مجله آلامتو

1965016

شان پن بازیگر سرشناس آمریکایی مخفيانه با ال چاپو بزرگ‌ترین قاچاقچی موادمخدر مکزیک مصاحبه و آن را در مجله رولينگ استونز منتشر كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست، خواكین گوزمان كه به عنوان ال چاپو شناخته می‌شود، چهره‌ای است كه تا پیش از دستگیری مجدد، زندگی مخفیانه‌ای داشت و پلیس به شدت در جستجوی او بود، با این حال او كه بارها از زندان گریخته، با شان پن دیدار و گفتگو كرده بود.

این مصاحبه در حالی صورت گرفته كه ال چاپو تحت تعقیب‌ترین فراری دنیا بود و پلیس مكزیك به شدت در جستجوی وی بود. در همین فاصله او با ستاره هالیوود یعنی شان پن دیدار كرد.

این مصاحبه كه نخستین مصاحبه این قاچاقچی مواد مخدر است، یك روز پس از دستگیری مجدد این قاچاقچی مواد مخدر مکزیکی منتشر شد. او جمعه صبح دوباره دستگیر شد و شنبه مصاحبه وی با شان پن در این مجله پرمخاطب به چاپ رسید.

ال چاپو در این مصاحبه به پن گفته است: من هرویین، متامفتامین، كوكایین و ماریجوانا را بیش از هر كس دیگری در جهان حمل و نقل كرده‌ام و از ناوگان زیردریایی‌ها، هواپیماها، كامیون‌ها و كشتی های خودم برای این كار استفاده كرده ام.

این مكزیكی تابستان پیش با حفر یك تونل از زندان فوق امنیتی فرار کرد و این بار در حالی دستگیر شد كه تلاش می كرد فیلم زندگی‌ خودش را بسازد.

به گفته آسوشیتدپرس، در كنفرانس مقامات مكزیكی گفته شده دیدار با پن به مقامات مكزیكی كمك كرد تا سرانجام جای گوزمان را پیدا كنند اما روشن نیست كه پن در این زمینه كمكی كرده است یا خیر.

این مصاحبه اکتبر انجام شد و پن تلاش كرده تا با یك گزارش طولانی نشان دهد چه حرف‌هایی بین آنها رد و بدل شده است. در این دیدار کیت دل کاستیو بازیگر تلویزیون نیز پن را همراهی می كرد و ترتیب دهنده این دیدار بود.

در حالی كه پن اجازه نداشت از قلم و كاغذ برای نوشتن استفاده كند، اما رولینگ استونز یک فیلم ویدیویی دو دقیقه‌ای از این مصاحبه اختصاصی را نیز در سایت خود قرار داده است.

پن در این مقاله ضمن این كه گفته به داشتن چنین رازی افتخار نمی كند، اما افزوده است ریتم خاص خودش را دارد و افزوده است این فرد دست به آدم‌ربایی و قتل نمی‌زند. او افزوده است از زمانی كه اسامه بن لادن دستگیر شد، دنبال کردن یک فرد فراری اینقدر توجه مردم را جلب نکرده بود.

البته این اتفاقات برای شان پن گران تمام شده و وی تحت بازجویی نیز قرار گرفته است.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید