سایت رزرواسیون آریا یکی از سایت ها رزرو آنلاین هتل در ایران است که از سال 1392 تا کنون در صنعت گردشگری ایران مشغول به فعالیت می باشد.

یکی از آخرین دستاورد های رزراسیون آریا که در آبان ماه 1398 مصادف با هفتمین سال شروع فعالیت این سایت برای گردشگران رونمایی شد، امکان مشاهده هتل های اطراف مسافران بود. شما با استفاده از این سرویس که در صفحه اول سایت قرار دارد می توانید هتل های اطراف خودتان را مشاهده کنید. سرویس هتل های اطراف من به خصوص مناسب کسانی است که می خواهند برای میهمانشان در اطراف محل کار یا منزل خود هتل رزرو کنند و یا مناسب مسافرانی است که در لحظه آخر تصمیم به رزرو هتل در محل توقف خود دارند. این سرویس در طول مدت راه اندازی کمک کرده تا بسیاری از مسافران از سردرگمی و صرف وقت طونی برای پیدا کردن هتل در اطراف خود بپرهیزند.

رزرواسیون اریا رزرو هتل با طعم تخفیف

اگر در جستجوی رزرو هتل با بهترین قیمت و بیشترین تخفیف هستید سایت رزرواسیون آریا برای شما پیشنهاد های جذابی در اکثر شهر های ایران برای رزرو هتل با قیمت مناسب دارد. شما می توانید با استفاده از جستجوگر هتل های رزرواسیون آریا که در صفحه اول سایت قرار دارد در بین بیش از هزار هتل، هتل آپارتمان، خانه بومگردی، هتل های جهانگردی، کمپ های کویری و هتل کاروانسرا های ایران جستجو کنید و هتلی مناسب با نیاز خود پیدا نمایید. برای مثال در این سایت برای شهر تهران بیش از 100 هتل و هتل آپارتمان وجود دارد که از 1 ستاره تا 5 ستاره می باشند. جالب است که این واحد های اقامتی در تمامی سطح شهر تهران پراکنده شده اند و در هر نقطه ای  از شهر که بخواهید می توانید رزرو هتل های تهران را با قیمتی مناسب انجام دهید.

یک دیگر از قسمت های جذاب سایت رزرواسیون آریا بخشی است که در آن جاذبه های گردشگری ایران را به علاقه مندان معرفی می کند. شما در این بخش می توانید هزاران مقاله و مطلب بیابید که در هر کدام از آنها درباره جاذبه های گردشگری شهر های مختلف ایران اطلاع رسانی شده است. اگر علاقه مند به سفر هستید می توانید با مطالعه این مطالب اطلاعات کاملی از شهر های ایران، نحوه سفر به هر شهری، اینکه در کدام رستوران ها غذا بخورید و اینکه از کدام جاذبه های دیدنی در هر شهری بازدید کنید، بدست بیاورید. برای مثال اگر علاقه مند به سفر به شهر مشهد هستید با مطالعه مطلب راهنمای سفر به مشهد می توانید به طور کامل برنامه ریزی کنید که با چه وسیله ای به مشهد سفر کنید، در کدام هتل در مشهد اقامت کنید، در طول اقامت در کدام رستوران ها غذا بخورید، از کدام جاذبه های تاریخی مشهد بازدید کنید و اینکه چه تفریحاتی در مشهد مناسب شما وجود دارد.

علاوه بر اینها کاربران می توانند با عضویت در خبر نامه سایت و یا ثبت نام در سایت از تخفیف های هفتگی و ماهانه رزرواسیون آریا مطلع شوند.

در سایت رزرواسیون آریا یک تیم پشتیبانی تلفنی متخصص وجود دارد که در طول 7 روز هفته پاسخگوی تماس های تلفنی مسافران هستند. به همین خاطر اگر از طریق مشاهده سایت رزرواسیون آریا به نتیجه مورد نظرتان نرسیدید می توانید با مرکز تماس رزرواسیون آریا تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید حتما نتیجه مطلوب را بدست خواهید آورد.