حتما نام روغن خراطین را بارها شنیده اید ، آن را در گوگل جستجو کرده و میخواهید درباره خواص ،  نحوه خرید و مصرف آن بدانید .

ما میخواهیم ابتدا کمی درباره این محصول توضیح دهیم :

روغن خراطین نوعی روغن صد درصد طبیعی بوده که از یک نوع کرم خاکی به نام ” ایزینیا فتیدا ” استخراج می شود . این محصول در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش ۱۰۰% نام برده شده است. این روغن هم اکنون در سراسر دنیا در حال تولید و عرضه میباشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است.

خواص روغن خراطین :

 1. شفاف سازی پوست ، رفع چین و چروک
 2. بهبود دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد
 3. رفع چروک بعد از زایمان
 4. افزایش حجم آلت تناسلی
 5. افزایش سایز سینه
 6. افزایش سایز باسن
 7. حجم دهنده موضعی بدن

خرید روغن خراطین از عطاری آنلاین معتبر

در فضای وب و نتایج جستجوی گوگل تعداد زیادی عطاری آنلاین وجود دارد ، اما بسیاری از آنها محصولات مرغوب ارائه نمیدهند . همچنین پاسخگویی قبل از خرید و بعد از خرید آنها بسیار ضعیف است .

بنابر این پیشنهاد میکنیم ، حتما از عطاری آنلاینی خرید کنید قبل و بعد از خرید پاسخگویی شما است .

عطاری آنلاین محلول از جمله سایتهایی است که در این زمینه مورد اعتماد است و می توانید محصولات خود را خرید نمایید ، همچنین می توانید در هر زمان که بخواهید با تلفن مشاورین به شماره 09144786922 و یا 04142266788 تماس بگیرید و سوالاتتان را بپرسید .

خرید روغن خراطین از عطاری آنلاین

برای ورود به سایت و مشاهده محصولات :  https://mahlol.com

همچنین می توانید در گوگل جستجو کنید عطاری آنلاین محلول

تشخیص روغن خراطین تقلبی و اصل

قبل از هرسخنی ، لازم است بدانید که تشخیص روغن خراطین اصل بسیار سخت است .

 1. ابتدا پیشنهاد میکنم از عطاری آنلاین خریداری کنید که مورد اعتماد شماست . زیرا عطاری مورد اعتماد همیشه چه قبل از خرید و چه بعد از خرید پاسخگوی شما هست .
 2. سپس توجه نمایید که روغن خراطین را در بطری های تیره خریداری نکنید. حتما توجه داشته باشید که عکس محصول باید طوری باشد که محتویات داخل آن مشخص باشد .
 3. روغن خراطین اصل 2 فاز است ، اگر به عکس زیر توجه کنید میبینید محتویات روغن به دو قسمت تقسیم شده است .
 4. روغن خراطین اصل در حجم 60 میل ( حداقل بین 85 تا 95 قیمت دارد ) زیرا کرم و محتویات آن گران است .

خرید روغن خراطین از عطاری آنلاین

طریقه مصرف روغن خراطین

روش مصرف روغن خراطین بسیار ساده است ، کافیست به صورت منظم روزی دوبار آنرا انجام دهید ، سعی کنید 12 ساعت فاصله در نظر بگیرید . برای مثال : یکبار ساعت 9 صبح استفاده کنید یکبار ساعت 9 شب . برای مشاهده طریقه مصرف روغن خراطین در دیگر نقاط بدن ، کلمه طریقه مصرف روغن خراطین را در گوگل جستجو کنید و وارد سایت mahlol.com شوید .

 1. برای شفاف سازی پوست و رفع چین و چروک
  ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی 2 مرتبه انجام دهید و حدود 2.30 تا 3 ساعت بعد محل ماساژ را بشورید .

زمان تقریبی مصرف : 45 الی 60 روز 

 1. افزایش حجم دستگاه جنسی:
  افزایش حجم سایز آلت مردان مهمترین ویژگی روغن خراطین است . که باید به چند نکته توجه کنید :
  1-2 : ابتدا باید آن قسمت از محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشورید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز شود . بعد شستن پوست ، به آرامی و به مدت 10 دقیقه شروع به ماساژ عضو مورد نظر کنید به حدی رنگ پوست به قرمزی برسد .

2-2 : حال چند قطره از روغن خراطین را برروی قسمت های مورد نظر بریزید و شروع به ماساژ آرام کنید تا روغن کاملا جذب پوست شود ، زمان ماساژ حداقل 5 و حداکثر 10 دقیقه باشد و روزی دو بار انجام شود .

پاسخگوی تلفنی شما : 09144786922 و 04142266788


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید