میکروبلیدینگ فیبروز اسکالپ آقایان و بانوان

میکروبلیدینگ ابرو آقایان در تهران بکس ( حمید بخشی ) فیبروز یا اسکالپ ابروی آقایان و بانوان در تهران روشی نیمه دائمی برای پوشاندن مناطق خالی ابرو در جهت زیبایی یا قرینه سازی ابرو میباشد که در سالن تهران بکس به طور تخصصی و کاملا حرفه ای و طبیعی زیر نظر برترین های تهران انجام میگردد.

 

فیبروز و پر پشت نشان دادن ابرو

در روش هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبروز به طور معمول کاشت در سطح و لایه های اولیه پوست انجام می شود  و این فایده را دارد  که برای کسانی که موهای ابروی کم پشتی داشته و یا موهای ابروی آن ها ریزش داشته با انجام میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبروز پیاز مو تحریک شده و باعث رشد مجدد موهای ابرو نیز می شود .

میکروبلیدینگ ابرو - پاکسازی پوست - رنگ مو در مجموعه تهران بکس
رنگ طبیعی ابرو به روش میکروبلیدینگ

خطوط و رنگدانه ای که در مجموعه ی تهران بکس روی پوست ابروی شما در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبروز کشیده می شود که  می تواند کاملا مشابه به رنگ موی ابروی شخص باشد . و در لایه سطحی پوست قرار بگیرد .  یا به اصطلاح رنگ  کاشت گردد . این رنگ ها به صورت تارهایی کاملا طبیعی به شکل و ظرافت مو داخل ابرو کشیده خواهد شد .

 

 

 

 

 

ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است ؟

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد مختلفی از جمله نوع پوست (چرب ، خشک ، نرمال ، مختلط)  ، مواد مصرفی ، میزان تجربه و متد مورد استفاده پیگمنتر بستگی خواهد داشت .

ماندگاری میکروبلیدینگ از یکسال تا سه سال است و این ماندگاری بدون پخش و تغییر رنگ با حفظ ظرافت و بدون قرمزی میباشد  .

 

 

چگونه با میکروبلیدینگ ، ابرویی طبیعی خواهید داشت؟

در روش میکروبلیدینگ ابرو خطوط با ظرافت هر چه تمام تر و همچنین شبیه سازی موی ابرو به صورت خطوط سه بعدی کشیده خواهد شد . که در نهایت ابرو کاملا طبیعی به نظر  خواهد آمد .و مرز بین خطوط میکروبلیدینگ  و ابروی طبیعی شخص به سختی قابل تشخیص است .

 

 

چه تغییراتی می توان با میکروبلیدینگ ایجاد کرد ؟

در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ، پیگمنتر می تواند ، تا حد خیلی زیادی مدل و حتی رنگ ابرو را نیز با اصلاح کردن آن تغییر داده است . و حتی این کار می تواند منجر به جوانسازی فرد هم بشود .و به آن شخص چهره جذاب تر و به ابرو آن شکل جدیدی خواهد داد .

 

 

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

1) از اصلی ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو می توان به متقارن سازی و پرشدن ابروها کاملا طبیعی و شبیه سازی موی ابرو به صورت سه بعدی است .

2) دیگر مزیت این روش کاهش زمان آرایش(میکاپ) برای خانم ها به ویژه بانوان شاغل یا به تازگی صاحب فرزند شده اند می باشد .

3) صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب دغدغه آرایش نخواهید داشت و ابروهای آراسته ای داشته باشید .

 

4)مزیت دیگر میکروبلیدینگ ابرو آن است که مدل ابروی شما در زمان استحمام و یا استخر ثابت مانده و پاک نمیگردد .

 

5)  ماندگاری میکروبلیدنگ ابرو بین ۱ تا ۳ سال میباشد .

6) در صورتی که به دلیل تغییر مد یا حتی سلیقه شخصی تمایل به تغییر مدل آن داشته باشید ، به راحتی این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

 

 

 

 

کراتینه مو آقایان در تهران بکس

از بهترین روش های صافی و آبرسانی و لطافت بخشیدن به موهای سر بدون اینکه آسیبی به مو های سما وارد شود کراتینه مو است.

آن دسته از افرادی مه موهای بد حالت ، فر ، مجعد دارند میتوانند از کراتینه مو استفاده کنند.

ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است ؟

همچنین اگر از آن دسته افرادی هستید که بر اثر سشوار کشیدن و اتوی موی بیش از حد موهای نازکی دارند ، میتوانید برای ضخامت بخشیدن به موهایتان از کراتینه مو استفاده کنید.

پروتئین اصلی تشکیل دهنده ی ساقه ی مو کراتین نام دارد که وظیفه ی آبرسانی و ویتامینه کردن مو را بر عهده دارد و همچنین نقش مهمی در سلامت موهای شما خواهد داشت.

مجموعه زیبایی تهران بکس مرکز تخصصی کراتینه موی آقایان در تهران است که عده ای آن را با نام تهران کراتین Tehrankeratin  میشناسند.

در این مجموعه از بهترین مواد و متریال برزیلی و آمریکایی با تضمین اصالت کالا جلوی چشم شما عزیزان استفاده میشود

 

 

 

سوال: کراتینه مو آقایان چند وقت ماندگاری دارد؟

پاسخ : کراتینه ای که ما استفاده میکنیم ۴ تا ۸ ماه بسته به نگهداری شما ماندگاری دارد

سوال: چطور باید از موی کراتینه شده نگهداری کرد؟

پاسخ : از شامپو و ماسک های مخصوص موهای کراتینه شده استفاده کنید

سوال : شامپو و ماسک برای موی کراتینه شده را از کجا خریداری کنیم؟

پاسخ : اگر در سالن ما ( تهران بکس ) کراتینه کنید ما شامپو و ماسک مناسب شما را موجود داریم ولی اگر جای دیگه این کار را کردید بهتر است از آرایشگر خود بپرسید.

سوال: موهای زیری که در میایند صاف هستند؟

پاسخ: خیر موهای زیری مواد نخورده و به حالت قبل از موهای کراتینه شده در میایند اما چون موهای رویی کراتینه شده معمولا ۴ ماه زمان میبرد تا سختی سشوار را برای شما بیاورند.

 

 

 

 

 

 

 

پاکسازی پوست آقایان

با استفاده از بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا برای حفظ شادابی و برگرداندن طراوت به پوست شما عزیزان انجام میشود. هیدرودرمی ، هیدروفیشیال ، میکرودرمی ، میکرونیدلینگ و… از جمله خدماتی است که در پاکسازی تخصصی به آن میپردازیم.

به دلیل عدم رعایت مراقبت های پوستی ، آقایان پوستشان زودتر و بیشتر از خانم ها دچار چروک میشود . عوامل چون آفتاب ، شویده های نامناسب ، عدم پاکسازی پوست باعث بزرگتر شدن مشکلات پوست میشود . برای کاهش سایز منافذ پوست لازم است ، که هر روز پوست خود را بشورید .

 

 

مراقبت های ماهانه پوست در این مرکز

ماهانه دو تا سه بار بسته به نوع پوست خود لایه برداری انجام بدهید . نیم ساعت قبل از قرار گیری در نور خورشید از ضدآفتاب استفاده بکنید. هر دو تا سه ساعت یکبار کرم ضدآفتاب خود را ترمیم بکنید .

لایه برداری و پیلینگ پوست

 مرحله بخور دادن توسط مجهز ترین دستگاه بخور و هیدراته

مرحله گرفتن بخور آب بر روی پوست صورت به مدت ۱۰ دقیقه است . خیلی مهم است که فاصله پوست صورت از بخار آب به اندازه و مناسب باشد ، تا دچار سوختگی نشوید .

 

 

لایه برداری و پیلینگ پوست

لایه برداری به عمل برداشتن پوست های مرده از روی پوست گفته میشود . این عمل سبب روشن شدن پوست شما میشود .
لایه برداری به صورت تخصصی پیلینگ پوست گفته میشود . پیلینگ های تخصصی در آرایشگاه داماد تهران .

 

آبرسانی توسط دستگاه آبرسان و ماسک های متنوع مناسب هر پوست

مرحله آخر پاکسازی پوست مردان آبرسانی میباشد . بعد از شستشو و لایه برداری پوست رطوبت خود را از دست داده ، برای پرکردن این کمبود از کرم ها و لوسیون های آبرسان استفاده میکنیم . آبرسانها را به مدت ۱۰ دقیقه روی پوست ماساژ انجام خواهیم داد .

www.hamidbakhshi.ir

تلفن تماس برای پاکسازی پوست – میکروبلیدینگ یا کراتینه مو آقایان 09126074167