استفاده از محلول تقویت کننده ابرو سریتا

استفاده از محلول تقویت کننده ابرو سریتا

داشتن ابروهای پرپشت و مژه های حجیم، زیبایی چهره را دوچندان می کند. یکی از بهترین محصولات برای تقویت مژه  و ابرو، استفاده از محلول های تقویت کننده سریتا می باشد. برند سریتا با تولید محصولات تقویت کننده برای مو، ابرو و مژه ها سبب حفظ زیبایی و سلامتی آنها می شود.

امروزه لوازم آرایشی بسیاری برای پرپشت جلوه دادن ابرو و مژه ها تولید شده اند، اما با استفاده از محلول های ضد عفونی کننده، شما می توانید به صورت طبیعی و حتی در صورت نداشتن آرایش نیز مژه و ابروهای زیبا و پرپشت داشته باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی محلول های تقویت کننده سریتا و راهنمایی برای خریداری آنها با بهترین قیمت بپردازیم.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

ممکن است که شما نیز با ریزش مژه ها یا ضعیف شدن آنها مواجه شده باشید. معمولا با بالا رفتن سن، مژه ها استحکام و طراوت خود را از دست می دهند و برای احیا و بازسازی فولیکول های آسیب دیده، نیاز به رسیدن مواد مغذی و تقویت کننده دارند.

محلول تقویت کننده سریتا با فرمولاسیون غنی از مواد مغذی برای افزایش رشد، استحکام و بازسازی مژه ها، مژه هایی ضخیم، بلند، حجیم و با طراوت را به ارمغان می آورد. همچنین این محلول تقویت کننده از ریزش مژه ها نیز جلوگیری می کند.

ترکیبات مغذی و تقویت کننده در این محلول تقویت کننده عبارتند از:

بیماتوپراست: افزایش سرعت رشد مژه ها

آلوئه ورا  : رطوبت رسانی به مژه ها

پانتنول (B5): افزایش انرژی رسانی به ریشه مژه

ویتامین B7و ترکیب اسیدهای آمینه: تقویت بستر مژه ها/ کمک به تولید میزان بیشتری پروتئین در ریشه مژه ها

شبدر قرمز: مهار کننده رادیکال های آزاد/ افزایش گردش خون در ریشه مژه

نیاسین آمید: تنظیم رنگدانه سازی

استفاده از این محلول فوق العاده، سبب افزایش استحکام و ضخامت مژه ها، بازسازی و ترمیم مژه های آسیب دیده، رشد مجدد تارهای مژه، رطوبت رسانی  و افزایش الاستیسیته مژه ها خواهد شد.

نحوه استفاده از محلول تقویت کننده مژه سریتا

ابتدا دست های خود را به خوبی بشویید و مژه ها را نیز تمیز کنید تا هیچ گونه مواد آرایشی روی آنها نباشد. سپس قلم مو آغشته به محلول را از محل رویش مژه های پلک بالا به سمت خارج به مژه ها بزنید. با توجه به طولانی بودن فاز ریزش مژه (تلوژن) در صورت نیاز و پس از رسیدن به رشد دلخواه، طی مراحل زیر مصرف محصول کم شود:

  • اولین دوره مصرف : هر شب
  • دومین دوره مصرف : یک شب در میان
  • سومین دوره مصرف : دو بار در هفته
محلول های تقویت کننده سریتا برای ابرو و مژه

محلول های تقویت کننده سریتا برای ابرو و مژه

محلول تقویت کننده ابرو سریتا

ترکیبات مغذی و تقویت کننده این محلول، سبب استحکام ریشه ابروها شده و از ریزش ابروها جلوگیری می کند. همچنین سبب ترمیم و بازسازی فولیکول های آسیب دیده در ابرو و افزایش سرعت رشد ابروها نیز خواهد شد.

این محلول، ترکیبی فوق العاده از بیماتوپراست، رزماری و روغن کرچک است که سبب افزایش رشد و تقویت فولیکول ابرو می شود. سرم ابرو سریتا رویش مجدد مو را سرعت می بخشد و سلول‌های ریشه‌ی مو را تغذیه و تقویت می کند. همچنین عصاره‌ی روغن کرچک موجود در فرمولاسیون سرم ابرو سریتا غنی از ویتامین E و امگا 3 و 6 بوده که تأثیر زیادی در احیای ابرو و بهبود رنگ آن دارد.

استفاده از محلول تقویت کننده سریتا موجب جلوگیری از ریزش مو ابرو، جلوگیری از سفیدی موی ابرو، افزایش طول ابرو و تقویت ابروها خواهد شد.

همه افراد با انواع پوست، می توانند با استفاده از این محلول ابروهایی پرپشت، ضخیم و زیبا داشته باشند.

نحوه مصرف محلول تقویت کننده ابرو سریتا

ابتدا ابروها را تمیز کنید، سپس اپلیکاتور سرم تقویت ابرو سریتا را در جهت رویش روی ابرو بزنید. شما می توانید روزانه دوبار از سرم ابرو سریتا استفاده کنید.

خرید سرم های تقویت کننده سریتا با بهترین قیمت

برای تهیه محلول های تقویت کننده مژه و ابرو سریتا، می توانید به فروشگاه های شناخته شده و وبسایت های معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه کنید.

سایت های اینترنتی فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی پوست و مو، با وجود تخفیفات شگفت انگیز گزینه مناسبی برای خرید محلول سریتا به قیمت مناسب هستند.

امروزه وبسایت های بسیاری به عرضه این محلول های موثر و ویژه پرداخته اند. به نظر می رسد که فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی سین دخت با وجود آفرها و تخفیفات فوق العاده سایت مناسبی برای خرید آنلاین سرم های تقویت کننده مژه و ابرو سریتا با بهترین قیمت باشد.

تخفیف های ویژه سایت سین دخت برای کاربران خود، نظر بسیاری از افراد را برای خرید اینترنتی محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، عطر و ادکلن به خود جلب کرده است.

محصولات تقویت کننده سریتا برای رشد ابروها

محصولات تقویت کننده سریتا برای رشد ابروها

سخن آخر:

تقویت مژه ها و ابروها با استفاده از محلول های تقویت کننده سریتا، باعث تغذیه ریشه ابرو و مژه ها شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند. همچنین ترکیبات این محلول به گونه ای است که طراوت و شادابی را به مژه و ابروهای شما هدیه می دهد.

برای خرید این محلول های تقویت کننده سین دخت با بهترین قیمت می توانید به وبسایت های اینترنتی مانند سایت سین دخت مراجعه کنید.