کانو کریستالس به زیباترین رودخانه جهان شهرت دارد. این رود کوچک در سیئرا دِ لا ماکارنا در ایالت متا کلمبیا در 150 کیلومتری جنوب بوگوتا جریان دارد. با مشاهده عکس های این رودخانه به جرات می توان گفت که واقعا زیبا است.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین، رود کانو کریستالس هر سال به مدت چند هفته تبدیل به تابلویی رنگارنگ می شود، آمیزه ای از رنگ های زرد، آبی ، سبز، سیاه و به ویژه سرخ. یک گیاه آبی تکثیرشونده عامل این منظره تماشایی رنگارنگ است. این منطقه نسبتا دورافتاده نزدیک به 40 سال تحت کنترل نیروهای مسلح انقلابی کلمبیا ( فارک) بود و توریست ها نمی توانستند وارد سیئرا دِ لا ماکارنا شوند. پارک ملی که رودخانه کانو کریستالس در آن جریان دارد تنها 4 سال است که درهایش را به روی توریست ها گشوده است. کانو کریستالس یا جویبار کریستال ها در این چند هفته به زیباترین رودخانه جهان ملقب می شود. اولیویه گرونوالد عکس حرفه ای با گرفتن مجموعه عکس هایی از کانو کریستالس زیبایی این رود را جاودان کرده است. برای این گزارش تصویری 10 عکس از مجموعه تصاویر اولیویه گرونوالد را انتخاب کرده ایم.

چشم انداز هوایی از رود کانو کریستالس.

زیباترین رودخانه جهان

آبشارها در پایان فصل باران های موسمی و هنگامی سطح آب رود کانو کریستالس پایین می آید، نمایان می شوند. گیاه به رنگ سرخ نوعی جلبک تکثیر شونده به نام لا ماکارنیا کلاویخرا است.

زیباترین رودخانه جهان

منظره ای زیبا از زیر و نیز سطح رود کانو کریستالس و رنگ سرخ زیبای جلبک لا ماکارنیا کلاویخرا که حالتی مانند پنبه دارد.

تابش اشعه خورشید جلوه رنگ های رود را تشدید می کند.

کانو کریستالس

تصویری بدیع از جلبک لا ماکارنیا کلاویخرا در زیر آب رود.

زیباترین رودخانه جهان

منظره زیبای رود کانو کریستالس در روزی ابری.

زیباترین رودخانه جهان

تصویر دیدنی دیگری از زیباترین رود جهان.

کانو کریستالس

تصویری که در آن تکثیر جلبک سرخ لا ماکارنیا کلاویخرا کاملا مشهود است.

آبشارهای کوچک و زیبای رود کانو کریستالس در پایان فصل باران های موسمی.

فرسایش صخره ها این منظره تماشایی را ایجاد کرده است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

نظر خود را بیان کنید