تور تایلند از شیراز و تهران، تجربه ای جالب برای آشنایی با فرهنگ جنوب شرق آسیاست

همه ما سفر رفتن رو دوست داریم اما گاهی در انتخاب مقصد، دچار مشکل میشیم.

اغلب، مهم ترین چیزی که برای رفتن به یک کشور خارجی مدنظر قرار میگیره، نزدیک بودن اون به کشور خودمون، قیمت مناسب و مناظر دیدنیه که فکر میکنم “تایلند” انتخاب خوبی با توجه به مهم بودن این فاکتورهاست.

از بین شهرهای مختلف تایلند، بانکوک، کلان شهر و پایتخت این سرزمین آسیایی، انتخاب اکثر ما ایرانی هاست. بانکوک یکی از بزرگترین شهرهای جهانه که آسمان خراش های مدرن، مراکز خرید پیشرفته و فرودگاه بین المللی پیشرفته ای داره که تمام این ها، این شهر رو به مقصدی جذاب برای توریست در تمام نقاط دنیا کرده. بانکوک شهر زنده و پرهیاهوییه که معابد بودایی فراوان در اون، شهرت این شهر رو سبب شده.

تور دبی از شیراز ما، یکی از لوکس ترین شهرهای دنیا رو به شما معرفی میکنه.

دبی، قلب گردشگری خاورمیانه، یکی از پرطرفدارترین شهرهای دنیاست؛ آهنربای دبی به حدی قویه که خیلی­ ها اون رو یک کشور عربی میدونن و نه شهری که فقط قسمتی از کشور امارات رو تشکیل میده!

اگر به دنبال شهری در دل طبیعت هستید، تور مالزی از شیراز انتخاب مناسبیه.

کشورهای آسیایی برای خیلی از ما یادآور داستان‌های رؤیایی هزار و یک ‌شب و سفر به اونها جذابیت زیادی داره.

یکی از سرزمین‌های کهن که دیدنش هم خالی از لطف نیست کشور زیبای مالزی واقع در جنوب شرقی آسیاست، تلفیق زیبایی از جنگل‌های انبوه استوایی و مناطق تاریخی متعدد. کوالالامپور پایتخت این کشوره که از اطراف به جز قسمتی شرقی، با کوه های پوشیده از پوشش گیاهی، احاطه شده.

تور کیش از شیراز همواره جزء پرطرفدارترین تورهای مسافرتی بوده و هست!

جزیره کیش، از پرطرفدارترین جزیره های کشورمونه که علی رغم آب و هوای گرمش، یکی از مهم ترین مناطق توریستی و گردشگری ایران به حساب میاد.

تور استانبول از شیراز و تهران، از جذاب ترین تورهای تفریحی و خرید هست

ترکیه یکی از پرطرفدارترین کشورهای دنیا بین گردشگران ایرانیه. در واقع به علت نزدیک بودنش به ایران و هزینه کمی که برای رفتن احتیاج داره، خصوصا قرار گرفتنش بین اروپا و آسیا که باعث ایجاد تلفیقی از این دو فرهنگه، محبوبیتش رو بین مردممون افزایش داده.

استانبول یکی از شهرهای پرطرفدار ترکیه از دید مسافرینه که هر ساله مسافرین زیادی به قصد تفریح و خرید از آن دیدن می کنن. این شهر در قسمت اروپایی ترکیه قرار داره و بزرگترین شهر اروپاییه. نام این شهر در ابتدا بیزانتیوم و بعد از آن قسطنطنیه بوده و هم اکنون به نام کنونی خود، استانبول، هست.