راهنمای سفر به مراکش

سفر به مراکش، تجربه ای ارزشمند و ارزان

راهنمای سفر به مراکشmorocco

به گزارش آلامتو و به نقل از کجارو؛ مراکش کشوری است واقع در شمال غربی آفریقا با آب‌وهوایی متنوع. با ما باشید تا راز سفری گران‌بها و البته ارزان را بازگو گنیم.

وقتی به مراکش فکر می‌کنید، احتمالا تصاویر غذاهای ناآشنا، بازارها و ساحل آفتابی آرامش به ذهن می‌آید. مراکش، با شهرهای قدیمی‌اش، استراحتگاه‌های ساحلی خیره‌کننده‌اش، ماجراجویی‌های صحرایی‌اش، گزینه‌های بسیاری برای سفری سالم، جهت انتخاب به شما عرضه می‌کند.

ما راز سفری ساحلی، خوردنی و حماسی را با شما در میان می‌گذاریم تا بهترین و واقعی‌ترین چیزهایی را که مراکش می‌تواند پیشکش کند، تجربه کنید.

غذا در مراکش

اگر تا به حال «طاجین» را امتحان کرده باشید، احتمالا مادام‌العمر طرفدارش شده‌اید. طاجین، این قابلمه‌ی مخروطی‌شکل سفالی، راز ایجاد برخی از بهترین طعم‌های مراکشی است. خوراک طاجین که خورشی است مرکب از گوشت و سبزی همراه با ادویه‌های مخصوص و گاهی هم با لیمو و زیتون سرو می‌شود.

خوراک «کوس‌کوس» را تمام دنیا دوست دارند. یک دور بازارگردی‌اش برایتان تجربه‌ای به‌یادماندنی خواهد بود و غذاها حقیقتا باعث می‌شوند که بیشتر بخواهید. شاید با یک کلاس آشپزی بتوانید یکی دو مورد از رموز آشپزی مراکشی یاد بگیرید!

راهنمای سفر به مراکش

حس و حال مدیترانه‌ای مراکش

خط ساحلی طولانی مراکش به نرمی از دریای مدیترانه تا صحرای بزرگ آفریقا کشیده شده است و به طور طبیعی، دریاکنارهای زیبا و شهرهای ساحلی هم وجود دارند. «تاغازوت» و «مازیغن» برای موج‌‌سواری، و «الصویره» برای کایتینگ فوق‌العاده‌ هستند. «اکادیر» به خاطر دریاکنارهایش مشهور است. «ساحل سفید» را هم پیدا کنید، ساحلی دورافتاده در میان یک پارک زیست‌محیطی. به نظر وسوسه‌انگیز می‌آید!

مسافرت به مراکش

بیابان‌گردی در مراکش

در وسعت بیابان چیزی است که زندگی را به قضاوت می‌گذارد.

کجا می‌توان رفت؟ شن‌های «ساحل سفید» و البته بلندترین تپه‌های شنی دنیا در «عرق الشبی».

گردشگری مراکش

به هر حال، چه به خاطر فرهنگ مراکش راهی این کشور شوید و چه برای ساحلش، غذایش، معماری‌اش یا بیابانش، مطمئنا از بهترین ماجراجویی‌های دوران زندگی‌تان خواهد بود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید