جمع بندی کنکور با انتشارات گاج

شاید دوران جمع بندی برای عوض شدن روحیه داوطلبان سفر به دور دنیا اونم فقط 4 ساعته تاثیر به سزایی داشته باشد.

تاثیر و چرایی نامگذاری این سری کتاب ها به اسم دور دنیا به این دلیل است مولفین انتشارات گاج طی بررسی هایی متوجه شدند سوالات آزمون های سراسری خارج از کشور هر ساله در کنکور های داخل کشور کشور به نوعی تکرار یا مشابه آن سوال مورد استفاده قرار میگرد.

از این رو مجموعه ای با عنوان دور دنیا در چهار ساعت رو روانه بازار کردند که در ادامه با این مجموعه و سایر محموعه جمع بندی های گاج آشنا میشویم.

دور دنیا در چهار ساعت گاج

شامل چند دوره سوالات اخیر کنکور های سراسری داخل و خارج از کشور، فاقد درسنامه به همراه پاسخنامه تشریحی و پاسخ نامه کلیدی است.

برای رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و عمومی سه رشته در یک کتاب است.

با سری کتاب های دور دنیا در چهار ساعت گاج میتوانید خود را در شرایط آزمون قرار داده و آموخته های خود را محک بزنین و به جبران ضعف های خود بپردازین.

دور دنیا در نیم ساعت گاج

بعد از فروش موفق دور دنیا در در چهار ساعت گاج کتاب های جدیدی را روانه بازار کرد تحت عنوان دور دنیا در نیم ساعت.

محصولی همانند دور دنیا در چهار ساعت اما با چند تغییر اساسی که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

بر خلاف دور دنیا در چهار ساعت این کتاب ها جامع نیستند و درس به درس هستند برای همین به دور دنیا در نیم ساعت نامگذاری شده اند.

مرور بیشتر و تست های بیشتر برای درسی که مد نظر داوطلب است از ویژگی های این سری بوده و شما تست های درس به درس و مبحثی به همراه آزمون های جامع و تست های سراسری سال های گذشته داخل و خارج از کشور بیشتری خواهید داشت.

پاسخ نامه کاملا تشریحی به همراه درسنامه ای نکته وار و تشریح کامل پاسخ صحیح از ویژگی های دیگر این کتاب است.

این سری کتاب برای دروس اختصاصی و عمومی رشته های مختلف به چاپ رسیده اند.

مینی میکرو طلایی

همونطور که از اسم این سری از کتاب ها مشخص هستش کتاب های مینی میکرو طلایی گاج در قطع کوچک چاپ شده اند. مناسب برای داوطلبانی که میخواهند دوران جمع بندی قبل از تست زدن و مباحث و نکات اصلی را مرور بکنند.

حجم کم ولی کاربری از ویژگی های این سری از کتاب های گاج بوده و به بازیادآوری و مرور مطالب یادگرفته شده کمک شایانی میکند.

میکرو طلایی برای دروس عمومی و اختصاصی و همچنین برخی مباحث اصلی دروس همانند آیات، قرابت معنایی، فنون ترجمه و …. به چاپ رسیده است.

برای خرید کتاب های گاج همواره میتوانید به فروشگاه اصلی گاج که سایت کتاب جم یکی از مراکز آن میباشد و بالاترین تخفیف ها و ارسال رایگان را به سراسر کشور را دارد مراجعه بکنین.