز پیشرفته تر می شوند و نتایج آن ها بهتر و زیباتر است که در روش های جدید بعد از حصول نتیجه و طی دوره ی رشد مو در این ناحیه، ابرو کاملاً طبیعی و پرپشت است که زیبایی آن قابل مقایسه با هیچ روش ترمیم ابرویی نخواهد بود.

برای پیوند مو در ناحیه ی ابرو، از موهای پشت گوش استفاده می شود تا بتواند ظاهر ابرو را بهتر نشان دهد. این موها نازک تر و ظریف تر هستند و برای ابرو مناسب اند.

روش هایی مانند FIT، FUT، SUT و … برای کاشت ابرو و کاشت مو به کار گرفته می شوند که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشند. در جلسات مشاوره برای کاشت ابرو طبیعی پزشک و بیمار با توجه به بررسی هایی که انجام می شود، روش کاشت را انتخاب می کنند.

کاشت ابرو طبیعی یک درمان دائمی برای کسانی است که ابروی خود را از دست داده اند یا به هر دلیلی ابروی کم پشت دارند. حتی برخی افراد حالت ابرو خود را دوست ندارند و می خواهند ابرویی جدید در صورت خود طراحی کنند که پرپشت تر و زیباتر باشد. به همین علت این روش ترمیم ابرو بسیار پرطرفدار است و با توجه به این که یک روش دائمی است نسبت به روش های ترمیمی دیگر که باید چندین بار انجام شوند، در مجموع کم هزینه تر است.

تفاوت های کلی کاشت مو و کاشت ابرو

روش های کاشت مو نیز مانند روش های کاشت ابرو هستند و تفاوت آن ها با هم بسیار کم است. در کاشت مو برداشت مو از ناحیه ی پشت سر انجام می گیرد اما بانک موی کاشت ابرو در تمامی روش ها معمولاً از ناحیه ی پشت گوش است.

معمولاً کاشت مو راحت تر صورت می گیرد. پیوند مو در ناحیه ی ابرو باید با دقت فراوان انجام شود، جهت رویش مو در ابرو و قسمت های مختلف آن متفاوت است، به همین علت پزشک که کار پیوند مو را انجام می دهد باید به صورت ظریفانه، حالت خواب مو را به درستی انجام دهد تا ابرو طبیعی به نظر برسد. پزشکانی که در کلینیک های معتبر کار می کنند اکثراً ی توانند این کار را با هنرمندی و مهارت انجام دهند.

کاشت ابرو، مو و تزریق چربی در کلینیک های زیبایی

کاشت ابرو در کلینیک های زیبایی انجام می گیرد. با توجه به این که این کار باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود، معمولاً چندین پزشک و تکنسین در این کلینیک ها فعالیت دارند و هر کدام در بخشی کار می کند.

کاشت مو و ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی رز به گونه ای صورت می گیرد که نتایج کار بسیار خوب باشد و به مرور مشتریان بیشتری را بتوانند به خود جذب کنند. کلینیک های زیبایی علاوه بر این فعالیت ها، تزریق چربی را نیز انجام می دهند تا بتوانند خدماتی همه جانبه به مشتریان خود ارائه دهند.

امروزه استفاده از روش تزریق چربی به علت این که از بافت های بدن فرد استفاده می شود و ماندگاری بهتر و نتیجه ای مطلوب تر را به دنبال دارد، نسبت به روش های مختلف دیگر مانند تزریق ژل و بوتاکس بسیار پرطرفدارتر و از نظر علمی نیز مقبول تر است.

به همین علت تزریق چربی در نواحی مختلف صورت توسط پزشک متخصص انجام می شود و برای جوانسازی و رفع چروک به کار می رود. یک علت مهم تزریق چربی در کلینیک های زیبایی در کنار کاشت ابرو و مو، فرم دهی صورت است که می توان لب ها و گونه ها را به خوبی به کمک آن زیبا و جذاب کرد.

کلینیک پوست و مو رز یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی در تهران و دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی روز دنیا می باشد.

www.rozclinic.com