بریتانی راک

مادر 25 ساله آمریکایی به دلیل اینکه دختر 6 ساله‌اش نتوانست تا 12 بشمارد با بی رحمی و به طرز فجیعانه‌ای، او را تنبیه کرد.

«بریتانی راک» مادر 25 ساله آمریکایی دارای 2 پسر و یک دختر است؛ وی به علت اینکه دختر 6 ساله‌اش نتوانست تا عدد 12 بشمارد، عصبانی شد و موهای وی را آنقدر با خشونت و بی‌رحمی و به طرز فجیعانه کشید که موجب زخم شدن سر وی شد در حدی که کودک به بیمارستان منتقل شد.

بریتانی به پلیس گفت: همیشه وقتی عصبانی می‌شدم موهای دخترم را می‌کشیدم.

افسر پلیس پنسیلوانیا در آمریکا گفت: قربانی از زخمی که در سر او به وجود آمده است، رنج می‌برد زیرا شدت کشیدن مو به حدی بوده که باعث پارگی و خونریزی در سر کودک شده است اما در حال حاضر در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

«مایک پریولو» افسر پلیس مسئول این پرونده به خبرگزاری WPXI گفت: دختر بچه به من گفت «من ده انگشت دارم و نمی‌توانم تا 12 بشمارم، برای همین مادرم عصبانی شد و موهای مرا کشید».

بعد از بازداشت شدن «بریتانی»، این دختر بچه و دو برادر او تحت سرپرستی یک خانواده قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. این خانم ازعکسش مشخصه که مشکل روانی داره.یک زن سنگدل وعقده ای که صلاحیت نگهداری ازبچه رونداره.البته توایران هم هستندمادرایی که واسه پول فرزتدانشونومیذارن کنارخیابون وازطریق کوچولوهاشون درامدزایی میکنندوآینده بچه روتباه میکنند پس فرقی بااین مادرسنگدل ندارند.

نظر خود را بیان کنید