ویلا رامسر

همه ما در زمان اجاره ویلا رامسر بارها کلمه لوکس را کنار ویلا دیده‌ایم؛ تصور کلی از ویلا لوکس رامسر داریم. اما این تصور کامل نیست؛ قطعا ویژگی‌ها و امکانات ویلا لوکس با معمولی متفاوت است. اما ویژگی‌ها و امکانات ویلا لوکس چیست؟ در این مطلب ابتدا سراغ ویژگی‌ها و امکانات ویلا لوکس رامسر می‌رویم؛ بعد از آن درباره اجاره ویلا رامسر صحبت می‌کنیم.

ویژگی‌های ویلا لوکس رامسر

ویلا لوکس ویژگی‌های دارد که این ویلا را از سایر ویلا‌ها در زمان اجاره ویلا رامسر جدا می‌کند. همان‌طور که حدس می‌زنید، اولین تفاوت ویلا لوکس با معمولی در قیمت است. ویلا لوکس رامسر چندبرابر ویلا معمولی قیمت دارد. می‌توانید سایر ویژگی‌های ویلا لوکس را حدس بزنید؟

موقعیت مکانی

معمولا ویلا لوکس رامسر در مکانی به‌دوراز شلوغی‌های شهر در نزدیکی دریا یا جنگل قرار دارد. در سفر از پنجره ویلا منظره بیرون را نگاهی بیندازید، تلاطم موج‌ها در دریا یا درخت‌های سرسبز جنگل را می‌بینید.

امکانات خاص

امکانات خاص ویلا باعث شده که ویلا در دسته ویلاهای لوکس قرار بگیرد. ویلا لوکس امکاناتی ازجمله: جکوزی، سونا، پارکینگ اختصاصی دارد. در ادامه مفصل درباره امکانات ویلا لوکس صحبت می‌کنیم.

طراحی ویلا

ویلا لوکس به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که در حیاط، فضای سرسبز و پارکینگ قرار دارد. داخل ویلا با نمای ساده و شیک به شکل دوطبقه طراحی شده است.

امکانات ویلا لوکس رامسر

اولین تصور ما از ویلا لوکس، امکانات تجهیزات مدرن ویلا است. در بالا درباره امکانات ویلا لوکس رامسر صحبت کردیم، اما در اینجا مفصل امکانات ویلا لوکس را بررسی می­کنیم.

ویلا رامسر

_ باشگاه ورزشی

در طبقه پایین ویلا لوکس باشگاه ورزشی قرار دارد، بسته به درجه لوکس بودن امکانات ویلا متفاوت است. در باشگاه ورزشی برخی ویلاها تجهیزات پیشرفتی قرار دارد. منظره باشگاه ویلا روبه جنگل یا دریا ساخته می‌شود.

_ سونا و اسپا

بعد از یک روز گذشت و گذار در جنگل و ساحل رامسر استراحت در سونا، آرامش را به سفر برمی­گرداند. سونا و اسپا برای ماساژ و آب‌درمانی مورداستفاده است. ویلاها بسته به طراحی که دارند، سونا و اسپا در داخل یا بیرون ویلا قرار گرفته است.

_ سینما

سینمای ویلا لوکس مجهز به ویدیو پروژکتور، تلویزیون‌های لمسی، سیستم‌های هوشمند است. این سینما‌ ظرفیت متفاوتی دارد که برای دورهمی‌های دوستانه یا خانوادگی مناسب است.

_ اتاق بازی

در برخی از روزهای سفر به‌خاطر شرایط آب‌وهوایی امکان تفریح در رامسر نیست، بیشتر ساعت‌های روز را در ویلا می‌مانیم. در این شرایط اتاق بازی ویلا هیجان و شادی را به سفر تزریق می‌کند. اتاق بازی ویلا مجهز به کنسول‌های بازی، بازی‌های فکری و واقعیت مجازی است.

_ اتاق یوگا و مدیتیشن

ورزش یوگا و مدیتیشن باعث شادابی روح انسان می‌شود. این ورزش‌ها به اتاقی نیاز دارند که صدای کمتری وارد اتاق بشود. در ویلا لوکس اتاقی را مخصوص یوگا و مدیتیشن ساخته‌اند. پیشنهاد می‌کنم انجام ورزش یوگا را در سفر امتحان کنید.

_ پارکینگ اختصاصی

ویلا لوکس رامسر مجهز به پارکینگ‌های اختصاصی است. پارکینگ سقفی به شکل هندسی متناسب با معماری ویلا دارد.

انواع ویلا لوکس رامسر

در رامسر انواع متفاوتی ویلا لوکس از استخردار گرفته تا ویلا جنگلی وجود دارد. انتخاب شما در زمان اجاره ویلا رامسر، ویلا لوکس استخردار یا جنگلی است؟ در ادامه انواع ویلا لوکس را در رامسر به شما معرفی می‌کنیم.

ویلا رامسر

_ ویلا لوکس استخردار

ویلا لوکس استخردار در رامسر در یک تا سه‌طبقه ساخته می‌شود. معمولا سالن پذیرایی در طبقه پایین و اتاق‌خواب، سرویس بهداشتی در طبقه دوم قرار دارد. در طبقه سوم ویلا میز بیلیارد، بازی‌های دیگر قرار گرفته است.

_ ویلا استخر دار جنگلی

ویلا استخر دار جنگلی در میان درخت‌های بلند جنگل قرار دارد؛ هر روز صبح با منظره سرسبز جنگل از خواب بیدار می‌شوید. در حیاط این ویلا لوکس آلاچیق چوبی قرار دارد، در سفر عصر‌ها در آلاچیق کنار همسفرانتان جمع شوید.

_ ویلا لوکس چوبی

وقتی از ویلا چوبی صحبت می‌کنیم، ذهنمان سراغ کلبه چوبی وسط جنگل می‌روید. اما ویلا لوکس چوبی مجهز به امکاناتی از جمله: سونا، استخر روباز، کنسول بازی است. همچنین این ویلا فاصله کوتاهی با تله‌کابین رامسر دارد.

امنیت بالا ویلا لوکس

یکی از ویژگی‌های مثبت ویلا لوکس رامسر امنیت بالا این ویلا است. این ویلا سیستم های امنیتی از جمله: سیستم دوربین مداربسته، قفل‌های ضدسرقت دارد.

خرید ویلا رامسر

ویلا لوکس یا معمولی را اجاره می‌کنید؟ برای اجاره ویلا رامسر راحت و مطمعن به سایت علی‌بابا سری بزنید. در صفحه اصلی سایت علی‌بابا وارد قسمت ویلا شوید، در قسمت مبدا رامسر را جست‌وجو کنید. در صفحه ویلاهای رامسر، ویلا رامسر مدنظر خودتان را انتخاب کنید. برای اطمینان از ارزان‌ترین ویلا رامسر فیلتر (ارزان‌ترین ویلا) را در جست‌وجو اعمال کنید. بعد از تکمیل مشخصات فردی وارد بخش پرداختی شوید.

قیمت ویلا رامسر

قیمت ویلا لوکس رامسر بسته به موقعیت مکانی و تعداد روزهای سفر متفاوت است. در جدول زیر قیمت برخی از ویلاهای لوکس رامسر را می‌بینید. برای مشاهده کامل ویلاهای رامسر به سایت علی‌بابا مراجعه کنید.

نوع ویلا لوکس

امتیاز کاربران

قیمت ویلا

ویلا دوخوابه استخر دار آبگر شفقی رامسر

4/5

6000000 تومان

ویلا دوخوابه استخردار چهارفصل نارینا رامسر

4/5

5000000 تومان

ویلا سه‌خوابه استخردارآبگرم عیسی زاده

3.9/5

500000 تومان

ویلا دوخوابه جنگلی استخر آبگرم آرامسر رامسر

4/5

450000 تومان

ویلا استخردارجنگلی تله‌کابین رامسر

4.7/5

450000 تومان

لوکس‌ترین ویلا رامسر

ویلا لوکس رامسر امکاناتی از جمله: اتاق بازی، استخر و سونا و.. دارد. قبل از اجاره ویلا رامسر قیمت ویلا در رامسر را مقایسه کنید، با اطمینان اجاره ویلا در رامسر را از علی‌بابا انجام دهید.