مجله آلامتو

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به شرح زیر اعلام شد:

اسامی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شد

* جلوه‌های ویژه میدانی

 محسن روزبهانی (استرداد)

 عباس شوقی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

 آرش آقابیک (دهلیز)

 محسن روزبهانی (زیباتر از زندگی)

 رضا ترکمان (عقاب صحرا)

 اصغر پورهاجریان (گناهکاران)

* جلوه‌های ویژه بصری

مجید شوندی (استرداد)

امیر سحرخیز (ترنج)

محراب مشهدبان (دهلیز)

بهنام خاکسار (عقاب صحرا)

پیام نبوتی (فرزند چهارم)

* صداگذاری

محمدرضا دلپاک (استرداد)

محمدرضا دلپاک (برلین منفی 7)

ایرج شهزادی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

فرامرز ابوالصدق (دربند)

مهران ملکوتی (گناهکاران)

* صدابرداری

حسن زاهدی (استرداد)

منصور شهبازی (دربند)

وحید مقدسی (دهلیز)

نجفی / دانشمند (قاعده تصادف)

بهمن حیدری (گناهکاران)

* طراحی صحنه و لباس

ایرج رامین‌فر (استرداد)

آتوسا قلمفرسایی (حوض نقاشی)

ایرج رامین فر (خسته نباشید!)

کیوان مقدم (دربند)

مجید میرفخرایی (رسوایی)

* چهره‌پردازی

سعید ملکان (آسمان زرد کم‌عمق)

 محسن بابایی (استرداد)

فاطمه و زهرا کمالی (دهلیز)

امیر اسکندری (رسوایی)

مسعود ولدبیگی (عقاب صحرا)

* تدوین

بهرام دهقان (آسمان زرد کم‌عمق)

بهرام دهقان (استرداد)

مصطفی خرقه‌پوش (برلین منفی 7)

محمدرضا و میثم مویینی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

حمیدرضا قربانی (دهلیز)

* موسیقی

ستار اورکی (استرداد)

حامد ثابت (برلین منفی 7)

آرمان موسی‌پور (خاک و مرجان)

فریدون شهبازیان (فرزند چهارم)

کارن همایونفر (هیس دخترها فریاد نمی‌زنند)

* فیلمبرداری

پیمان شادمانفر (آسمان زرد کم‌عمق)

محمود کلاری (استرداد)

فرشاد محمدی (برلین منفی 7)

هومن بهمنش (دربند)

محمد آلادپوش (حوض نقاشی)

تورج منصوری (عقاب صحرا)

* بهترین بازیگر نقش مکمل زن

پگاه آهنگرانی (دربند)

ندا جبرائیلی (قاعده تصادف)

زهرا داود نژاد(کلاس هنرپیشگی)

مریلا زارعی (هیس دخترها فریاد نمی زنند)

شقایق فراهانی (گناهکاران)

* بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

رامبد جوان (گناهکاران)

مسعود رایگان (برلین منفی 7)

یدالله شادمانی (خسته نباشید)

محمدرضا شریفی نیا (رسوایی)

بهرنگ علوی(دربند)

فرهاد قائمیان(استرداد)

* بهترین بازیگر نقش اول زن

نازنین بیاتی (دربند)

هانیه توسلی (دهلیز)

نگار جواهریان (حوض نقاشی)

الهام حمیدی (گهواره ای برای مادر)

ترانه علیدوستی (آسمان زرد کم عمق)

* بهترین بازیگر نقش اول مرد

مهران احمدی (روز روشن)

امیر جعفری (قاعده تصادف)

اکبر عبدی (رسوایی)

رضا عطاران (دهلیز)

حمید فرخ‌نژاد (استرداد)

* فیلمنامه

رضازاده / طالب زاده (استرداد)

پرویز شهبازی (دربند)

علی اصغری (دهلیز)

بهنام بهزادی (قاعده تصادف)

محمدسام قریبیان (گناهکاران)

* کارگردانی

 علی غفاری (استرداد)

 پرویز شهبازی (دربند)

 بهروز شعیبی (دهلیز)

 بهنام بهزادی (قاعده تصادف)

 علیرضا داودنژاد (کلاس هنرپیشگی)

* بهترین فیلم

 محسن آقاعلی‌اکبری/ بنیاد (استرداد)

 پورشریف/ موسسه (برلین منفی 7)

 سمواتی/ بنیاد (دربند)

 محمود رضوی مجد (دهلیز)

 فرامرز قریبیان (گناهکاران)

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید