ماجرای رزرو 70 درصد هتل های شیراز تا پایان اردیبهشت

شیراز یکی از شهرهای معروف و گردشگری ایران است. مسافران زیادی در روزهای مختلف سال به شیراز سفر می‌کنند تا دیدنی‌های آن را از نزدیک ببینند. شیراز در فصل‌های مختلف سال میزبان مسافران زیادی است و کم‌تر روزی در شیراز وجود دارد که هیچ مسافری را در خیابان‌ها نبینید. اما بهار شیراز رنگ و بوی ویژه‌ای دارد و حیف است که بهار شیراز را نبینید. شیراز میان مسافران و گردشگران خارجی هم محبوبیت زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا همواره میهمانان خارجی فراوانی هم در شهر شیراز باشند. رزرو هتل در شیراز یکی از اولین قدم‌هایی است که برای برنامه‌ریزی سفر باید به آن فکر کرده باشید. شیراز هتل‌ها و محل‌های اقامت متنوعی دارد و شما باید یکی از آن‌ها مانند هتل پارسیان شیراز را برای اقامت خود و همراهان رزرو کرده باشید.

در این مقاله می‌خواهیم درباره موضوع جذابی توضیح دهیم. ظرفیت هتل‌های شیراز برای برخی روزهای سال خیلی زود کامل می‌شوند و در این مطلب قرار است به بررسی ظرفیت هتل‌های شیراز در اردیبهشت 1402 بپردازیم.

سفر به شیراز

شیراز همان‌طور که گفته شد یکی از معروف‌ترین شهرهای گردشگری این است. شما برای ماه‌های مختلف سال به‌راحتی می‌توانید تورهای زیادی را پیدا کنید که با انواع خدمات مسافران را به شهر شیراز و شهر نارنج‌ها می‌برند. شیراز زیبایی‌های فراوانی دارد و همین موضوع باعث شده تا این شهر یکی از اولین و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای سفر باشد. هتل پارسیان شیراز و بسیاری از هتل‌های دیگر شهر شیراز ممکن است در برخی از روزهای سال خیلی زود پر شده و ظرفیت خالی نداشته باشند. یکی از بهترین فصل‌ها برای سفر به شیراز و تماشای زیبایی‌های آن، فصل بهار است. اردیبهشت بهترین موقعیت است که شما همه جاذبه‌های طبیعی و تاریخی شیراز را ببینید و روزهای خوبی را در آن تجربه کنید. البته دقت داشته باشید ممکن است یافت هتل‌های خوب ممکن است در برخی از روزهای سال کار آسانی نباشد.

محبوبیت شیراز برای سفر باعث می‌شود تا در برخی از روزهای سال، نیاز به برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر باشد. یکی از اولین مواردی که باید به آن فکر کنید رزرو هتل در شیراز است. در قسمت‌های بعدی این مقاله مطالبی را درباره ظرفیت هتل‌های مختلف در اردیبهشت سال 1402 بررسی می‌کنیم.

رزرو 70 درصد هتل‌های شیراز تا پایان اردیبهشت

رزرو 70 درصد هتل‌های شیراز تا پایان اردیبهشت

همان‌طور که گفته شد، اردیبهشت یکی از بهترین ماه‌ها برای سفر به شیراز است. مسافران داخلی و خارجی زیادی دوست دارند از هوای بی‌نظیر شیراز در اردیبهشت استفاده کنند. اگر شما هم دوست دارید در بهار و مخصوصا روزهایی مانند تعطیلات ابتدای سال یا در ماه اردیبهشت به شیراز سفر کنید، بهتر است حتی برای سفر خود برنامه داشته باشید. برای رزرو هتل در شیراز می‌توانید از سایت‌‌های رزرو آنلاین کمک بگیرید. یکی از بهترین سایت‌ها برای رزرو هتل پارسیان شیراز یا دیگر هتل‌های شهر، سایت علی بابا است. علی بابا اطلاعات و جزئیات خوبی درباره هتل‌ها به شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید قبل از رزرو همه هتل‌هایی که می‌خواهید را بررسی و مقایسه کنید.

حسن سیادتان، رئیس جامعه هتل‌داران فارس بیان کرده که ۷۰ درصد ظرفیت هتل‌های شیراز تا پایان اردیبهشت رزرو شده است. با این که ابتدای اردیبهشت این موارد بیان شده و ممکن است تعداد مسافران بیشتری بخواهند برنامه سفر خود را برای هفته‌های بعد برنامه‌ریزی کنند، این رقم بسیار خوب است. رئیس جامعه هتل‌داران فارس همچنین اضافه می‌کند که 105 هتل، ١٣٢ مهمان‌پذیر، ۱۶۸ اقامتگاه بوم‌گرد‌ی و ۱۵ واحد اقامتی سنتی در استان وجود دارند که مسافران می‌توانند میهمان ان‌ها برای اقامت در شیراز و استان فارس باشند.

شلوغی شیراز در بهار و اردیبهشت

شلوغی شیراز در بهار و اردیبهشت

روز شیراز، گردشگری خوراک، ادبی و عشایر استان فارس، جشنواره گلاب‌گیری میمند و برنامه‌های جذاب و فوق‌العاده طبیعت‌گردی از مواردی هستند که قرار است در اردیبهشت برای شیراز فعال باشند. همه این موارد و آب‌و‌هوای خوب شیراز و نقاط مختلف استان فارس در فصل بهار مسافران زیادی را به این شهر دعوت می‌کند. اگر شما هم دوست دارید در اردیبهشت یا دیگر زمان‌های پرطرف‌دار به شیراز سفر کنید، بهتر است برای سفر خود برنامه‌ منظمی داشته باشید. شیراز اقامتگاه‌های متنوع و زیادی دارد. می‌توان حدود 23 هزار تخت برای مسافران در این واحدهای اقامتی شمرد ولی شما بهتر است برنامه‌ریزی‌های خود را به آخرین دقیقه و روزها منتقل نکنید.

سخن آخر

همان ‌طور که در این مقاله گفته شد، یکی از فصل‌های جذاب و پرطرف‌دار برای سفر به شیراز، اردیبهشت و ماه‌های ابتدایی سال است. در اردیبهشت 1402 گزارش شده که بیش از 70 درصد ظرفیت هتل‌های شیراز پر شده است. برنامه‌های متنوعی در اردیبهشت در شیراز فعال هستند که همراه دیدنی‌ها و آب‌وهوای خوب شیراز در اردیبهشت باعث شده‌اند تا جذابیت سفر به استان فارس در این ماه برای مسافران بیشتر شود. اگر شما هم دوست دارید به شیراز سفر کنید، حتما درباره بلیط و رزرو هتل جستجویی ساده در سایت علی بابا انجام دهید. بعد از مشورت و قطعی کردن برنامه‌ها بهتر است هرچه زودتر هتل و مواردی که می‌خواهید را رزرو کنید.