مراکز خرید آنتالیا ترکیه

یکی از جذابیت های سفر با تور آنتالیا ، خرید از مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا است .  توریستی بودن شهر آنتالیا و حجم بسیار زیاد مسافرینی که هر ساله به این شهر سفر میکنند ، موجب شده است تا مراکز خرید متعدد و بزرگی در بخش های مختلف این شهر فعالیت داشته باشند تا مسافرین بتوانند با هر سلیقه و بودجه ای کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایند . در این بخش اطلاعات کلی و کاملی در ارتباط با مراکز خرید آنتالیا گرد آوری کرده ایم تا در زمان سفر شما به شهر آنتالیا بتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد .

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی ، در سال ۲۰۱۱ در منطق لارا در شهر آنتالیا واقع شده است و با داشتن ۱۵۰ فروشگاه که شامل برند های ترک و برندهای بین المللی میباشند ، در مدت کوتاهی توانسته است به یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا تبدیل گردد . این مرکز خرید ۴ طبقه در ابتدای منطقه لارا واقع شده است و اگر شما در هتل های آنتالیا که در منطقه لارا واقع شده اند ، اقامت داشته باشید ، دسترسی بسیار راحتی به این مرکز خرید خواهید داشت . علاوه بر فروشگاههای مختلفی که در این مرکز خرید قرار گرفته اند ، که شامل فروشگاههای فروش لباس ، زیور آلات ، کیف و کفش ، لوازم خانگی ، لوازم ورزشی و اسپرت و فروشگاههای مخصوص کودکان میباشند ، حدود ۳۰ رستوران و کافه تریا نیز آماده ارائه سرویس به مشتریان این مرکز خرید میباشند .

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید ماک آنتالیا که در سال ۲۰۱۳ در مرکز شهر آنتالیا افتتاح شده است ، یکی از مراکز خرید مدرن و بزرگ آنتالیا است که با ۱۵۵ فروشگاه یکی از مراکز خرید پر طرفدار در این شهر میباشد . این مرکز خرید که فضایی حدود ۵۱٫۰۰۰ متر مربع ایجاد شده است ، دارای یک پارکینگ بزرگ با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر نیز میباشد . در این مرکز خرید برند های ترک و همینطور مارک ها و برند های بین المللی دارای شعبه هستند  و با هر نوع بودجه و سلیقه ای مطمئناٌ از این مرکز خرید دست خالی باز نخواهید گشت . اگر در هتل های مرکز شهر آنتالیا  اقامت داشته باشید ، دسترسی به این مرکز خرید بسیار راحت میباشد . مارک آنتالیا داررای تعدادی رستوران و کافه تریا نیز میباشد که در صورت تمایل میتوانید استفاده کرده و لذت ببرید .

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مرکز خرید دپو آنتالیا

مرکز خرید دپو آنتالیا که سالهاست به نامی آشنا برای مسافرینی که به آنتالیا سفر می کنند تبدیل گردیده است ، فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ شروع کرده است . این مرکز خرید دارای ۸۵ مفازه است  که اغلب آنها فروشگاههای Outlet  برند های مشهور ترک و بین المللی هستند و شما میتوانید با قیمت مناسبی خرید مورد نظر خود را از مغازهها و فروشگاههای موجود در این مرکز خرید انجام بدهید . مرکز خرید دپو در انتهای منطقه لارا و در نزدیکی فرودگاه آنتالیا قرار گرفته است ، جزو بهترین مراکز خرید آنتالیا و که بسیار مورد علاقه مسافرین میباشد و معمولاٌ گردشگرانی و توریست هایی که به آنتالیا سفر میکنند ، حتماٌ برای خرید به مرکز خرید دپو مراجعه میکنند . در این مرکز خرید ۱۵ رستوران و کافه تریا نیز برای استفاده علاقمندان قرار گرفته است .

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مرکز خرید مال آف آنتالیا

این مرکز خرید بزرگترین و جدید ترین مرکز خرید آنتالیا است که در آپریل ۲۰۱۷ افتتاح گردیده است . مرکز خرید مال آف آنتالیا در زمینی به مساحت ۱۳۱٫۰۰۰ متر مربع و در کنار مرکز خرید دپو احداث گردیده است و  دارای ۲۳۴ فروشگاه میباشد . در بین این فروشگاههای هم برند های ترک و هم برند های خارجی دیده میشود . مال آف آنتالیا دارای سربسته بزرگی برای بازی کودکان است و خانواده ها در هنگام خرید میتوانند کودکان خود را برای بازی در این محوطه بگذارند و با خیال راحت خرید های خود را انجام دهند . همچنین دارای سینما بزرگی است که ۱۱ سالن جداگانه دارد و بهترین فیلم های به روز دنیا را نمایش میدهد . این مرکز خرید نیز در نزدیکی فرودگاه آنتالیا قرار دارند و در حال حاضر یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا میباشد.

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میکروس آنتالیا ، قدیمی ترین مرکز خرید مدرن در این شهر میباشد . مسافرینی که قبل از سال ۲۰۰۴ به شهر آنتالیا ترکیه سفر کرده باشند ، حتماٌ به خاطر دارند که این مرکز خرید که در فضایی به وسعت ۵۰٫۰۰۰ متر مربع و در مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است ، بهترین مرکز خرید آنتالیا به حساب می آمد. امروزه با وجود اینکه مراکز خرید لوکس متعددی  در شهر آنتالیا احداث شده است ، هنوز مرکز خرید میگروس جزو مراکز خرید خوب این شهر بوده و بسیاری از توریست ها و گردشگران به خصوص آنهایی که در منطقه کنیالتی آنتالیا اقامت می کنند ، برای خرید مرکز خرید میگروس را انتخاب می کنند . این مرکز خرید کلاٌ دارای حدود ۱۲۸ مغازه مختلف میباشد.

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

خرید در منطقه قدیم شهر آنتالیا

منطقه قدیمی شهر آنتالیا ، یکی از زیباترین بخش های این شهر و جزو یکی از جاهای دیدنی آنتالیا میباشد . این منطقه که سنگفرش شده و به سبک قدیمی نگهداری میشود ، پر از مغازه هایی است که سبک قدیمی دارند . این مغازهها اغلب به فروش سوغاتی و صنایع دستی آنتالیا مشغول هستند و اگر علاقمند به خرید سوغاتی های خاص این شهر دارید ، یکی از  بهترین مراکز خرید آنتالیا که میتوانید سر بزنید ، منطقه قدیمی شهر آنتالیا است . با قدم زدن در این منطقه هم از فضای زیبا و قدیمی  شهر لذت خواهید برد و هم خرید خواهید کرد . در هنگام خرید کردن در این منطقه ، چانه زدن را فراموش نکنید . اجناس ارائه شده در مغازه های این منطقه قیمت ثابت ندارند و میتوانید با قیمت های مناسبی خریداری کنید.

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

خرید در خیابان جمهوریت آنتالیا

خیابان جمهوریت آنتالیا  ، محلی مناسبی برای علاقمندان به خرید ارزان قیمت در آنتالیا است . اگر  علاقمند هستید تا خرید مناسب و ارزان قیمت در آنتالیا داشته باشید ، حتماٌ سری به خیابان جمهوریت آنتالیا بزنید . مغازه های این منطقه که در کنار بلوار اصلی قرار دارند ، اغلب مربوط به مارک ها و برند های کوچک  ترک میباشند و همینطور تعداد زیادی رستوران و کافه تریا های کوچک که غذاهای محلی ترک را سرو میکنند در کنار یکدیگر در این منطقه قرار گرفته اند . این خیابان که در مرکز شهر و در کنار بخش قدیمی شهر آنتالیا واقع شده است ، جزو شلوغ ترین بخش های شهر آنتالیا بوده و بسیار پر تردد است و در هر قسمت از شهر آنتالیا که اقامت داشته باشید ، به راختی میتوانید به خیابان جمهوریت آنتالیا دسترسی داشته باشید.

مراکز خرید آنتالیا ترکیه

خرید در بازار قدیمی آنتالیا

در کنار تمام مراکز خرید پر زرق و برق و مدرنی که در سالهای اخیر در شهر آنتالیا ایجاد شده است ، بازار قدیمی آنتالیا مکانی است که هنوز علاقمندان مخصوص به خود را دارد و اعلب توریست ها  مایل به گشت و گزار و خرید در مغازه های قدیمی و فضای سنتی داخل بازار قدیمی آنتالیا میباشند . مغازههای این بازار به فروش ادویه جات ترکی ، صنایع دستی ترکیه و کفش و لباس های ترک مشغول هستند . همینطور میتوانید انواع باقلوا و شیرینی های خوش طعم ترکیه را نیز در این بازار خریداری گنید . این بازار نیر در بخش قدیمی شهر آنتالیا قرار دارد و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی آنتالیا به راحتی قابل دسترسی میباشد.