ژاپن کشوری منحصر به‌ فرد با فهرست وسیعی از فرصت ‌های شغلی تازه و عجیب و غریب برای کسانی است که به دنبال کسب درآمد اضافی هستند. از درگیر شدن در اجراهای ویژه گرفته تا کار با طلسم های کتاب های مصور، ژاپن چیزی غیرعادی برای ارائه به همگان دارد.

این مقاله به بررسی برخی از غیرمعمول ترین و در عین حال محبوب ترین مشاغل در ژاپن از گذشته تا به حال می پردازد.

اگر به دنبال یک حرفه ی متفاوت و چالش برانگیز هستید می توانید مطمئن باشید که ژاپن بهترین مقصد برای شماست، برای دریافت ویزای ژاپن و سفر به ژاپن و اطلاع از تورهای آسیا با کارشناسان قصران گشت در تماس باشید.

طلسم های کمیک ژاپنی

ژاپن به دلیل محبوبیت و گستردگی کتاب های کمیک معروف به مانگا معروف است و این نشریات اغلب دارای طلسم های خاصی هستند که در تبلیغات و رویدادهای ویژه انجام می شوند.

حرفه‌ ای‌ هایی که مایلند این طلسم ‌ها را انجام دهند و با لباس های خاص آن ها ظاهر شوند، می‌ توانند درآمد شگفت ‌انگیزی داشته باشند. برای انجام این کار، کارگران طلسم باید بتوانند ظاهر شخصیت را کنترل کنند و با افراد مختلف از هر طبقه اجتماعی تعامل داشته باشند.

الزامات تکمیل طلسم های کمیک

برای تبدیل شدن به یک طلسم کتاب کمیک در ژاپن، متقاضیان باید موارد زیر را داشته باشند:

  • استقامت فیزیکی: می توان انتظار داشت که طلسم های کتاب های مصور برای مدت زمان طولانی در معرض دید عموم قرار می گیرند، از این رو برای همه کسانی که درگیر این حرفه هستند مهم است که بتوانند پوشیدن لباس های ناراحت کننده را در هوای گرم و محیط های پر استرس تحمل کنند.
  • ابتکار و خلاقیت: اگرچه ممکن است خود شخصیت از نظر دامنه حرکتی و رفتاری محدود باشد، اما کارگر باید مایل به ابتکار عمل باشد تا مخاطبان خود را در کارهای مختلف درگیر کند.
  • انرژی: مشاغل طلسم کتاب های مصور به انرژی بالایی نیاز دارند. متقاضیان باید بتوانند همزمان با انجام دادن الزامات یک طلسم مانند پوشیدن لباس، مردم را هیجان زده و سرگرم کنند.

درآمد  طلسم های کمیک ژاپنی

مقیاس دستمزد برای طلسم های کتاب های مصور در ژاپن بسته به مکان متفاوت است، طبیعی است که کسانی که در شهرهای پرجمعیت تر کار می کنند می توانند انتظار داشته باشند دستمزد بیشتری دریافت کنند. البته، کسانی که عملکرد بیشتر و بهتری داشته باشند، تشویق هایی دریافت می کنند.

مشاغل نمایشی انسانی

مشاغل نمایشی انسانی زنده نوع دیگری از فرصت های شغلی عجیب در ژاپن است. این نمایش ها به صورت کنسرت‌ های عجیب و غریب برگزار می شود که می‌ توانند سرگرم‌ کننده و در عین حال خسته‌ کننده باشند، از تبلیغ ‌کنندگان لباس ‌پوش گرفته تا مشاغل نمایشی و رقاصان در این حرفه به فعالیت می پردازند.

برای اجرای این کنسرت‌ ها، متقاضی باید شخصیتی برون‌ گرا داشته باشد و مایل به کار برای ساعت‌ های طولانی باشد. کنسرت های طولانی مدت یا رزرو شده می تواند منجر به درآمدهای بسیار پرسود شود.

الزامات مشاغل نمایشی انسانی

برای تبدیل شدن به یک شغل عملکرد انسانی زنده در ژاپن، متقاضیان باید موارد زیر را داشته باشند:

  • انعطاف پذیری: مشاغل مربوط به عملکرد انسانی زنده اغلب از متقاضیان می خواهد که از نظر ساعات کاری و مکان انعطاف پذیر باشند.
  • قدرت ارائه: متقاضیان باید با قرار گرفتن در مرکز صحنه احساس راحتی کنند و یک اجرا و ارائه عالی داشته باشند.
  • توانایی مثبت ماندن: مثبت و شاد ماندن در حالی که ساعت های طولانی در یک لباس کار می کنید ضروری است. برای متقاضیان بسیار مهم است که برای سرگرم نگه داشتن مخاطبان شاد باشند.

درآمد مشاغل نمایشی انسانی

مقیاس دستمزد برای مشاغل عملکرد انسانی در ژاپن تا حد زیادی به تعهد و خلاقیت کارگر بستگی دارد. کنسرت های طولانی مدت یا قراردادهای واقعی می توانند منجر به دستمزدهای بالاتر، دستمزدهای ثابت ساعتی و سایر تشویق ها شوند.

مشاغل عجیب و غریب در ژاپن همیشه مجموعه متنوعی از فرصت ها برای کسانی بوده است که مایل به فعالیت در یک حرفه ی چالش برانگیز هستند. از طلسم های کتاب های مصور گرفته تا کنسرت های اجرای زنده انسانی، می توانید انتظار داشته باشید که چیزی واقعاً جالب و منحصر به فرد پیدا کنید که زمان و تجربه شما را در ژاپن بسیار به یاد ماندنی تر کند.