فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

علی نیکزاد ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر در اردبیل اظهار داشت: در دولت نهم و دهم بالغ بر ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار واحد مسکن مهر احداث شده و یا در حال تکمیل شدن است که از ابتدای امسال در سطح کشور بیش از یک میلیون و ۷۵۰ هزار واحد به بهره‌برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال ۱.۵ میلیون واحد مسکن شهری و روستایی تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد که امیدواریم در استان اردبیل نیز شاهد بهره‌‌برداری از واحدهای تکمیل شده مسکن مهر باشیم.

وزیر راه ‌و شهرسازی یادآور شد: در سرشماری سال گذشته برای اولین بار ساخت مسکن از جمعیت کشورمان افزون‌تر شد به طوری که ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن در کشور سرشماری شد که خانوارهای کشورمان بالغ بر ۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار بودند.

نیکزاد گفت: در استان اردبیل نیز بر اساس سرشماری سال ۸۵ یک میلیون و ۲۲۹ هزار نفر جمعیت ساکن بودند که این جمعیت شامل ۲۸۵ هزار خانوار هستند که برای این میزان جمعیت ۲۵۸ واحد مسکونی سرشماری صورت گرفته بود.

این مسئول با اعلام اینکه دولت در هشت سال گذشته ۱۱۱ هزار واحد مسکن در استان اردبیل احداث می‌کند، عنوان کرد: اردبیل با آن همه تاریخ و قدمت ۲۵۸ هزار واحد مسکن روستایی و بافت فرسوده دارد در حالی که در دولت نهم و دهم ۱۴۴ درصد افزایش ساخت مسکن را در این استان شاهد بودیم.

وزیر راه ‌و شهرسازی از افتتاح ۳۸ هزار واحد مسکن در استان اردبیل خبر داد و بیان داشت: تاکنون ۱۰ هزار واحد از این مجموعه افتتاح شده و به زودی نیز ۱۰ هزار واحد دیگر اعم از مسکن شهری، روستایی و بافت فرسوده تکمیل شده و به مرحله افتتاح می‌رسد.

نیکزاد افزود: ۱۸ هزار واحد باقیمانده نیز نزدیک ایام عید و اوایل سال آینده در این استان تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

عضو کابینه دهم با بیان اینکه در واگذاری زمین و مسکن دولت هیچ مشکلی ندارد، اذعان داشت: ما در تلاش هستیم تا تمام جمعیت کشورمان از مسکن مناسب که خود آرامش‌بخش است بهره‌مند شوند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید