4 نقل قول انگیزشی از زنان قدرتمند

رسیدن به موفقیت اتفاقی نیست!

زنان قدرتمند strongwomen

جان ادینسون:من در زندگی خود به اندازه کافی خوش شانس بودم و اطرافم زنان قدرتمند زیادی وجود داشت. اگرچه در دنیای امروز دستاوردهای زنان بیشتر از قبل مورد توجه قرار می‌گیرد اما هنوز هم تاثیر زنان در جامعه چشم پوشی شده است.  بیشتر زنان می‌توانند مسئولیت‌ها و کارهای خود را بهتر از مردان انجام دهند بنابراین اگر خوب به گفته‌های آنان توجه کنید می‌توانید مسائل زیادی را یاد بگیرید.به همین خاطر در این مقاله قصد داریم نقل قول‌های انگیزشی از زنان قدرتمند را بیان کنیم.

  1. اگر می‌خواهید کاری به درستی انجام شود از زنان بخواهید –مارگارت تاچر

از آنجایی که زنان برای بدست آوردن موقعیت‌های خود می‌جنگند، زمان زیادی را برای صحبت کردن در مورد آن تلف نخواهند کرد. آن‌ها خیلی سریع وارد کار می‌شوند و سعی می‌کنند کار خود را به درستی انجام دهند. زنان انجام دهندگان خوبی هستند. شما می‌توانید کل روز را روی یک صندلی بنشینید و در مورد بینش‌های خود حرف بزنید اما این تنها حرف است. در همه کارهایی که انجام می‌دهید و در همه جوانب زندگی خود سعی کنید انجام دهنده باشید. صحبت کردن مشکلی را حل نمی‌کند.

  1. من معتقدم همه انسان‌ها یک ندای شخصی دارند که همانند اثر انگشت منحصر به فرد است. این بهترین روش برای موفقیت است اگر بتوانید کاری را که دوست دارید کشف کنید و آن را به بهترین شکل انجام دهید. اجازه دهید انرژی موجود در جهان شما را رهبری کند. -اپرا وینفری

زمانی که افراد  بعد از سخنرانی برایم دست می‌زنند احساس خوشحالی و سرزندگی می‌کنم. من معتقدم همه افراد منحصر به فرد هستند و هر کدام از افراد استعداد خاصی دارند و می‌توانند از این استعداد برای زندگی خود استفاده نمایند. بیشتر افراد این استعدادها را در اوایل زندگی خود کشف می‌کنند. سعی کنید  این استعدادها را پیدا کنید و آن را دنبال نمایید.

  1. اگر اقدامات شما میراثی را ایجاد کند که دیگران را برای داشتن رویای بیشتر، یادگیری بیشتر و انجام کارهای بیشتر ترغیب کند، پس رهبری عالی هستید-دالی پارتن

تفاوت بسیار زیادی بین رهبر و رییس وجود دارد. رییس تنها دستور می‌دهد و زمانی را برای شناخت افراد و کارمندانش صرف نمی‌کند. این افراد در مورد کمک به دیگران فکر نمی‌کنند و بیشتر به فکر خود هستند. رهبران از سوی دیگر، اهمیت افرادی که اطرافشان هستند را می‌دانند. مردم بیشتر با مثال‌ها مسائلی را یاد می‌گیرند. بنابراین مثال‌هایی که با عمل خود به دیگران نشان می‌دهید نقش بسیار بزرگی در نتایج حاصل خواهد داشت. اگر می‌خواهید رهبر عالی برای دیگران باشید،  مطمئن شوید که اعمالتان دیگران را تشویق می‌کند.

  1. اگر بترسید کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید-فلورانس نایتینگل

زندگی بر اساس تصمیماتی که ما می‌گیریم  تغییر می‌کند. به طور ایده‌آل، زمانی که تصمیم بدی اتخاذ می‌کنیم، می‌توانیم از اشتباهات خود درس بگیریم و کارهای بعدی را بهتر انجام دهیم. متاسفانه  زمانی که تصمیم بدی را می‌گیریم، بیشتر اوقات باعث می‌شود ترس از آن همیشه در ما وجود داشته باشد. همین امر موجب از بین رفتن توانایی‌های ما خواهد شد. شما نمی‌توانید با ترس از اشتباهات خود زندگی کنید. همه می‌توانند کارهای خود را به نحو احسن انجام دهند. اگر همه چیز به درستی برنامه ریزی شود کارها به درستی انجام خواهد شد. اجازه ندهید ترس همه زندگی شما را در برگیرد. این تنها راهی است که باعث می‌شود به موفقیت و اهداف خود دست پیدا کنید.

گوش دادن به صحبت‌های زنان باهوش در اطراف‌تان می‌تواند شما را در رسیدن به موفقیت‌ها کمک کند.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید