قالیشویی ادیب

کارخانه قالیشویی ادیب به عنوان اولین قالیشویی مجاز و رسمی تهران در سال 1340 با 5 نفر پرسنل آغاز به کار کرد.

این قالیشویی با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا ، پرسنل مرجب و متعهد  در سراسر تهران، کرج، لواسانات، تبریز و … به شهروندان خدمت رسانی می کند.  امروزه کارخانه قالیشویی ادیب با بهره گیری از 112 نفر  با بیش از 10 شعبه در سه استان،و همچنین کادر مجرب آماده ارائه خدمات قالی شویی و خشکشویی مبلمان به مشترکین است.

قالی شویی ادیب

تمامی مواد مصرفی و شوینده ها از مواد درجه یک بوده و خدمات قالی شویی ادیب دارای ضمانتنامه کتبی می باشد. ادیب با بیش از 57 سال سابقه درخشان در امر قالیشویی، شستشوی مبل،اعلاشویی تمامی فرش های دستباف، ابریشمی، نفیس، عتیقه و ماشینی ، موکت و… را با بالاترین کیفیت شستشو میدهد.

تحویل های این کارخانه حتی در ایام بارانی و برفی دو روز کاری مباشد.

با تکمیل این پروژه در سال 1393 ، واحد شستشو و خدمات تکمیلی شرکت فرش قرمز شرق به عنوان بزرگترین و پر ظرفیت ترین واحد مکانیزه قالیشویی در ایران خدمتگزار همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

قالی شویی ادیب

کارخانه قالیشویی ادیب تنها قالیشویی در ایران است که مفتخر به دریافت دو دوره متوالی لوح گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالهای 95 و 96 است.

شایان ذکر است کارخانه قالیشویی ادیب برای تمامی سفارشات آنلاین که در سایت این کارخانه ثبت شوند 20% تخفیف آنلاین در نظر گرفته است. برای استفاده از این تخفیف به قسمت قالیشویی آنلاین سایت ادیب مراجعه نمایید.

.برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از مقالات شستشوی فرش و شستشوی مبلمان به adibcarpet.com مراجعه فرمایید.