چاپ کتاب نبشته، مجموعه چاپ و نشر کتاب است که انواع خدمات تخصصی را در حوزه چاپ و نشر، ارائه می دهد. شما می توانید برای دسترسی به مجموعه خدمات و اطلاعات تخصصی در زمینه فعالیت های چاپ کتاب نبشته، به پایگاه اینترنتی این موسسه به نشانی زیر، مراجعه نمایید.

https://nebeshteh.com

 

اگر قرار باشد نمایی کلی از خدمات اصلی چاپ کتاب نبشته برای شما ترسیم نماییم، می توانیم بگوییم که صفر تا صد چاپ و نشر کتاب را، از نبشته بخواهید تا در اسرع وقت، بدون دردسر و صرف هزینه های اضافی، نوشته های خود را روانه قفسه های کتابخانه ها کنید. خدماتی نظیر تایپ، ویرایش، صفحه آرایی، اخذ مجوز و چاپ و نشر، همان امور صفر تا صد نشر و چاپ کتاب است که توسط موسسه نبشته انجام می شود.

اگر می خواهید، با موسسه چاپ کتاب نبشته و خدمات آن بیشتر آشنا شوید، لطفا در ادامه این نوشته، با ما همراه باشید. در ادامه توضیح خواهیم داد که هزینه های کل مراحل را از جمله قیمت نشر کتاب یا هزینه چاپ کتاب و ویرایش و طراحی جلد و … را به حد مقبولی کاهش داده ایم.

چاپ کتاب نبشته با چه نهادها و افرادی همکاری می کند؟

مراجعین موسسه نبشه، همه اقشار و سن و سال را شامل می شود و از جمله بزرگترین افتخارات چاپ کتاب نبشته این است که علاوه بر سرمایه گذاری در نشر کتاب، سابقه همکاری با موسسات، دانشگاه ها و پژوهشگران، اساتید و محققین، نویسندگان و مترجمین مختلف را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

چاپ کتاب نبشته با چه نهادها و افرادی همکاری می کند؟

چاپ کتاب با نیت‌های مختلفی انجام می‌شود و تنها در برخی موارد ناشران در نشر کتاب، سرمایه گذاری می‌کنند و در اغلب موارد، هزینه های چاپ و نشر کتاب به عهده خود شخص است.

  • بسیاری از دانشجویان و محققین و اساتید برای در میان گذاشتن مطالعات خود با دیگران و اشتراک گذاری دانش و نتیجه تحقیقاتشان و نیز برای ارتقای رزومه علمی خود، اقدام به چاپ کتاب می کنند.
  • مترجمین نیز به صورت تخصصی در حوزه های علمی و موضوعات تخصصی و یا به صورت عمومی برای ترجمه متون ادبی و آثار فاخر و جدید و محبوب نویسندگان خارج از کشور از جمله رمان ها، کتب شعر، داستان کوتاه و مقالات و … مجموعه هایی را برای چاپ تهیه می کنند.
  • نویسندگان، شاعران و خوش ذوقان خلاق که دستی بر قلم دارند نیز برای ارائه آثار خود به دیگر افراد جامعه، در پی دریافت مجوز و چاپ کتاب خود خواهند بود

خدمات مؤسسه چاپ کتاب نبشته

ویرایش محتوا

یکی دیگر از بخش های مهم نویسندگی، ویرایش متن نوشته شده است. متن ویرایش شده، موجب اعتبار مضمون نگارش شده می شود.

مؤسسه نبشته برای تمام نویسندگان، چه آن هایی که به تمیزی نوشتار کتاب خود اهمیت می دهند و جه افرادی که اهمیت چندانی به ساختار تمیز متن کتاب نمی دهند، با رفع غلط های املایی و رعایت نکات نگارشی مانند کاربرد درست علائم نگارشی، رعایت نیم فاصله ها و … بر ارتقای اعتبار متنی که قرار است مورد ارزیابی مخاطبان قرار گیرد، اهتمام می ورزد.

چاپ کتاب نبشته بر اصل انصاف، پیش از اعلام نظر درباره هزینه ویرایش متن، ابتدا چند صفحه از آن را به طور رایگان و بدون هیچ قید و شرط ویرایش می کند تا اگر مورد تایید نویسنده قرار گرفت، برای ادامه کار، با برآورد هزینه های ویرایش، در اسرع وقت، کار اصلاح متن را انجام دهد.

نبشته در راستای احترام به حقوق نویسنده، سعی کرده است که به واسطه همکاری با ویراستاران حرفه ای و مجرب که ضمن تسلط بر زبان فارسی، با سایر زبان ها نیز آشنایی دارند، اثری با ساختار تر و تمیز و اصولی، در عین قرابت با اصل متن، را آماده چاپ و نشر گرداند. ما بر اساس موضوع و حوزه تخصصی کتاب مد نظر، کار ویرایش را به ویراستاری می سپاریم که بر موضوع به صورت تخصصی تسلط داشته و دانش و تحصیلاتش مرتبط با محتوای کتاب باشد.

با توجه به اینکه هزینه های مربوط به ویرایش به انضمام سایر هزینه های نشر کتاب، برای کتاب هایی که تیراژ پایینی دارند، مقرون به صرفه به نظر نمی رسد و روند ویرایش، نیازمند صرف انرژی و زمان است، برخی از نویسندگان برای چاپ کتاب خود، با این شرایط تمایلی به ویراستاری محتوای کتاب ندارند، اما باید در نظر داشت که هرچه هم محتوا عالی و موضوع کتاب ناب و نوشتار آن خلاقانه و جالب باشد، اما بدون ساختاربندی نگارشی درست و زبان سلیس و روان، مورد استقبال مخاطب قرار نخواهد گرفت.

صفحه بندی/ صفحه آرایی

صفحه بندی، از مراحل اصلی آماده سازی محتوا برای چاپ و اخذ مجوز است. کار صفحه آرایی کتاب به انتخاب مراجعین عزیز و بر اساس هزینه و زمان مد نظر او، در دو محیط وُرد و ایندیزاین توسط موسسه نبشته انجام می شود.

این مژده را به شما می دهیم که به علت بالا بودن حجم سفارشات، خوشبختانه قادر به کاهش هزینه ها در تمام بخش های چاپ و نشر شده ایم. به همین علت با وجود مقبول بودن هزینه ها، کیفیت کارها در حد اعلا حفظ می شود.

صفحه بندی/ صفحه آرایی

Open view book inside pages mockup

طراحی جلد

جلد کتاب و طراحی روی جلد، بسیار اهمیت دارد زیرا اولین نمایی که مخاطب از کتاب دریافت می کند، جلد کتاب است و باید طرح روی جلد در عین جذابیت و خلاقیت، با محتوا و موضوع کتاب نیز، تناسب داشته باشد.

به همین دلیل طراحی جلد کتاب، یکی از مهم ترین بخش های روند چاپ و نشر را شامل می شود.

ما طبق آنچه توضیح دادیم، در بخش طراحی جلد هم توانسته ایم، هزینه ها را در عین کیفیت، در حد قابل قبولی کاهش دهیم و به همین دلیل دیگر نیازی نیست که بخاطر نگرانی از هزینه های طراحی جلد، از نمای عالی برای کتاب خود، چشم پوشی کنید.

تجربه طولانی موسسه چاپ کتاب نبشته باعث شده است که در عین تعدیل قیمت ها برای مراجعینی که مایل هستند هزینه چاپ و نشر برای آن ها کمتر باشد، توانسته ایم با تکیه بر هنر طراحان حرفه ای و مجرب، برای عزیزانی که حاضر به پرداخت هزینه های بالاتر هستند، جلدی فاخر برای در آغوش گرفتن محتوای نویسندگان عزیز طراحی و تهیه نماییم که در عین نمای خوب، از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار باشد تا در شان یک قاب محافظ برای برگه های کتاب، مقبول واقع گردد.

برای نهایی شدن طراحی جلد کتاب، نظر و تایید صاحب اثر، ضرورت دارد.

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای طراحی جلد، به سایت نبسته، مراجعه نمایید.

Mockups Design

mockups-design.com

دیگر خدمات مؤسسه چاپ کتاب نبشته

مجموعه نبشته علاوه بر موارد یادشده و خدماتی که به مؤلفان و مترجمان ارائه می‌دهد، با ناشاران محترم هم همواره تعامل و همکاری دارد. این همکاری شامل چاپ کتاب، طراحی جلد، ویراستاری و صفحه آرایی کتاب است. همچنین در این مجموعه به درخواست مشتریان محترم، پرینت جزوات و اسناد هم به خدمات ما افزوده شده است. برای ارتباط با مجموعه ما و اطلاع از نحوه ارائه خدمات می‌توانید با شماره 02166435637 تماس بگیرید یا وبگاه www.nebeshteh.com مراجعه کنید.