مجله آلامتو

supri1این کشف وحشتناک یک ماه پیش اتفاق افتاد، یعنی وقتی که جنازۀ یک زوج پیر که 15 سال پیش به طرز مرموزی ناپدید شده بودند از حیاط پشتی خانۀ خودشان بیرون کشیده شد.

اکنون دختر این زوج و شوهر او متهم به قتل آنها شده اند.

ویلیام و پاتریشیا وایچِرلی، دریانوردی بازنشسته و همسر او که اگر زنده بودند اکنون 100 و 79 ساله بودند، سال 1998 در حومۀ منزفیلد در میانۀ های انگلستان ناپدید گشتند.

پلیس، بعد از اینکه پیغامی محرمانه در مورد یک حادثه، در خانۀ این زوج در زمان گمشدن آن ها، دریافت کرد شروع به حفر باغِ پشت خانه کرد.

پس از پیدا شدن اجساد، سوزان ادواردزِ 55 ساله، و شوهر او، کریستوفرِ 57 ساله، به اتهام قتل دستگیر شدند و تا زمان مشخص شدن بیگناهی خود در زندان بسر خواهند برد.

طبق گفتۀ همسایه ها، بعد از اینکه واچرلی ها ناپدید شدند، شایعاتی در محله و در بین خویشاوندان آنها پخش شد مبی بر اینکه این زوج به ایرلند یا به کنار سواحل نقل مکان کرده اند.

مسالۀ مرموز دیگر، این است که تعدادی از خویشاوندان آنها اظهار داشته اند که تا اواخر دو سال پیش، آنها هنوز کارت های تبریک کریسمسی دریافت می کردند که به ظاهر توسط این زوج نوشته و ارسال شده بوده است.

پلیس منتظر نتیجۀ تست های گرفته شده است تا بتواند تائید کند که این باقی مانده ها برای بیل و پاریشیا هستند، اما کارآگاهان بخش جنایی اطمینان دارند که این اسکلت ها متعلق به این دو هستند.

طبق گزارشات، تست های اولیه مشخص کرده است که به هر دوی این افراد شلیک شده است.

کارآگاهان به دنبال هر کسی هستند که این زوج را می شناخته یا در نزدیکی آنها زندگی می کرده است، و می تواند اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار آنها قرار دهد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید