شاید شما هم افرادی را دیده اید که بدنیال فرصت ها هستند تا زندگی را به بهترین شکل بسازند. اگر در نحوه ی زندگی کردن این دسته از افراد دقت کنید، متوجه خواهید شد که به سفر اهمیت زیادی می دهند و آن را بخش مهمی از زندگی به شمار می آورند. فرق این دسته از افراد با بقیه در این است که با راه های کاهش هزینه ی سفر کاملا آشنا هستند و خرید بلیط ارزان هواپیما را در رأس برنامه های سفر قرار می دهند. خرید بلیط ارزان هواپیما کار سختی نیست و فقط باید چند نکته را در زمان خرید بلیط هواپیما رعایت کنید که در ادامه به این نکات اشاره خواهیم کرد.

ارزان ترین بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما را با خرید بلیط چارتر بدست آورید

اگر اهل سفرهای هوایی باشید، مطمئنا با واژه ی بلیط چارتر برخورد کرده اید و به نوعی خرید بلیط ارزان هواپیما را در خرید بلیط چارتر خلاصه می کنید. بلیط چارتر نوعی بلیط هواپیما می باشد که توسط برخی از آژانس های مسافرتی برای مدت معین و در مسیرهای خاص از ایرلاین ها اجاره می شوند و با نرخ های مختلف به فروش میرسند. با توجه به اینکه شرکت های چارتر کننده مستقیما قیمت بلیط چارتر را مشخص می کنند، در نتیجه ثبات قیمت در این نوع بلیط هواپیما بسیار پایین می باشد و این همان فرصتی می باشد که برای خرید بلیط ارزان هواپیما نباید از دست دهید.

چطور بلیط چارتر ارزان بخریم؟

تصور اشتباهی که اغلب افراد در مورد بلیط چارتر دارند این است که بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی بوده و به عبارت دیگر، خرید بلیط چارتر یعنی خرید بلیط ارزان هواپیما. این تصور کاملا اشتباه می باشد و همه چیز به روش خرید بلیط هواپیما، زمان و مقصد سفرتان بستگی دارد. اولین نکته که در خرید بلیط چارتر ارزان باید در نظر داشته باشید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما می باشد. همان طور که اشاره کردیم، نرخ بلیط چارتر ثابت نیست و با توجه به سیاست های شرکت چارتر کننده مشخص میگردد، در نتیجه برای پیدا کردن بلیط چارتر ارزان باید زمان بگذارید و در سایت های مختلف قیمت بلیط چارتر را با هم مقایسه نموده و شانستان را در خرید بلیط چارتر ارزان بالا ببرید. مطمئنا این فرصت با خرید حضوری بلیط هواپیما بدست نخواهد آمد.

ارزان ترین بلیط هواپیما

زمان مناسبی را برای خرید بلیط چارتر ارزان انتخاب کنید

روزهایی از سال که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در مسیرهای خاص زیاد می باشد، شرکت های چارترکننده از این فرصت به نفع خود استفاده نموده و قیمت بلیط چارتر را افزایش می دهند. پس اگر قصد دارید با خرید بلیط ارزان هواپیما، هزینه های سفرتان را کاهش دهید، فصل و روزهای پیک سفر منتظر خرید بلیط ارزان هواپیما نباشید. می توان به این نتیجه رسید که اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف داشته باشید، فرصت بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما، چه در خرید بلیط هواپیما داخلی و چه خرید بلیط هواپیما خارجی خواهید داشت.

از خرید بلیط چارتر لحظه آخری غافل نشوید

گاهی اوقات با نزدیک شدن به زمان پرواز و به فروش نرسیدن بلیط های چارتر، شرکت چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی، قیمت بلیط چارتر را کاهش میدهد تا احتمال فروش بلیط افزایش یابد. به این نوع بلیط اصطلاحا، بلیط چارتر لحظه آخری می گویند و یک فرصت عالی برای کاهش هزینه های سفر می باشد. البته این فرصت بندرت بدست می آید و مناسب آن دسته از افرادیست که همیشه منتظر فرصت ها هستند و آماده ی سفر می باشند.

ارزان ترین بلیط هواپیما

خرید بلیط چارتر ارزان از منبع معتبر

افزایش تقاضا برای خرید بلیط هواپیما و تجربه ی سفرهای هوایی، باعث شده است تا سایت های زیادی در زمینه ی خرید بلیط هواپیما داخلی و خرید بلیط هواپیما خارجی شروع به فعالیت کنند. اما همیشه و در هر کسب و کاری افراد سودجو از فرصت ها به نفع خود استفاده می کنند، دنیای گردگشری هم از این امر مستثنی نمی باشد. به همین خاطر باید معتبرترین سایت ها را برای خرید بلیط هواپیما یا خرید آنلاین تور و سایر خدمات گردشگری انتخاب کنید. رسپینا24، به عنوان مرجع رسمی ارائه ی خدمات گردشگری، امکان خرید انواع بلیط هواپیمای بیش از 900 ایرلاین داخلی و خارجی را فراهم نموده و منبع مناسبی برای خرید بلیط چارتر از اکثر چارترکننده های مطرح و معتبر می باشد. علاوه بر خرید بلیط هواپیما داخلی و خرید بلیط هواپیما خارجی رسپینا24، امکان خرید بلیط قطار، رزرو آنلاین هتل و خرید آنلاین تور را فراهم نموده است. با انتخاب و همراهی رسپینا24، شما هم با ما هم عقیده خواهید شد که، با رسپینا24 روی زمین نمی مانید.