مجله آلامتو

مریل استریپ معتقد است زنها باعث دوام زندگی مشترک می شوند.

از نظر مریل استریپ زنها خیلی بیشتر از مردها برای دوام و بقای زندگی مشترک خود تلاش می کنند.

این بازیگر زن مشهور اصرار دارد که زنها برای ازدواج و روابط عاشقانه خود با همسرشان ، وقت بیشتری صرف می کنند و برای دوام آن بیشتر تلاش می کنند زیرا اصلا” دلشان نمی خواهد که ازدواجشان با شکست مواجه شود اما مردها نسبت به زندگی مشترکشان اینقدر اهمیت نمی دهند و برای دوام آن تلاش زیادی نمی کنند.

 

مریل استریپ گفت:”زنها به زندگی مشترک و ازدواجشان بیشتر اهمیت می دهند و دائما” برای حفظ آن تلاش می کنند. آنها دلشان می خواهد ازدواج و روابط عاشقانه آنها با همسرشان همیشه خوب باشد و دوام داشته باشد.”

” ازدواج برای زنها مقدس است . آنها برای اینکه زندگی مشترکشان خوب باشد و حفظ شود مطالعه می کنند در حالیکه مرها اغلب اینطور نیستند.”

مریل استریپ اخیرا” فاش کرد که پیر شدن را خیلی دوست دارد.

او گفت:” احساس می کنم هرچه پیرتر می شوم انگیزه و علاقه من به زندگی بیشتر می شود.”

” وقتی جوانتر بودم خیلی بی پروا و غافل بودم . گمان می کردم زندگی بی پایان است اما دو دوست صمیمی و نزدیکم را در طول دوسال گذشته از دست دادم و همین موضوع باعث شد متوجه شوم که فرصت من برای زندگی خیلی کم است.”

“منظورم این است که فرزندانم جرات ندارند جلوی من بگویند که از زندگی خسته شده اند . اگر این را بگویند آنها را می کشم.به آنها می گویم ، چطور جرات می کنید این را بگویید؟ زندگی یک هدیه ارزشمند است.”

“من برای کسی نسخه نمی پیچم اما مطمئنم که وقتی احساس می کنید از یک نفر خسته شده اید بخاطر این است که از خودتان خسته شده اید و اگر مشکلی با شخصی دارید اغلب آن مشکل بخاطر کاری است که خودتان انجام داده اید و تقصیر خودتان است.”

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید