تور مشهد و هتل مشهد

رپورتاژ آگهی؛

مشهد mashhad

توریسم و گردشگردی  در ایران گردشگری، دیدن و سیاحت یا توریسم به در کل  به  مسافرت تفریحی گفته می شود  با اینکه که در این سالها  گردشگری شامل هرنوع  مسافرتی می‌شود که افراد  به دلیل  آن از محیط زندگی و کار روزانه خود به قصد تفریح و آب و هوا عوض کردن خارج شود.

بیشتر مسافرین و گردشگران  بیشترین اهمیتی که میدهند  به آب و هوا مقصد و طبیعت و فرهنگ  مقصد علاقمند نشان می دهند  .

گردشگری در کشور ایران به مجموعه امکانات گردشگری از جمله بناهای زیارتی  تاریخی، مکان‌های تفریحی، طبیعت، حمل و نقل، هتل‌داری و  تور های زیارتی و هتل ها و امکان اقامتی   … گفته می‌شود.

توریسم و گردشگری در ایران  در جایگاه یک صنعت  پررونق از ظرفیت‌های بسیار زیادی  برای توسعه روز افزون و رشد برخوردار می باشد  . بر اساس گزارش سازمان جهانی جهانگردی ،  ایران در جاذبه های تاریخی و باستانی رتبه دهم و در جاذبه های طبیعی در رتبه  پنجم قرار دارد و یک کشور امن برای مقصد گردشگران منطقه و گردشگران خارجی است. در مشهد مقدس با توجه به وجود بارگاه منور حضرت رضا (ع) سالانه مسافران زیادی به این شهر سفر میکنند از این رو انتخاب هتل مشهد و تور مشهد مناسب برای مسافران بسیار ضرروی می باشد.

تورهای مسافرتی  در صنعت گردشگری جایگاه ویژه ای دارند .  اضافه بر آن  اینکه  شرکت های برگذار کننده  تور سعی دارند با استفاده از تجربه و علمی که در رابطه با گردشگری و توریسم دارند به بهترین و کم هزینه ترین وجه ممکن سفر را برنامه ریزی کنند  . و اینکه  رقابت تنگاتنگ بازار تتور های سیاحتی زیارتی بی تاثیر نبوده است .

  در کل تور به معنی سفری از پیش تعیین شده اطلاق می شود  که  آژانس های مسافرتی با برپا کردن  تورهای متنوع ، از جمله تور زیارتی و سیاحتی  امکان سفر لدپذیر  را برای مسافران  و گردشگران فراهم میکنند.

تورهای مسافرتی از جمله تور مشهد تنوع و دسته بندی های  متفاوتی دارند و آژانس های مسافرتی و برگزار کنندگان تور  با توجه به تقاضای مسافران و گردشگران  انواع  مختلف تور را برگذار و اراپه می دهند .

با توجه به این نکته که  ایران کشوری مسلمان است و جایگاه مهم زیارت در فرهنگ شیعه،  از ویژگی‌ها   و خصوصیات مهم  شیعیان به شمار می‌رود.

 از این رو تورهای مسافرتی زیارتی و مذهبی  بسیار پر طرفدار می باشد .  و این تقاضای  داغ باعث بوجود آمدن تنوع بینظیری از این تور با امکانات و قیمت های مختلف شده است .  این تورهای مسافرتی مذهبی هم از ایران و هم خارج از ایران بسیار پرطرفدار هستند. و به ویژه با  وجود شهر مقدس مشهد که  زیارتگاه  امام هشتم شیعیان امام رضا (ع)  در ان قرار دارد بخش بسیار زیادی از تورهای برگزار شده به مقصد مشهد می باشد  .

 از این  رو تور مشهد از رونق و محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران و مسافرین برخوردار است . و باعث شده است که تنوع بی نظیری در این  بین از نظر قیمت و امکانات و خدمات ارائه شده در بین برگزار کنند گان وجود داشته باشد . برگزار کنندگان تور همراه سعی دارند تا پکیج های متفاوتی در زمینه امکانات و هتل های مشهد و خدمات ارائه دهند . تنوع بینظیر هتل های مشهد و هتل مشهد نزدیک حرم و خصوصیات ویژه هر کدام دست مسافرین رو برای انتخاب تور مورد نظر خود بسیار باز گذاشته است و انتخاب را آسان نموده است . همین طور نظر سنجی و به اشتراک گذاشتن تجربه سفر مسافرین به ایجاد رقابت مثبت و خدمات بهتر جهت ارائه تور بهتر با خدمات بیشتر و ارزانتر بسیار کمک نموده است . اطلاعات بیشتر در سایت سامانه مشهد هتل موجود است.