فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

newsرئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با تلاش مأموران پلیس راه‌آهن اصفهان قاچاقچی که از طریق بلعیدن اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده بود، دستگیر و نزدیک به دو کیلوگرم تریاک از معده وی کشف شد.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، هوشنگ انصاری در جمع خبرنگاران در مورد جزئیات این دستگیری اظهار کرد: در پی اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در ایستگاه‌های راه آهن طی ایام نوروز، مأموران پلیس راه آهن اصفهان ـ کاشان به یکی از مسافرانی که از جنوب کشور عازم تهران بود مشکوک و وی را به قسمت بازرسی برادران منتقل کردند.

وی افزود: خصوصیات فیزیکی و ظاهری شخص مذکور شک مأموران را به بلعیدن مواد مخدر توسط متهم بیشتر کرد و تحقیقات صورت گرفت و وی سرانجام به قاچاق مواد مخدر از طریق بلعیدن اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: با اعتراف صریح متهم در این خصوص، مقدار یک‌کیلو و 837 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از معده این قاچاقچی مواد مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شده و متهم با حکم صادره روانه زندان شده است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید