بهترین روش های تمیز کردن شیشه خودرو

شیشه خودرو یکی از قسمت ها و بخش های مهم ی است که هم بر زیبایی خودروی شما تاثیر می گذارد و هم این که رانندگی را برای شما راحت می کند تصور کنید که بایک شیشه کثیف هنگام روز قصد راندگی دارید با توجه به این افتاب به شیشه خودروهای شما می خورد قطعا دید را برای شما سخت می کند و این می تواند برای شما و دیگران نیز خطر افرین باشد.ما در این مطلب  قصد داریم که بهترین روش های تمیز کردن شیشه خودرو را به شما معرفی کنیم  بپردازیم.

روش های زیادی برای تمیز کردن شیشه خودرو وجود دارد. شوینده های زیادی برای تمیز کردن شیشه وجود دارد و همین کار را برای خودروسواران  راحت می کند. تمیز کردن شیشه دردسر هایی دارد. ما در این متن به شما کمک می کنیم که از بهترین روش ها برای این کار استفاده کنید که هم خودروی تمیزی داشته باشید و هم این که مشکلی در رانندگی نداشته باشید.

چگونه شیشه خودرو را تمیز کنیم؟

یکی از مسائل مهم در خصوص تمیز کردن شیشه خودرو این است که چگونه آن را تمیز کنیم. راه هایی زیادی برای تمیز کردن وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. برای تمیز کردن ابتدا باید شوینده را بر روی شیشه اسپری کنید. سپس با دستمال تمیز اقدام به تمیز کردن شیشه کنید.

دستمالی که برای شیشه تمیز کردن انتخاب می کنید، بسیار مهم است. زیرا اگر دستمال خوب نباشد، شیشه خودرو مات و کثیف تر می شود. در خصوص پاک کردن شیشه نکاتی وجود دارد که اگر رعایت کنید، شیشه تمیز تری خواهید داشت.

یکی از این نکات این است که دستمال را به صورت افقی حرکت دهید. با این حرکت شیشه تمیز تری خواهید داشت. این فرایند را در قسمت های دیگر شیشه نیز تکرار کنید.

چگونه شیشه خودرو را تمیز کنیم؟

بهترین روش برای تمیز کردن

یکی از بهترین روش ها برای تمیز کردن شیشه خودرو  استفاده از سرکه می باشد. سرکه با داشتن خاصیت براق کنندگی در تمیز کردن شیشه پر استفاده است. برای آماده کردن این محلول ابتدا باید آب را با مقداری سرکه و الکل مخلوط نمایید و سپس بر روی شیشه اسپری کنید.

بعد از اسپری کردن محلول بر روی شیشه اقدام به پاک کردن شیشه نماید. برای اینکه شیشه تمیزی داشته باشید باید دستمال را در چند جهت به صورت مکرر تکرار کنید. با این کار تمام نقاط شیشه تمیز خواهد شد. از نکات مهمی که باید در خصوص تمیز کردن شیشه رعایت کنید این است که نباید دستمال را به صورت دورانی حرکت دهید. با این کار لکه های بیشتری روی شیشه قرار می گیرد.

از دستمال های کاغذی برای شیشه پاک کردن استفاده نکنید. زیرا این دستمال ردی از خود بر روی شیشه قرار می دهد. بهتر است از دستمال های تمیز و حوله ای استفاده کنید که شوینده را به خود جذب می کنند.

افراد باید متناسب با کثیفی شیشه خودروی خود اقدام به خرید شوینده کنند. به طور مثال برای پاک کردن چربی از شوینده مخصوص استفاده کنند. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که حتما در مرحله آخر تیغه های برف پاک کن را تمیز کنید.

اگر برف پاک کن را تمیز نکنید، با کوچیکترین حرکت برف پاک کن شیشه مجدد کثیف می شود. ما در این متن سعی کردیم که در خصوص بهترین روش های تمیز کردن شیشه خودرو صحبت کنیم. در این خصوص نکاتی را به شما گفتیم که چه شوینده ای خوب است و متناسب کدام نوع کثیفی است. در متن گفتیم که از چه نوع دستمالی استفاده کنید.

تمیز کردن شیشه خودروهای مختلف

شاید برای شما سوال باشد که چه فرقی می کند و شیشه خودروهای مختلف با یکدیگر تفاوتی ندارند اما باید گفت برای تمیز کردن برخی شیشه ها باید از موارد خاصی استفاده کنید مثلا برای تمیز کردن شیشه برلیانس باید از یک سری محلول هایی استفاده کنید که موجب آسیب رساندن به شیشه خودرو نشود و رنگ های داخلی آن را از بین نبرد.

با توجه به این که نصب و تعویض شیشه خودروهای خارجی انکان دارد هزنیه های بسیار زیادی را برای شما داشته باشد بهتر است برای تمیز کردن آنها نیز مراقب باشید و از موادی به شیشه آسیب میزند جلوگیری کنید.

تمیز کردن شیشه خودروهای مختلف

برای تعویض شیشه به کجا مراجعه کنم؟

شیش های خودرو به دلایل مختلف مانند تصادف شکسته می شوند، ترک می خورند و یا خرد می شوند که بعد از آن مالک خودرو اولین کاری می کند این است اقدام به تعویض شیشه خودرو می کند زیرا بدون داشتن شیشه نمی توان رانندگی کرد یکی از بزرگترین مراکزی که می توان برای نصب و تعویض شیشه های خودرو اقدام کرد مرکز شیشه اتحاد می باشد . این مرکز با داشتن مجرب ترین متخصصان و همچنین بهترین ابزار در زمینه نصب و تعویض خودرو در شرق تهران است که توانسته است با سابقه ای بسیار بالا در زمینه تعویض شیشه و انواع آینه خودروهای ایرانی خارجی مشتریان بسیار زیادی را برای خود بدست بیاورد. شما می توانید قبل از این که به این مرکز مراجعه کنید با مراجعه به .ب سایت این مجموعه از قیمت و نحوه خرید و نصب شیشهه ای اتمبیل خود اطلاعات کسب کنید و سپس برای تعویض آن اقدام کنید. گفتنی است که شیشه های نصب شده در مرکز شیشه اتحاد با بهترین کیفیت و همچنین ضمانت به مشتریان ارائه می شود.