زیبا ترین جاذبه آنتالیا

ترکیه کشور دوست و همسایه با آب و هوای معتدل دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که آنتالیا جزو 81 شهر توریستی این کشور است. آنتالیا در منطقه دریای مدیترانه قرار گرفته است که در جنوب این شهر دریای مدیترانه واقع است.

بهترین تور آنتالیا ترکیه یکی از جذابترین تور های گردشگری است ، قبل از سفر به آنتالیا اطلاعات جامعی از این شهر را در اختیار شما قرار می دهیم.

آن دسته از افرادی که می خواهند به ترکیه سفر کنند معمولا دیدن از شهر آنتالیا را جزو برنامه های سفر خود قرار می دهند. اما اگر می خواهید آسوده سفر کنید بهتر است تور آنتالیا را انتخاب کنید. سفر با تور به کشور های خارجی شما را به مهم ترین و زیباترین جاذبه های آن کشور می برد. اما اگر خودتان سفر کنید ممکن است به راحتی به جاذبه های دیدنی دسترسی نداشته باشید.

آنتالیا یکی از شهر های توریستی و زیبای ترکیه است که به دلیل داشتن سواحل زیبای مدیترانه جز محبوب ترین شهر های توریستی قرار گرفته است.

سواحل آنتالیا

سواحل آنتالیا یکی از محبوب ترین مکان هایی است که همه افراد دوست دارند یکبار در آنجا باشند. سواحل آنتالیا به دلیل مجاورت با دریای مدیترانه شهرت زیادی پیدا کرده است اما Mermerli، بلک، کمر و لارا هم از سواحل زیبا و دیدنی این منطقه است.

یکی از دلایل محبوبیت این مناطق سرزمین های شنی است که مجسمه های شنی زیادی در آن وجود دارد و به یک نمایشگاه شنی تبدیل شده است.

به دلیل محبوبیت زیادی که سواحل آنتالیا دارد، آژانس های مسافرتی این امکان را فرآهم کرده اند تا با کم ترین هزینه هم یک تور آنتالیا مهیج را تجربه کنید.

آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا یکی از زیبا ترین جاذبه های این شهر است. سازندگان این امکان ادعا می کنند که بزرگ ترین آکواریوم تونلی در دنیا است. با همین ادعا توانسته اند آنتالیا را جزو محبوب شهر های توریستی تبدیل کنند. آکواریوم تونلی آنتالیا به عنوان مکانی برای تفریح و سرگرمی و آموزش درباره آبزیان و جانداران دریایی است. تنوع گونه های آبزیان در این آکواریوم یکی دیگر از دلایل شهرت آن است.

در این مکان دارای 40 آکواریوم تم دار با یک آکواریوم تونلی به طول 131 متر و عرض 3 متر می باشد.

بهترین زمان برای سفر به این شهر فصل بهار و اواخر فصل تابستان است. با وجود اینکه در این دو زمان اوج ترافیک تور هاست، اما آنتالیا از آب و هوای عالی برخوردار است.

با دلارام سیر آُسوده سفرکنید.

اگر قصد سفر با تور را دارید باید در انتخاب تور خود دقت کنید. چرا که انتخاب تور می تواند تضمین کننده یک سفر لذت بخش و آسوده باشد. تور های مختلفی وجود دارند. اما برای آنکه بهترین و مناسب ترین تور را انتخاب کنید باید بررسی های لازم را انجام دهید. دلارام سیر کارگزار تور ترکیه در ایران است. تخصص اصلی دلارام سیر در تور های ترکیه است به همین منظور برای رفاه حال بیشتر گردشگران پکیج های متعددی قرار داده اند.

تور های ترکیه، از جمله تور استانبول ترکیه و آنتالیا دلارام سیر سفری خوش و ایمن را برای همه مسافران فراهم می کند. برای بررسی و کسب ازاطلاعات بیشتر از پکیج های تور های دلارام سیر کافیست سری به وب سایت رسمی دلارام سیر بزنید: https://dtour.ir