اجاره ویلا ماسال

از این وسایل ویلا‌ها استفاده کنید. این جمله‌ای است که در صفحه اجاره ویلا ماسال در سایت علی‌بابا می‌بینید. در واقع جمله (از این وسایل ویلاها استفاده کنید) به امکانات و خدمات ویلا ماسال برمی‌گردد. در زمان اجاره ویلا ماسال امکانات و خدمات ویلا چقدر برای شما اهمیت دارد؟ در ادامه مفصل درباره اجاره ویلا ماسال صحبت می‌کنیم.

ماسال، شهر ابرها

ماسال یکی از سبزرنگ‌ترین شهر گیلان است. در ماسال وقتی از تپه‌ها بالا می‌روید، در بالاترین نقطه ماسال کنار درخت‌ها می‌ایستید. ابرها همه ماسال را می‌پوشاند، از بالا فقط ابرهای را می‌بیند که بالای ماسال را گرفته‌اند. خوشمزه‌ترین قسمت سفر به ماسال غذاهای محلی است که بوی خوشمزه طعم غذای محلی همه ماسال را پر می‌کنند.

اجاره ویلا ماسال

در سفر به ماسال تصمیم دارید اجاره ویلا ماسال را از کجا رزرو کنید. علی‌بابا یکی از سایت‌های معتبر در زمینه اجاره ویلا ماسال، خرید بلیط ماسال است. یک هم‌سفر عالی در سفر کمک می‌کند که در سفر خیالتان در سفر راحت باشد. برای اجاره ویلا ماسال از برنامه علی‌بابا وارد صفحه ویلا ماسال شوید، از بین لیست پیشنهادی علی‌بابا ویلا ماسال مدنظر خودتان را پیدا کنید. در ادامه برای اجاره ویلا ماسال هزینه اجاره ویلا ماسال را بپردازید. رسید نهایی اجاره ویلا ماسال را تا روز سفر همراهتان نگه دارید. البته می‌توانید در سایت علی‌بابا جست‌وجو را برای اجاره ویلا ماسال دقیق‌تر کنید. این طور که در صفحه لیست پیشنهادی علی‌بابا فیلترهای را در جست‌وجو بنویسد. پس بریم این فیلترها را روی جست‌وجو برای اجاره ویلا ماسال اعمال کنیم.

_ رزرو آنی: در رزرو آنی بدون نیاز به تأیید میزبان می‌توانید، اجاره ویلا ماسال را انجام دهید.

_ نوع اقامتگاه: در این قسمت لیست پیشنهادی علی‌بابا را می‌نویسد. در این لیست فقط اجاره ویلا ماسال قرار داشته باشد که علی‌بابا فقط در لیست پیشنهادی فقط ویلا ماسال را به شما پیشنهاد می‌دهد.

_ امتیاز

نظر کاربران کمک زیادی می‌کنند که بهتر ویلا ماسال مدنظر خودتان را پیدا کنید. در علی‌بابا در صفحه ویلا ماسال علی‌بابا نظرات را بخوانید، ویلا مدنظر خودتان را انتخاب کنید. در علی‌بابا حداکثر امتیاز برای ویلا ماسال پنج است، امتیاز ویلا ماسال که به پنج نزدیک باشد، کیفت بالاتری دارد.

اجاره ویلا ماسال

_ قوانین خاص

هر ویلا ماسال قوانین خاص خودش را دارد. برخی میزبانان به مسافران امکان برگزاری مهمانی را نمی‌دهد. قبل از اجاره ویلا ماسال از قوانین ویلا اطلاع پیدا کنید.

_ اتاق و فضا

با خانواده به ماسال سفر می‌کنید؟ پس به اتاق بیشتری نیاز دارید. در سایت علی‌بابا در صفحه ویلا ماسال، ویلا ماسال را بر اساس تعداد اتاق‌ها جست‌وجو کنید.

_ تفریحات

ویلا ماسال امکانات تفریحی متفاوتی دارند. از جمله تفریحات ویلا ماسال: استخر و جکوزی میز بیلیارد است. در ادامه مفصل درباره این امکانات در ویلا ماسال صحبت می‌کنیم.

_ چشم‌انداز ویلا

در سفر به ماسال، منظره ویلا را خودتان انتخاب کنید. در سایت علی‌بابا اجاره ویلا ماسال را بر اساس چشم‌انداز ویلا رزرو کنید.

امکانات و خدمات ویلا

ویلا ماسال امکانات و خدمات متفاوتی را برای گردشگران ارائه می‌دهد. پس بریم بیشتر با این امکانات و خدمات ویلا ماسال آشنا شویم.

1_ باشگاه ورزشی

یکی از امکانات خوب ویلا ماسال باشگاه ورزشی است. ویلا‌های ماسال کیفیت‌های متفاوتی را برای باشگاه ورزشی دارند. در برخی از ویلا ماسال، باشگاه روبه جنگل است. در زمان ورزش می‌توانید از منظره بیرون لذت ببرید.

2_ سونا و اسپا

سونا و اسپا برای ماساژدرمانی، آب گرم، تفریح استفاده می‌شود. به همین خاطر امروزه طراحان ویلا ماسال سونا و اسپا را به امکانات و خدمات ویلا ماسال اضافه کرده‌اند.

3_ باربیکیو

باربیکیو یکی از روش‌های پخت‌وپز در فضای باز است. در بیرون از ویلا ماسال بابی کو را روشن می‌کنید، از طعم خوشمزه غذا کنار نسیم ملایم ماسال لذت می‌برید.

اجاره ویلا ماسال

4_ بازی ورزشی

ویلا ماسال بر اساس فضا و امکاناتی که دارند به مسافران اجازه می‌دهند. در فضای باز یا بسته بیلیارد، بسکتبال، والیبال بازی کنند.

5_ تجهیزات آشپزخانه

آشپزخانه ویلا ماسال از امکانات کامل برای پخت‌وپز دارد. از جمله امکانات آشپزخانه (گاز، ماکرو فر و فر) است.

6_ سیستم گرمایشی و سرمایشی

برای راحتی بیشتر مسافران، ویلا ماسال به سیستم گرمایشی و سرمایش مجهز است. ویلا ماسال پکیج‌های گرمایشی، کولرگازی، بخاری دارد.

7_ تخت و پتو

استراحت راحت و خوب از ملزومات سفر راحت است. ویلا ماسال برای راحتی بیشتر مسافران در اتاق تخت وتو باکیفیت ارائه می‌دهند.

ارزان‌ترین ویلا ماسال

ویلا ماسال بر اساس کیفیت و خدماتی که ارائه می‌دهد، قیمت متفاوتی دارد. اما برای ارزان‌ترین اجاره ویلا ماسال در برنامه علی‌بابا در صفحه جست‌وجو ویلا ماسال سفرتان را بر اساس ارزان‌ترین ویلا ماسال تغییر دهید، ویلا مدنظر خودتان را رزرو کنید.

قیمت ویلا ماسال

قیمت اجاره ویلا ماسال از شبی یک میلیون تومان شروع می‌شود. این قیمت بر اساس موقعیت ویلا در ماسال و امکانات ویلا تغییر می‌کنند.

استرداد رزرو ویلا

اگر به هر دلیلی تصمیم به کنسلی اجاره ویلا ماسال کردید. برای استرداد اجاره ویلا ماسال می‌توانید به سایت یا برنامه علی‌بابا بروید. در برنامه علی‌بابا برای استرداد اجاره ویلا ماسال وارد قسمت حساب کاربری شوید، در قسمت حساب کاربری سفر‌های من را انتخاب کنید. در قسمت سفرهای من شماره سفارش اجاره ویلا ماسال را بنویسد، روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید. بعد از جست‌وجو گزینه استرداد را بزنید، اجاره ویلا ماسال را کنسل کنید.

سفر به ماسال

ویلا ماسال امکانات و خدمات متنوعی دارد. ابتدا امکانات مدنظر خودتان را از ویلا ماسال پیدا کنید، آن را بخرید. اجاره ویلا ماسال را از سایت علی‌بابا رزرو کنید.