مجله آلامتو

news

با حضور قاطع و به موقع ماموران کلانتري ۱۱شهرستان نيشابور خراسان رضوي ۱۲ اخلاگر نظم عمومي در يكي از محلات شهر نيشابور شناسايي و دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ و گزارشي مبني بر ايراد خسارت به وسائل نقليه شهروندان و هم چنين به تعدادي از منازل در خيابان ارگ شهر نيشابور بلافاصله ۴ تيم گشتي از کلانتري ۱۱ طالقاني به همراه رئيس کلانتري به محل اعزام شدند.

به گزارش آلامتو به نقل از افکارنیوز ؛ سرهنگ سيد حسن حسيني افزود: با حضور ماموران در محل و بررسي هاي به عمل آمده مشخص شد كه تعدادي از اراذل با گروه ديگر به علت اختلافات قبلي در يکي از محلات خيابان ارگ جنوبي درگير و متاسفانه به تعدادي از وسايل نقيله شهروندان خسارت وارد مي کنند.

ماموران كلانتري با مشاهده اراذل با قاطعيت وارد عمل شدند و در اقدامي ضربتي طی یک درگیری خونین ضمن دستگيري ۱۲ نفر از اراذل تعداد ۲۴ دستگاه موتورسيکلت و خودرو آنها را نيز توقيف و روانه پارکينگ كردند.

وي در ادامه با اشاره به شناسايي تمامي اراذل و تلاش پليس براي دستگيري آنها خاطر نشان كرد: در بسياري از موارد نزاع هاي دسته جمعي حاصل ناآگاهي و فقر فرهنگي افرادي است که هيچگونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران در جامعه نداشته و قصد دارند بر اساس خواست خود به منافع مورد نظر برسند که اين امر علاوه بر تحميل خسارات فراوان به فرهنگ عمومي جامعه عاملي در جهت تحميل هزينه هاي اجتماعي به انتظامي و درماني به جامعه است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید