امروزه صنعت مد انواع شلوار جین مردانه را روانه بازار کرده  است و آن ها تحت برند، رنگ و مدل های مختلفی تولید می شوند. جدا از جین، تنوع جنس شلوارهای آقایان زیاد است. بنابراین مردها از یک نظر فرصت انتخاب بیشتری دارند، اما از نظر دیگر به همین علت شاید دچار سردرگمی شوند.

انواع مدل شلوار مردانه

پس تا انتها با ما همراه باشید تا انواع شلوار مردانه را معرفی کنیم و بگوییم زمان خرید به چه نکاتی دقت کنید.

انتخاب شلوار متناسب با استایل

طرح و رنگ شلوار بهتر است با استایل و سن آقایان متناسب باشد. مثلا با انتخاب شلوار کتان مردانه (https://dayanshop.com/Products?category=49&attribute=584&isExisting=false) می توان تیپ خود را رسمی یا غیررسمی نشان داد. از طرفی قبل از خرید ابتدا ببینید می خواهید شلوار مشکی مردانه خود را کجا بپوشید؛ محیط کار یا جای دیگر. سپس به نکات زیر دقت کنید:

  • برای انتخاب شلوار مناسب اندام و ویژگی های ظاهری خود را در نظر بگیرید.
  • رنگ و مدل شلوار را با توجه به همین ویژگی ها انتخاب کنید.
  • می توانید تن پوش خود را مد نظر قرار دهید و شلوار را با آن هماهنگ کنید.
  • زمان انتخاب شلوار مشکی مردانه برای فردی جز خودتان، به سن او توجه کنید.

انواع شلوار مردانه

شلوار مردانه علاوه  بر رنگ و طرح، جنس های مختلفی نیز دارد که یکی از انواع آن، «شلوار کتان مردانه» است که محبوبیت بالایی دارد و با هر سلیقه ای نیز جور در می آید. در ادامه سایر انواع شلوار مردانه را خواهید شناخت.

شلوار پارچه ای مردانه

شلوار پارچه ای در واقع مدل رسمی شلوار است که آن را در هر جا و مکانی می توان پوشید؛ از محیط رسمی گرفته تا دوستانه و غیررسمی. همچنین این شلوار با هر تن پوشی به سادگی ست می شود.

اما اگر بخواهید بیشتر حالت رسمی و اداری داشته باشید، می توانید شلوار مشکی مردانه از جنس پارچه را با کت بپوشید که با پیراهن های ساده نیز بسیار شکیل و زیبا خواهد بود.

شلوار مردانه مشکی

از طرفی بهتر است شلوار پارچه ای را با برای یک تیپ رسمی انتخاب کرده و از پوشیدن تیشرت و کتانی با آن خودداری کنید.

شلوار مخمل

مخمل در صنعت مد همیشه جایگاه ویژه ای داشته است. از لباس های گران‌قیمت درباری گرفته تا لباس مردم عادی به این جنس بوده اند. مخمل های کبریتی در رنگ های متعدد و جنسی محکم همواره در کمد لباس مردان جایگاه خاصی داشتند. این شلوار را می توانید با کت تک نیز بپوشید.

شلوار لگ

این مدل شلوار چسبان، تنگ و کشی است. این شلوار جذاب را نباید خیلی کوتاه یا بلند در نظر بگیرید تا در تن شما زیباتر به نظر برسد.

شلوار چرم

شلوار چرم برای افرادی که بدنشان فرم خوبی دارد، مناسب است. شلوارهای چرم  اصل و مصنوعی زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. کفش چرم با این شلوار به خوبی ست می شود.

شلوارهای جین

کمتر کمد لباسی را می توانید بدون یک شلوار جین مردانه (https://dayanshop.com/Products?category=49&attribute=1460&isExisting=false) پیدا کنید. این شلوار به راحتی با هر تن پوشی ست می شود و به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد.

جین از مدل هایی است که با اندام و ظاهر اکثر افراد جور درمی آید و با هر نوع کفش، بوت، کت تک و لباس مردانه ای قابل ست است. این شلوار مدل، طرح و رنگ های بسیار متنوعی دارد اما بیشتر دو مدل گشاد و اسلیم فیت آن محبوب است. هر دو مدل زیبایی خاص خود را دارند و برای مردان جذاب هستند.

شلوار جین برای محیط کار، رسمی و غیررسمی کاربرد دارد. اگر یک تیپ غیررسمی می خواهید آن را با ژاکت و تی شرت ست کنید و با «خرید شلوار مشکی مردانه» جین از لینک https://dayanshop.com/Products?category=49&attribute=597&isExisting=false تیپ خود را خاص تر کنید.

شلوار جین مردانه

شلوار پشمی

شلوار پشمی مناسب فصل زمستان است. لباس های زمستانی از پارچه پشمی تهیه می شوند و با تن پوش های متعددی ست خواهند شد.

شلوار پشمی با پلیورهای بافتنی و کت کشمیر استایل جذاب و محبوبی است. همچنین این پارچه ها بسیار خوش دوخت هستند. بنابراین با پوشیدن شلوارهای جنس موهر و گاواردین فوق‌العاده خوش تیپ خواهید  شد.

این مدل شلوار مردانه جنبه رسمی و غیررسمی دارد و زمان ست کردن آن با سایر لباس ها و کفشتان به این نکته باید دقت کنید.

شلوار راحتی کش بافت

این مدل شلوار بیشتر شبیه شلوارهای راحتی است و برای مکان های رسمی کاربرد ندارد. معمولا کمر این شلوارها زیپ و دکمه ندارد، در عوض برایشان کمربند و کش در نظر گرفته اند. این مدل به  دلیل راحت بودن بسیار پرطرفدار است.

هر چند این شلوار بسیار راحت است اما ظاهری شیک و مد روز دارد. توصیه می کنیم شلوار را با یقه اسکی و کفش کالج یا لوفر بپوشید. تنوع رنگ این شلوار بسیار زیاد است.

شلوار فاق بلند

شلوارهای کلاسیک و فاق بلند به  دلیل محبوبیت مارلون براندو بین مردم رواج یافت. استایل این بازیگر بزرگ سینما با شلوار فاق بلند و تی شرت سفید و خاکستری مورد توجه قرار گرفت. از آن پس این سبک شلوار به عرصه مد پا گذاشت.

شلوار اسلیم فیت

شلوارهای اسلیم فیت جنس های مختلفی مانند کتان، جین و پارچه ای دارند. این شلوارها با هر تیپ و استایلی جور هستند از رسمی و غیررسمی گرفته تا اسپرت. در نتیجه محبوبیت زیادی پیدا کردند.

شلوار بگ جزو شلوارهای اسلیم فیت است. این شلوار را برای مکان های غیررسمی می توانید بپوشید. توصیه می کنیم تیپ اسپرت بزنید و آن را با شلوار بگ ست کنید.

نکات مهم زمان خرید شلوار مردانه

  • اگر قصد خرید شلوار مشکی مردانه پارچه ای یا رسمی دارید، موقع پرو کمر شلوار بالای استخوان لگن و زیر نافتان قرار گیرد.
  • از خرید شلوارهای پارچه ای گشاد و خیلی تنگ خودداری کنید.
  • زمان خرید شلوار کتان مردانه، کمر شلوار را به فاصله 2.5 تا 5 سانتی‌متر از کمر در نظر بگیرید.
  • شلوارهای کبریتی اگر خیلی بلند باشند، ظاهر شما را نامرتب نشان می دهند.
  • «شلوار جین مردانه» مورد نظرتان باید روی بدن شما بدون چین و کاملا صاف بایستند.
  • قد شلوار بهتر است به نحوی باشد که شلوار ساق پای شما را کاملا بپوشاند.

خرید امن و مطمئن انواع شلوار جین مردانه

یکی از چالش های افراد زمان خرید اینترنتی، اعتماد به فروشگاه مورد نظر است. دردسرهای بعد از خرید از فروشگاه های نامعتبر یا دارای اجناس قلابی و بی کیفیت گریبان افراد زیادی را گرفته است.

دایان شاپ یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و معتبر برای خرید انواع شلوار جین مردانه، شلوار کتان مردانه یا شلوارهای دیگر است. تنوع بالای شلوارهای مردانه این فروشگاه به همراه امکان انتخاب رنگ و سایز به شما اجازه می دهد از خرید خود مطمئن باشید. همچنین خرید خود را می توانید به صورت ست انجام دهید تا هماهنگی بین اجزای پوششتان به بهترین شکل باشد.

شلوار جین مردانه ظاهر آقایان را بسیار شیک می کند و کمتر جوان یا حتی میانسالی است که به سمت انتخاب این نوع شلوار نرود. در کنار آن می توانید با یک شلوار مشکی مردانه یا از جنس کتان، تیپ اسپرت یا رسمی داشته باشید.

در مطلب بالا جدا از این شلوارها، انواع شلوارهای دیگر را نیز معرفی کردیم تا خرید بعدی خود را براساس تیپ و نیازتان بهتر انجام دهید.