نانالی nanali

در فرهنگ غذایی ایرانیان، نان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. نان نشانه‌ای از زندگی و روزی به حساب می‌آید و به دست آوردن آن یعنی داشتن یک زندگی موفق و پویا. از قدیم، پدرها باید نان‌آور خانه می‌بودند و مادرها نیز خوشمزه‌ترین طعام جهان را پای تنورهای داغ و گرم تهیه می‌کردند. اما کم‌کم دنیا تغییر کرد.

گرچه به نظر می‌آید جایگاه نان‌های سنتی در نزد ایرانیان همچنان بی‌رقیب است و هیچ چیزی جای طعم خوشمزه و بوی مطبوع نان‌های بربری و سنگک و لواش و مدل‌های متنوع دیگر را نمی‌گیرد اما کم‌کم و به مرور زمان، پای نان‌های دیگر نیز به سفره ایران و ایرانی باز شد. نان‌های متنوع دیگری که ریشه پخت و دستور تهیه آن‌ها در جایی خارج از مرزها است.

انواع نان‌های صبحانه، ساندویچی، رژیمی، حتی نان‌های سالاد و سوپ و مدل‌های متعدد و متنوع دیگر. به همین خاطر این نیاز احساس شد که مراکز قابل اعتمادی اقدام به پخت این نان‌ها بکنند. مراکزی که پخت این نان‌ها را بلد باشند و از استانداردهای بهداشت و سلامت نیز بهره ببرند. یکی از برندها نانالی است.

نانالی

نانالی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ و با تولید شیرینی‌های بسته‌بندی و کارخانه‌ای آغاز کرد. این برند از همان ابتدا سعی کرد با برقراری ارتباط با تولید کنندگان مطرح شیرینی و شکلات اروپایی و با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا قدم جدیدی در ایجاد تنوع در این صنعت بردارد و همچنین سطح کیفی تولیدات این رسته را نیز دچار ارتقای قابل توجهی کند.

به همین منظور نانالی در منطقه صنعتی خرمدشت کارخانه‌ای به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع دارد. تا بتواند تکنولوژی مدنظر خود را به راحتی در آن پیاده کند و با استفاده از دانش متخصصان به‌روز و کارآمد به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و همچنین بهداشتی بپردازد. محصولاتی که قابل عرضه در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها باشند.

نانالی بهترین همراه شما در خانه و مهمانی‌ها

نانالی انواع نان و شیرینی را تولید کرده و ارائه می‌کند. نان‌های نانالی شامل والوان، لیدی فینگر و نان تارت گرد می‌شود. البته این نان‌ها نمونه‌ای جدید و تعریفی تازه از نان محسوب می‌شوند. والوان نان کوچک کاسه‌طوری است که داخل آن را می‌توان با انواع میوه، خامه، مربا و شکلات پر کرد و از همه مهم‌تر چون نان بسیار لطیف و تردی است، می‌توانید از آن برای غذاهای مختلف استفاده کنید و انواع اردورها را با آن درست کنید. به طور مثال سالاد الویه یا سالاد مرغ.

نان تارت گرد نیز تقریبا تشبیه والوان است اما بافت و ظاهر آن کمی متفاوت‌تر است و همان‌طور که از نام آن نیز مشخص است، تارت گردهای کوچک و انگشتی هستند که به صورت یک نفره می‌توانند میل شوند. لیدی فینگر نیز تکمیل‌کننده کیک‌ها و دسرهای شما است. می‌توانید انواع کرم‌ها، شکلات‌ها و خامه‌ها را به راحتی و به وسیله این لیدی فینگرهای خوشمزه سرو کنید.

نانالی

شیرینی‌های نانالی از نوع شیرینی‌های روزانه و خامه‌ای نیستند. بنابراین می‌توانند مطابق میل و سلیقه افرادی باشند که هم به دلایل پزشکی و سلامتی ترجیح می‌دهند شیرینی دریافتی خود را کنترل کنند و هم مناسب افرادی که عاشق طعم بسیار خوشمزه شیرینی هستند و می‌خواهند محصولات این خانواده همیشه در دسترسشان قرار داشته باشد. بنابراین می‌توانند انواع شیرینی‌ها را در بسته‌بندی‌های جمع‌وجور داشته باشند و برای مدت زمان مشخصی در خانه نگهداری کنند.

شیرینی میلفو، کوکی وانیلی، شیرینی لایه‌ای بادامی، شیرینی مافین وانیلی و شکلاتی، شیرینی گاتا، شیرینی خرمایی، شیرینی پان شکلاتی، دانمارکی، شیرینی پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، شیرینی کوکی شرقی که یک شیرینی فانتزی با تکه‌های کشمش است، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی (مارمالاد پرتقال طبیعی با طعم باورنکردنی از شکلات)، کیک کره‌ای صبحانه و عصرانه، شیرینی پان زردآلو با زردآلوی طبیعی و یک بسته شش‌تایی مافین از محصولات نانالی هستند.

نانالی هنوز برند جوانی است. برندی که به اقتضای همین جوانی خود، ذهن پرشور و امیدواری به آینده دارد. برندی که توانسته است با ردیابی بسیار خوب نیاز روز بازار، محصولاتی ارائه بدهد که هم از طریق آن‌ها شیرینی را به کام مصرف‌کنندگان خود ببخشد، و هم سفره‌های غذا و مهمانی‌های استفاده‌کنندگان خود را زیبا، متنوع و درخشان سازد.

این مجموعه در تلاش است با کوشش شبانه‌روزی و بی‌وقفه و با شعار “نزدیک‌ترین شیرینی به لحظات شما” لحظات خوش و شیرینی را برای همه ایجاد کند. دفتر مرکزی نانالی در خیابان سهروردی شمالی واقع شده است، اما شما با مراجعه به تمامی سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانید شیرینی یا نان مورد نظر خود را تهیه کنید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید