مجله آلامتو
news
مرد جنایتکار برای ازدواج با زن مورد علاقه اش نقشه هولناک قتل اعضای خانواده اش را اجرا کرد.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این خبر به خبرنگار مهر گفت: دی ماه سال گذشته فوت مشکوک زن جوانی و دختر شش ماهه اش به نام نازنین زهرا به ماموران پلیس شهرستان آبیک اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران با حضور در محل تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند. بررسی ها نشان می داد زمان حادثه زن جوان به همراه دو فرزند شش ساله و شش ماهه خود در خانه حضور داشتند که پدر خانواده به نام امیر پس از ورود به خانه متوجه انتشار بوی گاز و مرگ همسر و نوزاد شش ماهه اش شده بود.

وی افزود: پسر شش ساله این خانواده موفق شده بود خود را به بیرون از اتاق رسانده و در پذیرایی بیهوش شده بود. بررسی ها نشان داد پاره شدن شلنگ گاز بخاری باعث نشت گاز و خفگی مادر و فرزند شده بود.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: پس از بررسی های مقدماتی پرونده با عنوان مرگ مشکوک در اختیار ماموران قرار گرفت و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند.

سردار میرحیدری تاکید کرد: در ابتدا ماموران به تحقیق از خانواده قربانیان پرداختند که پدر خانواده گفت صبح به محل کارم رفته و عصر وقتی برگشتم متوجه انتشار بوی گاز در خانه شدم. خانواده زن جوان نیز در تحقیقات مدعی شدند این زوج هیچ اختلافی با یکدیگر نداشتند.

وی ادامه داد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی بررسی های پلیسی در این زمینه ادامه یافت تا این که کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی دوباره محل حادثه و ارتباطات پدر خانواده به امیر مشکوک شده و او را با دستور قضائی تحت بازجویی قرار دادند. متهم در ابتدا هر گونه دست داشتنی در این حادثه شد اما شامگاه سه شنبه گذشته در برابر دلایل پلیسی لب به اعتراف گشود و سناریوی خود برای قتل اعضای خانواده اش را فاش کرد.

امیر در بازجویی ها گفت: چندی قبل از حادثه به زن جوانی علاقمند شده و با او رابطه پنهانی داشتم. روز تولدم آن زن یک پیامک تبریک به من داد که باعث شد همسرم متوجه ماجرا شود. از آن زمان درگیری ما آغاز شد و من برای این که بتوانم با زن مورد علاقه ام ازدواج کنم نحوه قتل اعضای خانواده ام را طراحی کردم. صبح روز حادثه زمانی که به محل کارم می رفتم همسر و فرزندانم در خواب بودند. برای اجرای نقشه ام قسمتی از شلنگ گاز را بریدم تا با انتشار گاز خانه منفجر شود اما عصر وقتی بازگشتم متوجه شدم بر اثر انتشار گاز همسرم و نازنین زهرا جان باخته اند اما پسر شش ساله ام زنده است. هیچگاه تصور نمی کردم پلیس متوجه ماجرا شود و مرا دستگیر کند.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان تاکید کرد: متهم پس از اقرار به جنایت با قرار قانونی روانه زندان شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید