سالن عقد مجلل نیروانا

مراسم عقد از دیرباز یکی از مهمترین مراسم در زندگی هر کسی بوده است. هر عروس و دامادی دلشان می‌خواهد جشن ازدواجشان به بهترین شکل برگزار شود. سالن عقد مجلل و شیک این امکان را می‌دهد که این مهمترین رخداد به زیباترین صورت اجرا شود. بسیاری از زوج‌ها را دیده‌ایم که شاید جشن عروسی‌شان را خیلی مفصل برگزار نکنند اما مراسم عقد از اهمیت خاصی برخوردار بوده و آنها دوست دارند لحظه پیوند خوردن زن و مرد با یکدیگر را در کنار تمام عزیزان‌شان باشند. یک سالن عقد مجلل به آنها این امکان را می‌دهد که به دور از استرس این امر را محقق کنند.

ویژگی‌های یک سالن عقد مجلل

یک سالن عقد مجلل دارای ویژگی‌های به خصوصی است که زمانیکه می‌خواهید آن را انتخاب کنید باید مد نظر گرفته شود. خصوصیاتی که می‌تواند سالن عقد را به یکی از شیک‌ترین‌ها مبدل کند را در ادامه خواهیم دید:

نورپردازی مناسب

یک سالن عقد مجلل نورپردازی‌های بسیار جذاب دارد. نورپردازی که می‌تواند فضای مراسم شما را هرچه باشکوه‌تر نشان دهد. نورهای رنگی در اطراف اکناف، رقص نورهای دوار و حلقه‌های نوری که مسیر حرکت عروس و داماد را روشن و زیبا می‌کنند. اگر محیط برگزاری عقد روشنایی مطلوب داشته باشد مراسم جلوه بیشتری پیدا می‌کند.

دکوراسیون متفاوت

مراسم منحصر به فرد با دکوراسیون کاملاً متفاوت از مزایای سالن عقد مجلل است. شما می‌خواهید متفاوت باشید پس بی نهایت طراحی‌های متنوع بسته به سلیقه شما آماده ارائه است. اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک سالن عقد مجلل در مرکز شهر می‌گردید، پیشنهاد ما سالن عقد نیروانا است. برای دیدن دکوراسیون این سالن مدرن، کافیست وارد سایت Nirvanawedding.com شده و در قسمت گالری به تماشای تصاویری از این مجموعه بپردازید.

سفره‌های عقد متنوع

در این سالن‌ها شما با سفره عقدهای بسیار متنوع و زیبایی روبرو می‌شوید. مهم نیست سلیقه شما چه باشد. سنتی دوست دارید یا مدرن. کلاسیک دوست دارید یا پست مدرن. سلیقه شما هرچه باشد سفره عقدی متناسب با سلیقه‌تان در اختیار شماست. البته که امکان چیدن سفره عقد در فضای باز را هم دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله اجزای سفره عقد را هم مطالعه کنید.

سفره عقد متفاوت

امکان برگزاری مراسم عقد آریایی

این روزها خیلی از زوج‌های جوان به دنبال برگزاری مراسم عقد خود به شیوه آریایی هستند. بعد از اینکه عقد به شکل مرسومش برگزار می‌شود عروس و داماد روبروی هم ایستاده و به سنت آریایی‌های دیرین پیوندنامه خود را به زبان فارسی می‌خوانند و مهر خود را با زیباترین کلام نثار یکدیگر می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله عقد آریایی دقیقا به چه صورت است را مطالعه کنید.

استفاده از موسیقی‌های جذاب و زنده و دی جی

حتماً شنیده‌اید که مدت‌ها بعد از یک مراسم هر وقت اقوام و دوستان دور هم جمع می‌شوند می‌گویند عقد فلانی چقدر خوش گذشت؛ چقدر گرم و پر جنب و جوش بود. چقدر دی جی کارش را خوب انجام می‌داد. چه صدای زیبایی داشت. چقدر اجرای شاد و خوبی را شاهد بودیم. یا مثلاً انتخاب آهنگ‌ها چه جالب بود. در سالن‌های عقد مجلل شما با تنوعی از اجراهای زیبای موسیقی توسط دی جی‌های معروف مواجه هستید. موسیقی زنده همیشه جذاب بوده است. مضافاً امکانات تخصصی بلندگو و اکولایزرها شنیدن آوازها را مطلوب‌تر می‌کند. به طور قطع مهمانان‌تان را به وجد می‌آورد و شب بسیار به‌یادماندنی را برای همگی‌تان رقم می‌زند.

بهترین کادر عکاسی و فیلمبرداری

آنچه از شب عقد به یادگار می‌ماند عکس‌ها و فیلم شماست. در سالن عقد مجلل شما با تعدادی عکاس و فیلمبردار فوق‌العاده حرفه‌ای طرف هستید که می‌توانند تصاویر آن شب را به جذاب‌ترین شکل ممکن برایتان به ثبت برسانند.

نظم و انظباط هنگام برگزاری مراسم

سالن عقد مجلل به شما این امکان را می‌دهد که از صفر تا صد مراسم‌تان با نظم و ترتیبی فوق العاده برگزار شود. همه چیز مرتب سر جایش بوده و مزاحمتی برای هیچ کس به‌وجود نیاید.

امکان سرو شام در محلی جدای از سالن جشن

وقتی شام در سالن و فضایی دیگر برگزار می‌شود هم شما می‌توانید از مهمان‌ها در جایی بازتر پذیرایی کنید هم بشقاب‌ها سر میزهای نشیمن گذاشته نشده و صحنه‌ای نامطلوب را نمی‌سازند.

پذیرایی متنوع با کیفیت

در منوی پذیرایی شما می‌تواند پذیرایی متنوع با کیفیتی بالا وجود داشته باشد. مثلاً کادر پذیرایی جوان و مرتب و آراسته بوده و مرتب از مهمان‌ها پذیرایی به عمل می‌آید. این پذیرایی می‌تواند با نوشیدنی‌های سرد یا گرم بسته به فصل، چای و قهوه، آب میوه‌های طبیعی فصل انجام پذیرد. نوع شیرینی هم می‌تواند از شیرینی‌های تر و خشک هر آنچه بخواهید برایتان فراهم شود. فاصله تا شام زیاد است پس می‌توان از مهمان‌ها در فاصله‌های نیم ساعته با فینگر فود پذیرایی کرد.

جای پارک امن و کافی برای ماشین‌ها

در بسیاری از سالن‌های عقد جای پارک به اندازه کافی هست و معمولاً پارکینگ در محوطه به همراه نگهبان است و امنیت آن تامین.

اگر به فکر پیدا کردن جایی هستین که صفر تا صد مراسم شما را به بهترین نحو در یک سالن عقد شیک در تهران برگزار کند سالن عقد مجلل نیروانا یکی از بهترین گزینه‌هاست. با تجهیزاتی کامل و فضایی مناسب و کادری ورزیده برای ترتیب مراسمی به یاد ماندنی مطابق هرگونه سلیقه‌ای کافی است روی آدرس سایت سالن عقد نیروانا niravanawedding.com کلیک کرده و با مراجعه به صفحه اصلی با کلیه امکانات این مرکز تشریفات مجهز آشنا شوید.

سالن عقد مجلل نیروانا