با توجه به اینکه عمده مسافران شهر توریستی دبی را ایرانیان تشکیل می‌دهند؛ دغدغه سفر با ایرلاین مناسب و پرواز با کیفیت همیشه در بین مسافران وجود دارد. ایرلاین‌های داخلی و خارجی بسیاری از ایران به دبی سفر پرواز می‌کنند که از نظر نوع خدمات، کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه این مطلب قصد داریم بهترین پروازهای دبی از نظر خدمات و کیفیت را به شما معرفی کنیم.

بهترین هواپیمایی برای سفر به دبی

بهترین ایرلاین سفر به دبی کدام است؟

با یک سرچ ساده در سایت‌ های خرید بلیط هواپیما همچون قاصدک 24، متوجه می‌شوید که ایرلاین‌های مختلف با کیفیت و قیمت‌های متفاوت این پرواز را ارائه می‌دهند. در ادامه قصد داریم این ایرلاین‌ها را به ترتیب از ارزان تا گران قیمت به شما معرفی کرده تا در نهایت بلیط مناسب برای سفر به دبی را خریداری نمایید.

پروازهای مستقیم به دبی

فلای دبی

فلای دبی از جمله شرکت‌های هوایی ارزان قیمت اماراتی است. جالب است که قیمت پرواز فلای دبی در مقایسه با بسیاری از پروازهای داخلی ایران از جمله پرواز ماهان، کمتر بوده و 94 کشور مختلف را پوشش می‌دهد. در عین حال خدمات بیشتری را نیز ارائه می‌دهد. معمولا پروازهای تهران دبی با این ایرلاین، 2 ساعته و بدون توقف انجام می‌شود.

ایران ایرتور

ایران ایرتور از قدیمی‌‌ترین ایرلاین‌های داخلی است. با اینکه این شرکت هواپیمایی ناوگان هوایی جوانی ندارد؛ ولی برای پروازهای خارجی معمولا از بهترین هواپیماهای خود استفاده می‌کند. دیگر ویزگی‌های این ایرلاین:

 • معمولا تاخیر ندارد.
 • امکانات رفاهی و خدمات مناسبی را ارائه می‌دهد.
 • پرواز مستقیم به دبی دارد.
 • ساعت پرواز تهران دبی با این ایرلاین معمولا 2 ونیم ساعت است.

قشم ایرلاین

قشم ایرلاین نیز از دیگر ایرلاین‌هایی است که پرواز تهران دبی را به صورت مستقیم انجام می‌دهد. قیمت بلیط هواپیما دبی شرکت قشم ایرلاین کمی از ایران ایرتور بیشتر است. ولی از لحاظ کیفیت خدمات بسیار نزدیک به ایرلاین ایران ایرتور است. متاسفانه در اکثر اوقات پروازهای قشم ایر با تاخیر همراه است.

ماهان ایرلاین

شرکت هواپیمایی ماهان از بهترین ایرلاین‌های داخلی است که پرواز تهران به دبی را انجام می‌دهد. این ایرلاین ناوگان بسیار جوانی دارد و می‌توان گف بهترین ناوگان هوایی ایران در اختیار شرکت هواپیمایی ماهان است. از دیگر ویژگی‌های این ایرلاین:

 • کم‌ترین میزان تاخیر در میان ایرلاین‌های داخلی
 • قیمت بالاتر نسبت به سایر ایرلاین‌های داخلی
 • کیفیت خدمات بسیار بالا
 • ناوگان هوایی جوان

شرکت هواپیمایی ماهان ایر؛ از بهترین ایرلاین‌های داخلی

ایرلاین امارات

از دیگر ایرلاین‌های خارجی که پرواز مستقیم به دبی انجام می‌دهند؛ ایرلاین امارات است. این ایرلاین اختلاف قیمت 70 درصدی با پرواز ماهان داشته و از لوکس‌ترین ایرلاین‌های دنیا محسوب می‌شود. پرواز تهران تا دبی با هواپیمایی امارات 2 ساعته انجام می‌شود و بهترین خدمات را به مسافران ارائه می‌دهد.

ایرلاین امارات نسبت به پروازهای خارجی که به صورت ترانزیت به دبی سفر می‌کنند ارزان‌تر است.

پروازهای توقف دار به دبی

قطر ایرلاین

ایرلاین قطر از دیگر ایرلاین‌های خارجی است که که پرواز تهران دبی را بصورت ترانزیت انجام می‌دهد. این پرواز معمولا با یک یا دو توقف انجام می‌شود؛ طولانی‌تر بوده و به همان میزان هزینه بیشتری را نیز دربر می‌گیرد. هزینه این پرواز معمولا دو برابر پرواز ایرلاین امارات است. جالب است بدانید که ایرلاین امارات با وجود هزینه کمتر بلیط، خدمات بیشتری را نسبت به ایرلاین قطر ارائه می‌دهد.

ایرلاین کویت

هواپیمایی کویت نیز پرواز تهران به دبی را با یک توقف در کشور کویت انجام می‌دهد. در سفر با این ایرلاین، علاوه بر اینکه طول پرواز بیشتر است؛ هزینه سه برابری نسبت به پروازهای داخلی را نیز باید پرداخت کنید.

ایرلاین ترکیش

ترکیش ایرلاین از معروف‌ترین ایرلاین‌های خارجی در بین ایرانیان شناخته می‌شود. پروازهای تهران دبی با این ایرلاین نیز به صورت ترانزیت و با یک یا دو توقف انجام می‌شود. قیمت این پرواز حدود سه الی چهار برابر بیشتر از پرواز با ایرلاین‌های داخلی است.

ایرلاین عمان

از دیگر پروازهایی که به صورت ترانزیت از تهران تا دبی انجام می‌شود؛ پرواز با ایرلاین عمان است که یک توقف در شهر مسقط خواهد داشت. این پرواز نسبتا طولانی، با قیمت بسیار بالایی همراه است و قیمت آن حدود 5 برابر ایرلاین‌های داخلی است.

ایرلاین لوفتهانزا

لوفتهانزا یکی از معروف‌ترین ایرلاین‌های خارجی در دنیا است. این ایرلاین پرواز تهران تا دبی را به صورت ترانزیت و با یک توقف در شهر فرانکفورت آلمان انجام می‌دهد. این پرواز بسیار طولانی بوده و قیمت 10 تا 11 برابری را برای پرواز به دبی رقم می‌زند.

ایرلاین سوییس

گران‌ترین ایرلاین خارجی که می‌توانید با آن پرواز تهران تا دبی را سفر کنید؛ ایرلاین سوییس است. قیمت این ایرلاین چیزی حدود 12 برابر قیمت ایرلاین‌های داخلی است. این پرواز به صورت ترانزیت از تهران با یک توقف در فرانکفورت آلمان و توقف بعدی در شهر زوریخ به دبی می‌رسد.

بهترین ایرلاین پرواز دبی کدام است؟

اگر قصد دارید با ایرلاین‌های داخلی به دبی سفر کنید؛ ایرلاین ماهان با اختلاف قیمت حدود 20 درصدی نسبت به سایر ایرلاین‌های داخلی، بهترین ایرلاین برای سفر به دبی محسوب می‌شود. اما اگر قصد دارید با ایرلاین‌های خارجی به دبی سفر کنید؛ بهترین ایرلاینی که می‌توانید پرواز مستقیم به دبی داشته باشید؛ ایرلاین امارات و فلای دبی است.

پروازهای مستقیم و غیرمستقیم تهران به دبی

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم بهترین ایرلاین‌های داخلی و خارجی برای پروازهای تهران دبی را معرفی کرده و قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی در ایرلاین‌های مختلف را بررسی کنیم. اگر شما هم قصد سفر به دبی دارید؛ می‌توانید با خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی از قاصدک 24 سفر خوبی را تجربه کنید. در قاصدک 24، مقرون به صرفه‌ترین بلیط‌ هواپیما برای مسیرهای داخلی و خارجی را می‌توانید با قیمت‌های اقتصادی تهیه کنید.

سوالات متداول در مورد بهترین هواپیمایی برای سفر به دبی

 1. بهترین هواپیمایی داخلی برای سفر به دبی کدام است؟ ایرلاین ماهان
 2. بهترین هواپیمایی خارجی که پرواز مستقیم به دبی دارند کدام است؟ ایرلاین فلای دبی و ایرلاین امارات
 3. کدام ایرلاین‌ های ایرانی به دبی پرواز دارند؟ ماهان، ایران ایرتور، قشم ایر
 4. مدت زمان پرواز تهران به دبی چقدر است؟ حدود 2 تا 2 و نیم ساعت