مجله آلامتو

راه برخورد با همسر بداخلاق

چگونه با عشق بد اخلاقی زنان را مدیریت کنیم؟
(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

شوهر بد اخلاق

محبوب همسر بودن، ابتدائی ترین حق هر زن متاهلی است. اگر به این حق توجه نکردید در مواجهه با بداخلاقیهای او خودتان را هم ملامت کنید.

در ضمن اگر در ابتدای ازدواجتان عاشق همسرتان بودید هنوز هم می توانید آن عشق را تجربه کنید. اگر عاشق دیگری بوده اید، همسرتان نیز مثل اوست و می تواند محبوب شما باشد. اگر پیش فرضهایتان را کنار بگذارید و محبت کنید، عشق خودش را نشان خواهد داد.

اشکال شما این است که همسرتان را به همان شکلی که هست دوست ندارید و این واقعا اشکال شماست. او می توانست با همین خصوصیات محبوب فرد دیگری باشد اما به رسم ازدواج اکنون همسر شماست.

مقالات مشابه:

بسیاری از زنها در عین اینکه بداخلاقند، مظلومند

درمان بد اخلاقی‌های زنانه با عشق

بیچاره ها از وقتی ازدواج کرده اند، یک کلمه ی زیبا نشنیده اند. هیچ وقت مثل بعضی از زنها که همسرانشان روزی هزار بار فدایشان می شوند احساس ناز بودن را تجربه نکرده اند. اوج هنر همسرشان آن است که در یک رابطه ی جنسی خشک، ایشان را ببوسند.

واقعا این خصلت بسیاری از مردان ضعیف یا عصبی و مغرور است. مردانی که شاید در کار و فعالیتهای اجتماعی کسی باشند اما در هنر عاشقی هیچ اند. به جای خریدار بودن، خودشان مثل یک زن طناز نیاز به ناز کشیدن دارند.

مردهایی که اگر ادبیاتشان را به خوبی نفهمی، همیشه باید بدرفتاریهای پنهانشان را تحمل کنی. بدرفتاریهایی که به رو نمی آورند اما مخفیانه و بی سرو صدا اعمال می کنند. یکی از همین بدرفتاریها بی حوصله بودنشان در بازی و نوازشهای عاشقانه در روابط زناشویی است.

گاهی تاثیر کلمات عاشقانه و توجه کردن های عاطفی ،آنقدر زیاد است که مثل یک معجزه حالو هوای خانه را تغییر می دهد.

زنها در شان خودشان نمی بینند که مثل مردها سر این چیزها چانه بزنند اما مثل مردها ناراحت می شوند و گاهی بی آنکه خودشان هم دلیل آن را بفهمند عصبی و بدخلق می شوند.

هر زنی حق دارد از محبت یک مرد سیر شود. همین محبت است که او را به صورت طبیعی نسبت به همان یک مرد وفادار می کند.

زنی که از محبت چیزی ندیده است می تواند به خاطر دیانت یا ملاحظه قواعد عرفی وفادار باقی بماند اما لزوما زنی مهربان و خوش اخلاق نخواهد بود. چرا که بی مهری و عدم ارضای نیازهای جنسی او را بی قرار خواهد کرد و این بی قراری خودش را نشان خواهد داد.

هر مردی اگر هنر عاشقی را بیاموزد و مهارت استفاده از کلمات عاشقانه را به دست آورد می تواند همسرش را به لحاظ عاطفی به خود وابسته کند و از این طریق راه را بر بسیاری از تنشهای خانوادگی ببندد.

این چیزی است که شاه کلیدش به دست مردان است. اما متاسفانه بسیاری از مردان در روابط عاطفی خود از گفتن جملات کوتاه و آرام دریغ می کنند تا مجبور باشند برای مطیع کردن همسرشان صدها جمله را با فریاد بگویند.

همچنین ببینید: عکس نوشته های عاشقانه

آقایان به خصوصیات زنانه توجه داشته باشند

زنان در ابتدای یک رابطه ی زناشویی شاید چندان طالب و راغب نباشند اما بعد از شنیدن کلماتی _ که مردها بهتر می دانند_ خیلی وضع فرق می کندو محبت نشان می دهند. اهمیت کلمات عاشقانه برای زنان دقیقا مانند اهمیت ظاهر مناسب زن ،برای مردان است. توجه کردن به این خصوصیت زنان اهمیت زیادی دارد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

8 دیدگاه

 1. افسانه در

  اصل مطلب درست و عالی
  ولی شاید یکم بد مطرح شده که بازخورد منفی هم داشته!
  ولی بنظر خود من که واقعیته
  ممنون از شما

 2. زیبا جان کارت درست نیست
  اگر شما رو بخواد به جای بدگدیی از اون
  و بهجای زحمت کشیدن برای رفتن به خواستگاری اون می اومد و با شما صحبت ازدواج ر رو مطدح می کرد
  کمی صبر کنید

 3. بد بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود.

 4. سلام من یه سوال دارم. من عاشق یه مرد شدم که فکر میکردم مجرده. اما بعد فهمیدم با یه خانم به تازگی نامزد شده. همش به خودم میگم این آقا به اصرار خانوادش با این خانم عقد کرده.آخه دیدم که بعضی وقتا اون آقا با عصبانیت پشت سر خانمش حرف میزنه. و تلاش میکنم اونو عاشق خودم کنم. آیا من کار درستی میکنم؟ و آیا میتونم اون آقا رو جذب کنم؟

نظر خود را بیان کنید