مجله آلامتو

این مدیر مدرسه حقوقی 3 برابر حقوق وزیر دریافت می‌کند.

دنیل موینیهان چیزی بین 395 هزار تا 400 هزار دلار دریافت می‌کند. امسال حقوق او 5 درصد افزایش داشت که حدود 20 هزار دلار به حقوق او افزوده شد.

حقوق نجومی یک مدیر مدرسه!

از سال 2009 تا به الان حقوق او یک رشد 83 درصدی داشته است. آقای موینیهان که به علت عملکرد خوبش لقب “سر” را از ملکه انگلیس دریافت کرد در سال 2009 تنها مدیریت 7 مدرسه را بر عهده داشته که اکنون صاحب 37 مدرسه است.

لازم به ذکر است که این 37 مدرسه از مدارس خوب انگلیس به شمار می‌رود که در بعضی از آن‌ها دانش‌آموزان کم‌بضاعت تحصیل می‌کنند.

حقوق نجومی یک مدیر مدرسه!

البته این میزان حقوق شکایت بسیاری از افراد را به دنبال داشته چرا که اگر پول زیادی به مدیر داده شود از میزان بودجه کاسته شده و در نتیجه هزینۀ کمتری صرف دانش‌آموزان می‌شود. در حال حاضر چند مدرسه وجود دارند که بودجه آن‌ها بسیار کاهش یافته در حالی که حقوق این فرد این چنین بالاست. مشکل دیگری که وجود دارد این است که تمام مدارس توانایی مالی برای پرداخت چنین هزینه هنگفتی به مدیرانشان ندارند.

مسئله جالب توجه این است که 32 کارمند همراه با معلمین با تجربه مبلغی حدود 90 هزار دلار دریافت می‌کنند در حالی که این فرد 400هزار دلار دریافت می‌کند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید