برخلاف آنچه اکثر مردم تصور میکنند در فروشگاه آنلاین مقداد آی‌تی علاوه بر کالاهای دیجیتال ، انواع متنوعی از سایر کالاها نیز با قیمت منحصر به فرد وجود دارد.

طی چند سال گذشته بسیاری از مردم کالاهای دیجیتالی مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی تهیه کرده اند و این فروشگاه بدلیل ویژگی های خاصی که دارد ، محبوبیت خاصی بین کاربران اینترنتی پیدا کرده است .

تنوع بالای محصولات با برندهای مختلف ، مناسب ترین قیمت ، گارانتی اصلی و شرایط متنوع برای پرداخت و ارسال کالا ، امکان خرید قطعات جانبی و کالاهای کمیاب و همچنین امکان مقایسه کالاها با یکدیگر جزو شاخص های فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی (www.Meghdadit.com ) است . همچنین این فروشگاه آنلاین تخفیف های شگفت انگیزی را در طول سال و به مناسبت های مختلف ارائه میکند که باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن شده است .

اما آنچه که جالب توجه است حرکت جدیدی است بنام پاساژ گردی اینترنتی که برای اولین بار در فرشگاه اینترنتی مقداد رخ داده است . به این شکل که کل اعضاء خانواده در کنار یکدیگر به این فروشگاه مراجعه میکنند و همه کالاهای مورد علاقه خود را در یک سبد خرید جمع میکنند و آنلاین سفارش میدهند  و حتی از بررسی و مشاهده محصولات متنوع این فروشگاه لذت میبرند و گویی دسته جمعی پاساژ گردی اینترنتی میکنند .

جوانان خانواده علاقه بیشتری به بخش هایی مانند گوشی موبایل ، تبلت و لپ تاپ دارند ، نوجوان ها بخش هایی مانند پلی استیشن و ایکس باکس را چک می کنند و خانم ها هم از دیدن تنوع بالای محصولات لوازم خانگی لذت میبرند . حتی برای کودکان هم کالاهای جالبی وجود دارد که مادران آن را از دست نمیدهند . دست آخر برای پدر خانواده هم سورپرایز های مهیجی وجود دارد و خلاصه هیچ یک از اعضاء خانواده دست خالی نمیماند .

همه اینها بدون طی مسافت طولانی در ترافیک و بدون تنفس هوای آلوده شهر اتفاق افتاده و برای گپ گرم دوستانه به اندازه کافی وقت مانده است .

و حالا شما هم می توانید با یک مقایسه ساده و با در نظر داشتن اصالت کالا در فروشگاه اینترنتی مقداد آی تی خرید آنلاین انجام دهید.