چطور تور 7 شب و 8 روز استانبول را بخریم؟

ترکیه در سال‌های اخیر یکی از مقصد‌های گردشگری پرطرف‌دار برای ایرانی‌ها بوده است. این کشور جاذبه‌های زیادی دارد و شهر استانبول یکی از بهترین مکان‌های این کشور برای سفر خواهد بود. راه‌های زیادی برای سفر به این کشور وجود دارند که بهترین آن‌ها خرید تورهای برنامه‌ریزی‌شده هستند. رزرو تور استانبول 7 شب و 8 روز در میان همه تورهای موجود، بهترین گزینه برای گردشگران خواهد بود.

تورهای دیگر با زمان کم‌تر یا بیش‌تر وجود دارند؛ اما این تور می‌تواند از نظر زمانی برای گشت‌وگذار کافی باشد و از طرفی مدت اقامت به‌گونه‌ای است که هزینه‌های زیادی نیاز نداشته باشد. تور 7 شب و 8 روز استانبول و همچنین تور استانبول تیر ماه  و  همینطور تور استانبول 4 شب و5 روز در میان همه تورها محبوبیت بیش‌تر دارد و گردشگران زیادی خرید آن را به دیگر تورها ترجیح می‌دهند.

 تور 7 شب و 8 روز استانبول هوایی بخریم یا زمینی؟

ترکیه کشور همسایه ایران بوده و به نسبت دیگر نقاط گردشگری خارج از کشور، فاصله به نسبت کمی با ایران دارد. همین موضوع باعث شده تا بتوانید از طریق راه‌های ارتباطی زمینی و خطوط هوایی به این کشور سفر کنید. هر یک از این روش‌ها نقاط قوت و ضعفی دارند که در زمان انتخاب باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

برای استفاده از روش‌های زمینی باید زمان بیش‌تری صرف کنید. البته که اتوبوس‌هایی که در این راه به کار می‌روند، کیفیت و راحتی خوبی دارند، پس نیازی نیست از این بابت نگرانی داشته باشید. مهم‌ترین مزیت برای تور زمینی استانبول این است که هزینه‌های رفت‌وآمد شما را به‌شدت کاهش می‌دهد.

چطور تور 7 شب و 8 روز استانبول را بخریم؟

اگر به دنبال راحتی بیش‌تر در حین رسیدن به مقصد و البته سرعت بالاتری هستید، تورهای هوایی استانبول بهترین گزینه پیش روی شما خواهند بود. بااین‌وجود که ممکن است هزینه‌های بالاتری بپردازید، اما آسایش بیش‌تری در مسیر خواهید داشت و در مدت‌زمان بسیار کوتاه‌تری به استانبول می‌رسید.

قیمت رزرو تور 7 شب و 8 روز استانبول

یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب محبوب شدن تورهای ترکیه می‌شوند، قیمت مناسب آن‌ها به نسبت جاذبه‌های سفر است. تورهای زیادی وجود دارند که باتوجه‌به خدمات، هتل محل اقامت و برنامه‌های تدارک‌دیده‌شده، قیمت‌گذاری می‌شوند. نکته مهم در مورد تورها این است که برخی از آن‌ها که متقاضیان بیش‌تری دارند، قیمت پایین‌تری خواهند داشت. به دلیل محبوب بودن تور 7 شب و 8 روز استانبول بیش‌تر این تورها در زمان‌های کم بودن مسافر، تخفیف‌های بسیار خوبی خواهند داشت.

این موقعیت به شما اجازه می‌دهد این تور را در بهترین زمان و البته با قیمتی کاملاً مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید. البته که اگر می‌خواهید قیمت نهایی این تور کاهش یابد، راه‌های دیگری هم وجود دارند. برای کاهش هزینه‌ها، بهترین کار کم‌کردن از خدمات تور است. خدماتی مانند هتل‌های 5 ستاره یا ترانسفرهای درون‌شهری می‌توانند حذف شوند تا هزینه‌های کلی کاهش یابند.

شهرهای مبدأ برای رزرو تور 7 شب و 8 روز استانبول

برای سفر به کشورهای خارجی بهترین شهرها، آن‌هایی هستند که فرودگاه بین‌المللی دارند. این شهرها عموماً پروازهای مداوم و مستقیم به استانبول و شهرهای معروف ترکیه دارند. شیراز، مشهد، تهران یا اصفهان از جمله این شهرها هستند که به‌عنوان مبدأ این تور شناخته می‌شوند.

چطور تور 7 شب و 8 روز استانبول را بخریم؟

رزرو تور 7 شب و 8 روز استانبول می‌تواند بهترین راه برای سفر به این شهر باشد که هم هزینه‌های شما را کنترل می‌کند و هم زمان کافی برای گشت‌وگذار در استانبول دارد. این تور اگر هوایی باشد، زمان کم‌تری برای رفت‌وآمد خواهد داشت و از طرفی می‌توانید بازه زمانی بیش‌تری را برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری اختصاص دهید. 

برای رزرو تور 7 شب و 8 روز استانبول تنها کافی است از میان گزینه‌های مختلف موجود در سایت علی‌بابا، یکی را انتخاب کنید. این تورها خدمات متفاوتی دارند که در قیمت تمام شده آن‌ها اثرگذار خواهند بود؛ پس اگر می‌خواهید تور با قیمت پایین بخرید، از برخی خدمات رفاهی در استانبول باید صرف‌نظر کنید.