مجله آلامتو

men“آرتور بویت” مرد 72 ساله انگلستانی است که رژیم غذایی بسیار عجیبی دارد به طوری که شاید کسی دوست نداشته باشد پیرو آن باشد چرا که او تنها از حیوانات مرده کنار جاده تغذیه می کند.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، هر فردی رژیم غذایی خود را دارد. برخی تنها علاقه به خوردن سبزیجات دارند و برخی دیگر تنها گوشت می خورند در این میان برخی نیز غذاهای بسیارعجیبی میخورند.

“آرتور بویت” مرد 72 ساله انگلستانی است که رژیم غذایی بسیار عجیبی دارد به طوری که شاید کسی دوست نداشته باشد پیرو آن باشد چرا که او تنها از حیوانات مرده کنار جاده تغذیه می کند.

ممکن است شما هم دیده باشید که در کنار جاده ها برخی حیوانات که با خودروها تصادف کرده اند افتاده و جانشان را از دست داده اند و دیدن آن ها هم حتی رقت انگیز است.

او می گوید در سال 1976 شروع به زندگی تنهایی کردم و از آن وقت تصمیم گرفتم تا شروع به خوردن حیوانات کشته شده کنار جاده کنم، او همچنین می گوید این رژیم غذایی برای او گاهی باعث می شود که او تا چند روز نتواند غذایی بخورد چرا که حیوانی برای خوردن پیدا نمی کند.

bird

آرتور بویت در حالی این کار را انجام می دهد که فرد فقیری نیست که مجبور به انجام این کار باشد ولی این نوع پیدا کردن غذا را علاقه قدیمی خودش می داند.

او بسیاری از حیوانات را در یخچال خانه اش نگه می دارد. در یخچال او می توان پرنده های نادری را نیز پیدا کرد که کشتن آن ها مجاز نیست ولی بر اثر تصادف او پیدا کرده است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید