اگر اهل سفر باشید حتما این مساله را شنیده‌اید که برای ارزان‌تر سفر کردن باید به سراغ تورهای دقیقه 90 رفت. این هم یکی از راه‌های کم کردن هزینه سفر است اما،  آیا تور کیش ارزان دقیقه 90 حقیقت دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت از آنجایی که آفرهای لحظه آخری زمان کمی به پروازشان باقی مانده و هنوز ظرفیتشان پر نشده است، ارزان‌تر از پکیج‌های معمولی به فروش می‌رسند. پس بله، تور کیش لحظه آخری حقیقت دارد. در این مطلب قصد داریم سیر تا پیاز را درباره این تورها بررسی کنیم. اما قبل از رسیدن به آفرهای چارتری دیگر انواع پکیج‌های کیش را به شما معرفی خواهیم کرد. اگر دوست دارید بیشتر درباره این موضوع بدانید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

رزرو تورهای کیش ارزان دقیقه نود

آشنایی با انواع تورهای کیش

تورهای کیش به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. این تقسیم‌بندی می‌تواند براساس مبدا حرکت، تعداد روزهای سفر، هزینه سفر و هتل محل اقامت باشد. در ادامه همه این انواع را به شما معرفی خواهیم کرد.

تور کیش معمولی و لحظه آخری

در یک تقسیم بندی تورهای کیش را می‌توان به دو دسته تورهای معمولی و لحظه آخری تقسیم کرد. در تورهای معمولی شما زمان زیادی برای برنامه‌ریزی و آماده شدن برای سفر دارید زیرا از مدتی قبل از زمان پرواز تورتان را رزرو کرده‌اید و از قبل می‌دانید که در چه تاریخی قرار است به سفر بروید و به همین دلیل برنامه‌های روزمره خود را با این تاریخ هماهنگ می‌کنید.

در آفرهای دقیقه 90 اما برای برنامه‌ریزی سفر زمانی نخواهید داشت زیرا از زمان رزرو تور تا تاریخ پرواز نهایتا یکی دو روز وقت داشته باشید. تورهای چارتری برای کسانی مناسب است که  چمدانشان را بسته‌اند و آماده سفر هستند. تورهای معمولی برای کسانی مناسب است که باید زمان و شرایط سفرشان را از قبل برنامه‌ریزی کنند و نمی‌توانند اتفاقات غیر منتظره را بپذیرند.

تور کیش بر اساس مبدا حرکت

تورهای هوایی کیش معمولا از شهرهایی برنامه‌ریزی می‌شود که پرواز مستقیم به جزیره داشته باشد. تعداد این شهرها 22 تا است. اما باید بدانید که همه این 22 شهر هر روز به کیش پرواز ندارند و بنابراین در آنها آفرهایی با تنوع کمتر و محدودیت بیشتر پیدا خواهید کرد. بیشترین تورهای کیش از تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد برگزار می‌شود زیرا این شهرها هر روز یا حداقل 5 روز در هفته به سمت جزیره پرواز دارند.

تور کیش بر اساس مبدا حرکت از تهران و سایرشهرها

تور کیش بر اساس تعداد روزهای سفر

براساس تعداد روزهای سفر نیز آفرهای متنوعی به مقصد منطقه آزاد تجاری کیش برنامه‌ریزی می‌شود. از میان این آفرها می‌توان به تور کیش 3 شب و 4 روز، 2 شب و 3 روز، 5 شب و 6 روز و… اشاره کرد. باید بدانید که محبوب‌ترین پکیج سفر به جزیره از نظر تعداد روزهای سفر، 3شب و 4 روز است زیرا این زبان برای دیدن جاذبه‌های مهم گردشگری، خرید کردن و شرکت در برخی تفریحات آبی و غیر آبی جزیره کافی است. همچنین معمولا امکان شخصی‌سازی تور در تعداد روزهای دلخواه نیز وجود دارد.

تور کیش براساس انتخاب هتل

جزیره زیبای کیش هتل‌های متنوعی از 5 ستاره تا 2 ستاره دارد و همچنین تعدادی اقامتگاه بوم‌گردی نیز می‌توانید در این شهر پیدا کنید. بنابراین دستتان برای انتخاب هتل باز است. بسته به اینکه هدفتان از سفر چیست ( کاری، تفریحی، خرید و…) و اینکه چقدر بودجه برای مسافرت خود کنار گذاشته‌اید، باید یک هتل مناسب انتخاب کنید و توری را رزرو نمایید که آن هتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کرده‌ است. طبیعتا هتل‌های 5 ستاره قیمت بالاتری نسبت به هتل‌های 3 ستاره دارد.

تور کیش براساس قیمت

به‌طورکلی سفر به جزیره زیبای کیش ماهیت لاکچری و گرانی دارد. بنابراین طبیعی است که هزینه سفر به آن نسبت به بسیاری دیگر از مقاصد گردشگری ایران بیشتر باشد. اما تور کیش را هم می‌توان به ارزان‌تر برگزار کرد. برای سفر ارزان باید فاکتورهایی همچون هتل، فصل سفر، تعداد روزهای سفر و… را دستکاری کنید. همچنین همانطورکه بالاتر هم اشاره شد، می‌توانید تور لحظه آخری رزرو کنید. با وجود تور لحظه آخری دیگر نیازی نیست که دیگر فاکتورها را دستکاری نمایید و کیفیت سفرتان را پایین بیاورید. در تور کیش لحظه آخری به این دلیل که تا پرواز زمان کمی باقی مانده اما هنوز هم ظرذفیت خالی وجود دارد، شما می‌توانید با هزینه کمتری به کیش سفر کنید.

قیمت تورهای کیش دقیقه 90 چند است؟

نمی‌توان قیمت ثابتی برای تورهای دقیقه نودی مشخص کرد زیرا تمام فاکتورهایی که روی قیمت تورهای معمولی تاثیر می‌گذارند روی قیمت تورهای لحظه آخری هم تاثیر دارند. اما به‌طورکلی آفرهای لحظه آخری در شرایط مختلف 30 تا 70 درصد ارزان‌تر از تورهای عادی هستند. اگر پکیجی را پیدا کنید که نهایتا یک روز تا زمان پروازش باقی مانده باشد، می‌توانید حتی تا 70 درصد هم آن را ازران‌تر بخرید.

رزرو تورهای دقیقه 90 در لحظه آخر

امکان رزرو آفرهای دقیقه 90 از طریق وبسایت لحظه آخر وجود دارد. کافی است به این وبسایت مراجعه کرده تور خود را انتخاب و رزرو کنید. مزیت رزرو از این پلتفرم، امکان مقایسه تورهای مختلفی است که آژانس‌های مسافرتی مختلف برنامه‌ریزی کرده‌اند. هر کدام از این آفرها ویژگی‌ها و شرایط مخصوص به خود دارند و مقایسه آنها با هم باعث بالا رفتن کیفیت خدمات ارائه شده نیز می‌شود. وبسایت لحظه آخر با 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات گردشگری سعی دارد با فراهم کردن بستر مناسبی برای این مقایسه، شرایط مناسبی را برای گردشگران فراهم کند تا بتوانند به همان سفری که دقیقا مد نظرشان است بروند.

رزرو تورهای دقیقه 90 کیش در لحظه آخر

شما کدام تور را انتخاب می‌کنید؟

در این مقاله درباره تورهای لحظه آخری و انواع دیگر آفرهایی که توسط آژانس‌های مسافرتی مختلف به مقصد شهر زیبای کیش برنامه‌ریزی می‌شود، صحبت کردیم و انواع این آفرها را به شما معرفی کردیم. اگر تصمیم گرفته‌اید که از میان این انواع کدام مورد را انتخاب کنید، برای رزرو تور همین حالا به وبسایت لحظه آخر مراجعه کنید و پکیج موردنظرتان را در این وبسایت جستجو کنید. از میان گزینه‌هایی که به شما نمایش داده می‌شود، بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایید. امید است این مطلب به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کند.