مجله آلامتو

رایتل rightel

دریافت تمام خدمات رایتل به صورت یکجا در فروشگاه‌های این اپراتور ممکن شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، رایتل اقدام به توسعه خدمات حضوری و بی‌واسطه خود کرده است.

در حال حاضر مشترکان رایتل می‌توانند با مراجعه به 12 فروشگاه خدمات تجاری رایتل واقع در شش شهر تهران، همدان، کرج، مشهد، اصفهان و جهرم، علاوه بر آگاهی از خدمات و سرویس‌های این اپراتور، محصولات مورد نیاز خود را نیز تهیه کنند.

مراجعه‌کنندگان به فروشگاه‌ها علاوه بر آشنایی با انواع سیم‌کارت‌های رایتل امکان خرید هر سه نوع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا را با توجه به نیاز خود دارند.

علاوه بر این، فروش انواع بسته‌های اینترنتی، انواع مودم و آنتی ویروس نیز در فروشگاه‌ها انجام می‌شود و مراجعه کنندگان پس از دریافت توضیحات جامع در خصوص هر یک از این محصولات می‌توانند کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

همچنین تعویض سیم‌کارت‌، تغییر مالکیت، اصلاح مشخصات، انجام تنظیمات تلفن‌همراه و فعال‌سازی سیم‌کارت‌ نیز در فروشگاه انجام می‌پذیرد.

بر اساس اعلام رایتل، تعداد فروشگاه‌های این اپراتور به سرعت در حال افزایش است و علاقه‌مندان می‌توانند آدرس و جزییات این فروشگاه‌ها را از طریق وب‌سایت رایتل مشاهده کنند.

به گزارش ایسنا، رایتل در کنار خدمات اصلی همچون مکالمه و ارسال پیامک و دسترسی به اینترنت همراه با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند.


همچنین برای خرید کارت شارژ رایتل میتوانید به سایت RightelRecharge.ir مراجعه کرده و از خدماتی مانند شارژ مستقیم رایتل استفاده نمایید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید