لذت خوردن فست فودهای تازه و باکیفیت در فضایی بسیار آرام و دنج را تنها می‌توان در رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان چشید. در این مجموعه بهترین و باکیفیت‌ترین غذاها و فست فودها توسط بهترین سرآشپز تهیه شده و در فضایی آرامش بخش برای مشتریان سرو می‌شود. اصفهان از زیباترین شهرهای ایران است که هر ساله هزاران نفر از آن بازدید می‌کنند.

معرفی کامل رستوران و فست فود سکه طلا اصفهان

پیدا کردن رستوران و فست فود خوب و باکیفیت در این شهر و در میان حجم بالای رستوران‌ها کار سخت و پیچیده‌ای است. از این رو قصد داریم فست فود سکه طلا را به عنوان یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین مجموعه‌های این شهر به شما معرفی کنیم.

معرفی فست فود سکه طلا

فست فود سکه طلا اصفهان در سال 1388 در شهر اصفهان افتتاح شد. هدف از راه‌اندازی این مجموعه ارائه غذاهای فست فودی با کیفیتی عالی و بی‌نظیر است. همین موضوع سبب شد تا کلیه پرسنل برای رسیدن به هدف اصلی مجموعه تلاش کنند و تا به حال نیز به آن دست یافته‌اند.

یکی از دلایلی که این مجموعه به دنبال تأسیس شعبه‌های مختلف در شهر اصفهان نبوده، رسیدن به هدف اصلی یعنی ارائه غذاهای بسیار باکیفیت و تازه در کمترین زمان ممکن بوده است. استفاده از کادری بسیار باتجربه و کاربلد و مواد اولیه مرغوب و باکیفیت، باعث شده تا همواره مشتریان از این مجموعه رضایت بالایی داشته باشند.

معرفی و نحوه دسترسی به سکه طلا

در سکه طلا از جدیدترین و به روزترین متدهای طبخ و تحویل غذا استفاده می‌شود و روز به روز جایگاه خود را در میان مشتریان بالاتر می‌برد. سکه طلا از مشهورترین فست فودهای سطح شهر اصفهان است و توصیه می‌شود حتما به آن‌جا سر زده و از طعم بی‌نظیر و عالی غذاهای آن بچشید.

منوی فست فود و رستوران سکه طلا

این مجموعه اولین بار با هدف سرو پیتزاهای خاص و خوشمزه راه اندازی شد. پس از آن با توجه به تصمیم مدیریت غذاهای دیگری مانند ساندویچ، برگر، غذاهای فرنگی و پیش غذاهای مختلف به منو اضافه شد تا تمام افراد با هر سلیقه‌ای بتوانند راضی از مجموعه خارج شوند.

تنوع بالایی از انواع پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی، برگرها، ساندویچ‌ها و … با بهترین کیفیت، مواد اولیه تازه، خمیر مرغوب و باکیفیت تهیه شده تا مشتریان بتوانند با هر سلیقه و ذائقه غذایی بهترین گزینه را انتخاب کنند. منوی کامل این مجموعه در ادامه آورده شده است.

  • پیتزا آمریکایی

پیتزا فیلادلفیا استیک آمریکایی، پیتزا مرغ و قارچ آمریکایی، پیتزا گوشت و قارچ آمریکایی، پیتزا مخصوص آمریکایی، پیتزا پپرونی آمریکایی، پیتزا سالامی آمریکایی، پیتزا سبزیجات آمریکایی

  • پیتزا ایتالیایی

پیتزا مخصوص سکه طلا ایتالیایی، پیتزا استیک ایتالیایی، پیتزا رست بیف ایتالیایی، پیتزا بیف ترک ایتالیایی، پیتزا چیکن ایتالیایی، پیتزا زبان ایتالیایی، پیتزا پپرونی ایتالیایی، پیتزا بوقلمون ایتالیایی، پیتزا سبزیجات ایتالیایی

  • برگر

برگر ویژه سکه طلا، برگر مخصوص، بانی چیز، ماشروم برگر، چیز برگر

  • ساندویچ

ساندویچ فیله مرغ سوخاری، ساندویچ رست بیف، ساندویچ استیک، ساندویچ زبان، ساندویچ سوسیس فرانکفورتر سکه طلا، ساندویچ بیکن، ساندویچ بوقلمون

  • غذاهای فرنگی

سرلیون استیک، فیله استیک، لم چاپس، شاه میگو، چیکن استریپس، شنیسل گوشت، شنیسل مرغ، بیف استراگانف، چیکن استراگانف

  • پاستا

پاستا پنه بوقلمون، پاستا پنه آلفردو، پاستا پنه گوشت

منوی متنوع و بی‌ نظیر مجموعه سکه طلا اصفهان

  • پیش غذا

سیب زمینی سرخ کرده، قارچ سوخاری، سیب زمینی و قارچ سوخاری مخلوط، سالاد مخصوص سکه طلا، سالاد سزار، سالاد گرین، نان سیر

آدرس و نحوه دسترسی به فست فود سکه طلا

با گذشت 12 سال از تأسیس مجموعه سکه طلا، این فست فود رستوران همچنان دارای یک شعبه در شهر اصفهان است. این مجموعه در خیابان وحید، نبش خیابان خاقانی واقع شده است. از ساعت 18 تا 24 باز و آماده خدمت رسانی به مشتریان است. شماره تماس مجموعه نیز 03136270706 است که برای دریافت اطلاعات بیشتر، رزرو میز و سفارش غیرحضوری می‌توانید از آن استفاده کنید. برای خرید سوخاری اصفهان https://snappfood.ir/service/restaurant/city/Esfahan?category=7-%3E13&page=0  می‌توانید با مجموعه فست فود سکه طلا تمای بگیرید.

با نگاهی به نظرات کاربران درباره رستوران فست فود سکه طلا متوجه کیفیت بالای این مجموعه می‌شوید. تمام کاربران و مشتیران قدیمی از کیفیت و حجم غذای ارائه شده رضایت کامل دارند و توصیه می‌کنند حتما این مجموعه را برای سرو غذا انتخاب کنید.

اصفهان دارای تنوع بالایی از رستوران‌ها و فست فودها است که انواع مختلفی از غذاهای فست فودی، غذاهای ایرانی، دریایی، فرنگی و … در آن‌ها سرو می‌شود. هر کدام از این مجموعه‌ها با هدف سرو غذاهای باکیفیت و تازه راه اندازی شده و تا به امروز توانسته‌اند جایگاه مناسب خود را در میان مشتریان به دست آورند.

خرید انواع فست فودهای باکیفیت از مجموعه فست فود و رستوران سکه طلا

برای خرید غذا دریایی اصفهان https://snappfood.ir/service/restaurant/city/Esfahan/near?page=0&superType=1 نیز می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از مجموعه‌های متفاوت خرید کنید. غذاهای دریایی پخت و سرو متفاوتی دارند و افرادی که به این نوع غذاها علاقه دارند، با یکبار امتحان کردن در رستوران‌های مختلف می‌توانند به کیفیت آن مجموعه پی ببرند.

سخن آخر

لذت خوردن فست فودهای باکیفیت و بی‌نظیر و خاطره‌‌ای به یاد ماندنی از طعم لذیذ آن‌ها می‌تواند دورهمی دوستانه یا خانوادگی و یا سفر شما را لذت بخش‌تر کند. در این زمینه اصفهان از شهرهای پرمسافر کشور است که تعداد زیادی از مجموعه رستوران‌ها و فست فودهای مختلف نیز در آن تأسیس شده است. انتخاب از میان مجموعه‌های متنوع کار سختی است و باعث سردرگمی افراد می‌شود. از این رو در این بخش یکی از بهترین و کامل‌ترین فست فودهای شهر اصفهان با سابقه‌ای درخشان به شما معرفی شد تا در فضایی دنج و آرام از طعم غذای باکیفیت آن لذت ببرید.