در عصر جدید که وب سایت های آن هر دقیقه رو به افزون است این سئو سایت یا Seo کردن وب سایت است که صفحات سایت شما را در رتبه های موتور جستجو گوگل و بینگ بهینه می کند و باعث سبقت از رقبا می گردد. سئو و تکنیک های آن ، سایت شما را قوی تر و بهتر می کند تا بتوانید مخاطبان بیشتری برای خود جذب نمائید. مخاطبانی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما می گشتند! حالا در اختیار شما هستند.. شما می توانید تکنیک هایی از نظر SEO روی وب سایت خود پیاده کنید که رشد و بازدید بیشتر کاربران را برای شما به ارمغان می آورد.

سئو سایت

سئو سایت یا SEO چیست؟

سئو یا SEO در واقع همان بهینه‌سازی موتور جستجو می باشد. بهینه سازی وب سایت آن دسته از عملیاتی است که باعث می شود موتورهای جستجو توجه بیشتری به وب سایت شما داشته باشند. توجه بیشتر موتور جستجو به سایت، کاربران بیشتر را به سمت شما جذب خواهد نمود و در نتیجه شما اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد. شاید باور نکنید بعضی وب مستران با سالها تلاش از سایتهایی در بدو تاسیسشکست خورده اند! مدیران برنده ی سایت های تازه نو ظهور همان افرادی هستند که دانش سئو دارند! تکنیک های سئو سایت را بر روی دامنه و هاست خود لحاظ کرده اند و نتایج بهتر کسب کرده اند. تکنیک هایی که شاید زمان زیادی نگرفته باشند اما از نظر موتور جستجو مهم هستند!

چرا باید به بهینه سازی و موتورهای جستجو اهمیت داد؟

همانطور که مستحضر هستید دنیای استفاده از موبایل و اینترنت همواره در حال رشد بوده و امروزه هر کاربری برای پیدا کردن کالا و خدمات خود به اینترنت و موتورهای جستجو مانند گوگل مراجعه می کند. حال در این بین آن دسته از وب سایتهایی می توانند این کاربران را به سمت خود بکشند که از تکنیک های بهتری در سئو سایت خود بهره برده اند. پس موتور جستجو این روزها تاثیر زیادی در تجارت و جذب مخاطبان دارد و باید به موضوع بهینه سازی سایت خود توجه ویژه ای داشته باشیم.

بهینه سازی سایت SEO

چگونه سایت مان را بهینه سازی کنیم؟

راه های بسیاری برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو وجود دارد. مانند چک کردن سرعت هاست میزبان، انتخاب نام مناسب برای دامنه، آدرس دهی مناسب، استفاده از نقشه سایت یا سایت مپ sitemap.xml، اصول و تکنیک های نوشتن محتوی خوب برای صفحات وب سایت، استفاده صحیح از کلیدواژه ها، تصاویر مرتبط ، رعایت هدینگ ها، H1,H2,H3 و غیره. این موارد هر کدام به تنهایی یک مقاله مجزا هستند. سایت آسان سئو که یکی از بهترین سایت های ارائه خدمات سئو و بهینه سازی در ایران می باشد به بررسی تکنیک های مهم سئو اشاره کرده که در مقاله های این سایت می توانید تمام این نکات را در آدرس AsanSeo.com به صورت کاملا رایگان و اصولی دنبال کنید.

منبع : https://www.AsanSeo.com


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید