دانلود رایگان قسمت جدید سریال پدرخوانده قسمت دهم 10 ، دانلود قانونی قسمت 10 پدرخوانده با لینک مستقیم و کیفیت عالی ، قسمت 10 فصل 2 سریال پدرخوانده : بازیگران فصل 2 پدرخوانده مجید واشقانی، امیرمهدی ژوله، امیرعلی نبویان، مجتبی پور بخش به همراه دارا حیایی، بهار قاسمی، امیر کاظمی، آرمین رحیمیان، نجمه جودکی، نادر فلاح، علیرضا مهران، آشا محرابی، الیکا عبدالرزاقی و … حضور دارند. کارگردانی فصل دوم این رئالیتی شو نیز مانند فصل اول بر عهده «کامبیز درباز» است. نقش جدیدی به نام نقش «جک» نام دارد که در واقع سمت مستقل بازی است که جایگزین نقش «نوستراداموس» شده است. او نه برای طرف شهر بازی می کند و نه برای مافیا، او یک نقش مستقل است که سعی می کند بازی را به نفع خود تمام کند.

سریال پدرخوانده قسمت 10 فصل دوم

طبق توضیحات امیر کاظمی، «جک» در دو فاز روز و شب جاودانه است. روزی که اگر با رای از بازی خارج شود به کارت های آخرین حرکت می رود، در لحظه انتخاب کارت، دیلر نقش خود را فاش می کند و در نهایت اجازه خروج را به او نمی دهد. در شب هیچ طرف و مافیایی و شهروندی با تیر کشته نمی شود. یکی از راه های کشتن او حس ششم است. یعنی تنها در صورتی که «پدرخوانده» نقش خود را درست حدس بزند، سلاخی می شود و از بازی حذف می شود.

یکی دیگر از راه های خروج جک از بازی شکستن شیشه زندگی است. او هر شب بعد از تمام نقش ها از خواب بیدار می شود و یکی را انتخاب می کند. شخص انتخاب شده توسط جک لیوان زندگی خود را دریافت می کند. البته فرد منتخب اصلا از انتخاب خود مطلع نیست. اگر این فرد در 24 ساعت آینده در شب به هر نحوی کشته شود یا در روز از بازی خارج شود، جک نیز با او از بازی خارج می شود و ناظم نقش او را فاش می کند.

اما جک چگونه می تواند بازی را به نفع خود تمام کند؟ اگر همه اعضای مافیا از بازی خارج شوند و جک در بازی باشد، برنده است. شهروندان اگر جک را قبل از خروج آخرین عضو مافیا از بازی حذف کنند، برنده بازی می شوند. علاوه بر این، اگر بازی در نهایت به مرحله دست دادن برسد و یکی از سه بازیکن باقیمانده جک باشد، باز هم برنده بازی خواهد بود.

در فصل دوم سریال «پدر خوانده» تغییراتی در قانون کارت «ذهن زیبا» ایجاد شده است. شخصی که کارت ذهن زیبا را انتخاب می کند فقط در صورتی باید جک را حدس بزند که نقش “جک” فاش نشود. اما زمانی که نقش جک فاش می شود، باید فردی را که جک به او شیشه جان داد، حدس زد. شاید جذابیت جک مال خودش باشد و خودش انتخاب کند. در این دو حالت جک به جای آن شخص از بازی حذف می شود.

******************************************

دانلود قسمت 10 فصل 2 سریال پدرخوانده

******************************************

 

وب سایت دانلود فیلم

وب سایت دانلود فیلم آپ مدیا به نشانی upmedia.movie جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی و خارجی با کیفیت عالی و با لینک مستقیم میتوانید دریافت کنید. آپ مدیا یک وب سایت قدیمی در زمینه دانلود سریال های قانونی نمایش خانگی است که کاربران زیادی به این وب سایت اعتماد کرده ، همچنین فیلم و سریال های رایگان خارجی به صورت دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده نسخه سانسور شده قرار میگیرد که به راحتی میتوانید در کنار خانواده خود تماشا کنید.