صورتی جوان با جراحی لیفت ابرو

به نظر می‌رسد که این روزها تلاش برای جوان‌تر به نظر رسیدن مهم‌ترین عامل پیشرفت در علم پزشکی و زیبایی شناسی است. افراد به دلایل مختلفی حاضر می‌شوند عمل‌های جراحی زیبایی را انجام دهند تا زیباتر و جوان‌تر به نظر برسند. جراحی لیفت ابرو که به منظور رفع چین و چروک‌ها و خطوط پیشانی و همچنین خط بین ابروها انجام می‌شود، یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در دهه اخیر است.

در این مطلب با ما همراه باشید تا ضمن آشنایی با عمل جراحی لیفت ابرو در کلینیک مهزیار، بهترین کلینیک زیبایی در تهران آشنا شوید.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو که برخی مواقع با عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، روشی محبوب و شایع برای جوان‌سازی ناحیه فوقانی صورت یعنی پیشانی و ابروهاست. این جراحی معمولاً مورد استفاده افرادی است که می‌خواهند علائم پیری مانند چین و چروک و خط اخم را هر چه سریع‌تر از بین ببرند. در لیفت ابرو پزشک معالج تلاش می‌کند که با جراحی و بالاتر بردن ابرو‌‌ها، زیبایی و جوانی را به پوست فرد بازگرداند. در نظر داشته باشید که با تغییر موقعیت ابروها و پیشانی، ناحیه پلک و شاید به صورت کلی چشم‌ها دچار تغییر شوند.

مزایای درمانی لیفت و فرم دهی به ابروها

جالب است بدانید این جراحی فقط به منظور زیبایی انجام نمی‌شود. در بسیاری از موارد افتادگی ابروها ممکن است بینایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. در این شرایط عمل لیفت ابرو می‌تواند به منظور بهبود وضعیت بینایی در فرد به کار گرفته شود. علاوه بر این در برخی مواقع لیفت ابرو به عنوان یک جراحی تکمیلی و کمکی در کنار بلفاروپلاستی انجام شده و می‌تواند باعث افزایش قابل توجه نتایج آن شود.

سال ۲۰۰۰ عمل جراحی لیفت ابرو به عنوان روشی برای رفع آثار پیری ابداع شد. در روش‌های اولیه این عمل با ایجاد برش روی پیشانی تلاش می‌کردند موقعیت ابروها را تغییر دهند. اما از این روش به دلیل باقی گذاشتن جای زخم و اسکار استقبال چندانی نشد. در نتیجه روش‌های دیگری به منظور لیفت ابرو توسط پزشکان حوزه زیبایی ابداع و معرفی شد. با مطالعه ادامه مطلب می‌توانید اطلاعات جامعی درباره روش‌های مختلف لیفت ابرو به دست آورید.

اگر شما هم از افرادی هستید که دوست دارید حالت ابروها و پلک‌های خود را تغییر دهید و جوان‌تر به نظر برسید، ما به شما دکتر علی بختیاری فوق تخصص پلاستیک را معرفی می‌کنیم. در کلینیک مهزیار شما می‌توانید انواع خدمات پزشکی زیبایی را زیر نظر دکتر علی بختیاری انجام دهید. با جراحی لیفت ابرو می‌توانید صورتی جوان‌تر داشته باشید و از شر چین و چروکهای اطراف چشم خود رهایی یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت مرکز زیبایی مهزیار مراجعه کنید. در حال حاضر دکتر علی بختیاری یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک ایران است و با مهارت و تخصص بالا خدمات جراحی زیبایی مختلفی را در کلینیک مهزیار به بیماران عرضه می‌کند.

روش های مختلف لیفت ابرو

روش های مختلف لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو روش‌های مختلفی دارد که بیماران و افراد می‌توانند با توجه به نتیجه‌ای که خواهان رسیدن به آن‌ هستند، هر روشی را که دوست دارند انتخاب کنند. با این حال هرگز نباید مشورت با پزشک را فراموش کرد. در مجموعه فوق تخصصی مهزیار مراجعه کنندگان می‌توانند جهت مشاوره حضوری با پزشک ملاقات کنند و نتایج عمل‌های جراحی قبلی و همچنین میزان رضایت‌مندی بیماران را ارزیابی کنند. قطعاً این شرایط تصمیم گیری بهتر برای جراحی لیفت ابرو کمک شایانی می‌کند.

از جمله روش‌های لیفت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیفت ابرو کلاسیک

در این روش پزشک به منظور رفع چین و چروک‌های ناحیه پیشانی و همچنین رفع افتادگی ابروها برش بزرگی را در ناحیه سر و در میان موها ایجاد می‌کند. در روش کلاسیک لیفت ابرو میزان جراحت و بریدگی از سایر روش‌ها بیشتر است.

لیفت ابرو آندوسکوپیک

در روش آندوسکوپیک زمان برطرف شدن چین و چروک ناشی از افتادگی پوست، عضلات اخم در میان ابروها نیز از هم باز می‌شوند. در جراحی لیفت ابرو آندوسکوپی جراح با ایجاد چندین برش کوچک در سر، با استفاده از آندوسکوپ، فرآیند لیفت را انجام می‌دهد.

لیفت ابرو تمپورال

این روش بازگشت پذیر است و به افرادی پیشنهاد می‌شود که پیشانی کوتاه دارند. برش‌ها و جراحت‌های ناشی از این عمل در منطقه پیشانی و پوست سر هستند. علاوه بر این ممکن است پزشک به منظور رفع چین و چروک‌ها در ناحیه شقیقه نیز برش‌هایی کوچک ایجاد کند.

لیفت ابرو اندوتاین

این شیوه نوین با قرار دادن نوعی پروتز در لایه زیرین پوست انجام می‌شود. لازم به ذکر است که پروتز قرار داده شده در زیر پوست به دلیل بافت طبیعی که دارد پس از مدتی خود به خود جذب خواهد شد. با این حال در لیفت ابروی اندوتاین لازم نیست نگران بازگشت صورت به حالت قبلی باشید چرا که عضلات و پوست صورت شما در گذشت زمان حالت لیفتی گرفته‌اند.

علاوه بر این روش‌ها شما می‌توانید از استفاده از روش‌های غیر تهاجمی نیز برای لیفت ابرو اقدام کنید. با تزریق ژل و بوتاکس و همچنین استفاده از نخ‌های مخصوص می‌توانید بدون عمل جراحی، چین و چروک اطراف ابرو خود را رفع کنید. تمامی روش‌های گفته شده در این مطلب، در مرکز فوق تخصصی مهزیار توسط مجرب‌ترین کادر پزشکی انجام‌پذیر است. شما می‌توانید برای آگاهی از شماره تماس و همچنین آدرس مرکز، به سایت مهزیار مراجعه کنید.

لیفت ابرو تمپورال

هزینه لیفت ابرو

درباره قیمت و هزینه لیفت ابروها، عوامل مختلفی تاثیر گذار است. مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در هزینه لیفت ابرو، روش انتخاب شده توسط مراجع می‌باشد. در یک مثال واضح طبیعتاً لیفت ابرو از طریق بوتاکس قیمت متفاوتی نسبت به لیفت ابرو از طریق جراحی کلاسیک خواهد داشت. علاوه بر این ممکن است حتی یک روش لیفت ابرو نیز قیمت‌های متنوعی داشته باشد. برای مثال در لیفت ابرو با نخ، هزینه‌ها می‌تواند با توجه به نوع و جنس و میزان نخ استفاده شده متفاوت باشد.

شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت و هزینه لیفت ابرو در کلینیک مهزیار، با شماره تلفن‌های مرکز در تماس باشید. اگر دوست دارید برای رفع چین و چروک‌های خود کاری کنید، توصیه ما به شما این است که خود را به مجرب‌ترین کادر پزشکی در زمینه زیبایی در مرکز فوق تخصصی مهزیار بسپارید. دکتر علی بختیاری فوق تخصص پلاستیک از بهترین جراحان زیبایی ایران است که می‌توانید برای انجام عمل لیفت ابرو به کلینیک مهزیار مراجعه کنید.