وقتی کلمه سفر به ذهنتان می‌رسد؟ سفر کلمه عجیبی است. در دل هر آدمی نشانه‌های متفاوتی دارد. سفر را که می‌شنویم یاد تعطیلات_ تابستان _ تبریز  می‌افتیم. سفر یعنی اینکه ریشه‌زدن در شهرهای مختلف در بازارها و کوچه‌ها وقتی در کوچه‌های تبریز قدم می‌زنید در آن کوچه ریشه می‌زنید. ریشه بزرگ می‌شود در مغازه‌های مختلف می‌رود. با مردم متفاوت صحبت می‌کنند. سفر یعنی ریشه، زمانی که ریشه می‌زنیم. رشد می‌کنیم جوانه می‌زنیم سفر روح ما را صیقل می‌دهد. هر چه بیشتر روح ما صیقل پیدا کنند. جوانه رشد می‌کنند  به درخت خاطرات تبدیل می‌شود. ریشه‌ها از تنه درخت بالا می‌آیند. برگ هر شهر را به وجود می‌آورند. درخت خاطرات هرسال برگ‌های بیشتری دارد. اکنون اگر به درخت خاطرات نگاهی بیندازید. گاهی ممکن است برگی که به‌خاطر خاطره‌های بده‌اش زرد شده باشد را از درخت جدا کنیم. در شهر جدید ریشه بزنیم برگی سبز را به‌جای برگ زرد بگذاریم. اما درخت خاطرات با برگ‌های سبز و زردی که دارد زیباست. آماده‌اید این بار در هتل پارس تبریز و هتل بین المللی تبریز ریشه بزنیم! در درخت خاطرات برگ سبز تبریز را جایگزین برگ زرد کدام شهر کنیم؟

تبریز، چاله‌ای در بین کوه‌ها

تبریز غربی‌ترین شهر ایران که از جهت جنوب، شمال و شرق کوه‌ها او را احاطه کرده‌اند. مانند چاله‌ای در بین کوه‌ها قرار گرفته است. آب‌وهوای تبریز کوهستانی و سرد خشک است. زمستان‌های سرد و طولانی و تابستان‌های تبریز معتدل خشک و کم باران است. پس بهترین زمان برای سفر به تبریز کدام فصل است؟

تبریز، شهری با فراز نشیب‌های زیاد

تبریز در طول تاریخ فراز نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است. در بعضی از دوره‌های تاریخی تبریز پایتخت بوده است. اکنون زاویه دوربین را عوض کنید طرف شمال و غرب و شرق تبریز را کوه‌های به دل دریا احاطه کرده است. به سمت مغرب برود دشت‌های با علف زار‌های بلند که با موسیقی باد به‌طرف شمال می‌روند. محدود شده است. تاریخ پرفرازونشیب و کوه‌ها و دشتی که تبریز را در چاله انداخته‌اند. باعث شده که تبریز جاهای دیدنی مختلفی داشته باشد. از جمله جاهای دیدنی تبریز قلعه بابک، خانه مشروطه تبریز، ارگ علیشاه، پارک کوهستانی عینالی، روستایی کندوان، مسجد کبود، موزه آذربایجان، پارک شاه گولی و مقبره الشعرا است.

هتل‌های تبریز

قبل ازاینکه برگ تبریز در درخت خاطر‌ها رشد کند. از آنجایی که هر چقدر که سفر بیشتر ما را خوشحال کند و روح ما را صیقل دهد. برای اینکه برگ تبریز بزرگ تر از برگ‌های شهرهای دیگر باشد. قبل از اینکه در تبریز ریشه بزنیم. از بین هتل های تبریز،هتل پارس ائل گلی تبریز و هتل بین‌المللی تبریز را برای رزرو هتل انتخاب می‌کنیم. پس بریم دو روز را در هتل ائل گلی تبریز بمانیم. سه روز را در هتل بین‌المللی تبریز استراحت کنیم. تا از نزدیک هتل ائل گلی تبریز و هتل بین‌المللی تبریز را بررسی کنیم.

هتل پارس ائل گلی تبریز، شلوغ‌ترین هتل تبریز

هتل پارس ائل گلی تبریز در کنار پارک ائل گلی تبریز قرار دارد. این هتل در موقعیت عالی در بین  شلوغی‌های تبریز ساخته شده است. فاصله بسیار نزدیکی با جاهای دیدنی دارد به‌طوری‌که فاصله ائل گل تبریز تا پارک ائل تبریز 1.4کیلومتر و با موزه قاجار 10.5کیلومتر است. همچنین هتل ائل گل تبریز تا پارک باغلارباغی 7.6کیلومتر است. بریم کمی بیشتر در اتاق‌های هتل استراحت کنیم. طعم غذاهای خوب هتل ائل گلی تبریز را بچشیم.

امکانات و خدمات اتاق‌ها

هتل پارس ائل گلی تبریز اتاق‌های یک‌تخته، اتاق دونفره دوئل و سویت دوخوابه سه‌نفره است. اتاق‌های این هتل سیستم تهویه‌مطبوع، یخچال، تلویزیون و مبلمان راحتی دارد. یکی از ویژگی‌های خوب هتل پارس ارائل گلی تبریز دستگاه چای‌ساز در اتاق‌ها است که می‌توانید خستگی روز را با چای و دمنوش گرم از تنتان بیرون کنید.

رستوران هتل ائل گلی تبریز

در هتل ائل گلی تبریز رستوران‌های مختلفی با منوی متفاوت از غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی است. پیشنهاد می‌کنم در رستوران‌های این هتل طعم غذاهای محلی را بچشید.

هتل بین‌المللی تبریز، قدیمی‌ترین هتل تبریز

هتل بین‌المللی تبریز در بین شلوغی‌های تبریز در خیابان امام خمینی قرار گرفته است. اینترنت پرسرعت بی‌سیم در اتاق‌ها و لابی هتل رایگان و در دسترس است. گاوصندوق، خط تلفن، حمام به همراه لوازم بهداشتی رایگان و دمپایی، سشوار، تلویزیون صفحه تخت، کولرگازی، اتو از امکانات است که هتل بین‌المللی تبریز برای استقبال از مهمان آماده کرده است. ازآنجایی‌که هتل بین‌المللی تبریز در وسط شهر قرار گرفته است با جاذبه‌های گردشگری فاصله کمی دارد. برای مثال فاصله هتل بین‌المللی تبریز با مجتمع تجاری برج بلور 556 متر است.

رزرو هتل تبریز از علی بابا

در علی بابا به راحتی از بین هتل‌های مختلف، هتل مدنظر خودتان را انتخاب کنید. برای انتخاب هتل پارس ائل گلی تبریز یا هتل بین‌المللی تبریز در صفحه اصلی سایت علی بابا وارد قسمت هتل داخلی شوید. در قسمت مقصد تبریز را انتخاب کنید. تاریخ ورود و خروج از هتل پارس ائل گلی تبریز و هتل بین‌المللی تبریز را از بین هتل‌های مختلف پیدا کنید. هزینه رزرو هتل را بپردازید. در پایان رسید رزرو هتل ائل گلی تبریز و هتل بین‌المللی تبریز به ایمیل و تلفن همراه شما ارسال می‌شود.