فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

funnyحتما شما هم دیده اید که عده در موزه ها تنها به دنبال پیدا کردن سوژه ای خاص هستند تا کمی سرگرم شده و بخندند. این افراد گاهی از حد خود فراتر رفته و دست به کارهایی می زنند که در محیط موزه بسیار عجیب و ناپسند است از این رو سریعا از موزه اخراج می شوند. تا به امروز داستان های جالبی بوده است که در مورد اخراج از موزه گفته شده است در ادامه برخی از مهمترین این داستان های عجیب را با هم مرور می کنیم.

پریدن روی تخت تاریخی

در ماه می سال 2012 یکی گروه از دانش آموزان دبیرستان آرلینگتون آمریکا به یکی از معروف ترین موزه های این کشور رفتند. آن ها در میان کار شروع به شوخی کردند و یکی از دانش آموزان تصمیم گرفت دست به کار خاصی بزند.

این دانش آموز تمام سیستم های امنیتی را رد کرد و ناگهان روی یکی تخت تاریخی پرید. این تخت که مربوط به سال 1800 بود ارزش بالایی داشت و از این رو مامورین به سراغ این دانش آموز رفته و او را از موزه اخراج کردند. این ماجرا تاحدی بالا رفت که مدرسه آرلینگتون مجبور شد از تمام آمریکایی ها عذرخواهی کند.

استفاده از ویلچر

در جولای سال 2013 یک کودک معلول به طرزی عجیب از موزه کشتی های ساوانا اخراج شد. “لکسی هاس” کودکی 11 ساله است که به علت بیماری خاصی معلول شده است و مجبور است تمام زندگی خود را روی ویلچر بگذراند. این کودک در حالی که داشت موزه را بازدید می کرد ناگهان با مامورین امنیتی روبرو شد مامورین این معلول را از موزه اخراج کردند زیرا ویلچر او تنها ممکن بود فرش ها را از بین ببرد ولی به هر حال این کودک از موزه اخراج شد و این موضوع تبدیل به یک مورد ملی شد.

بوی بد

یکی از موارد عجیب اخراج موزه در سال 2013 در فرانسه رخ داد. در این مورد خانواده ای به خاطر بوی بدن برای همیشه از موزه ها اخراج شدند. این خانواده در حال بازدید از موزه “اورسی” بودند که مامورین از آن ها درخواست کردند از موزه خارج شوند. مامورین اعلام کردند بوی این خانواده به حدی زیاد بود که باعث شد دیگر بازدیدکنندگان از موزه خارج شده و کار بازدید را نیمه کاره رها کنند.

همچنین بخوانید: زیباترین موزه های جهان

بالارفتن از دایناسور

در ماه فوریه سال 2013 در یکی از موزه های تاریخ حیات وحش آمریکا اتفاقی بسیار عجیب رخ داد. در این روز چند دانش آموز که از مشروبات الکلی استفاده کرده بودند وارد موزه شدند و شروع به انجام کارهای عجیب در این موزه کردند.

کارهای ناپسند آن ها تا حدی ادامه پیدا کرد که یکی از این دانش اموزان از اسکلت یک دایناسور بالارفته که باعث شد مجسمه شکسته و کل استخوان ها در کف موزه پخش شود. دانش آموزان خطاکار بعد از این ماجرا برای همیشه از حضور در موزه ها محروم شدند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید